Микола Малуха // 29.10.2009:16.26.21
Шановний киянину! Дякую за вашу дбайливість щодо гордості, але нагадаю вам одну річ: ті християни діяли зовсім в іншому культурно-історичному контексті і обставинах, тому порівнювати їх і сьогоднішніх християн в таких "дрібних" питаннях некоректно. Вибачте, але це - першооснови історичної науки.
Киянин // 29.10.2009:11.04.55
Цікаво, якщо б перші християни теж хотіли б "об`єктивності і поваги" - дожило б християнство до наших часів? А це вам для довідки: "Гордість – це сильне почуття (або бажання) самоповаги, задоволення від власних успіхів або досягнень, а також від успіхів групи, країни, народу або іншого об`єкта, із яким людина себе ідентифікує. У вузькому значенні – це поведінка, що вимагає від оточення поважного ставлення до себе, свого класу, свого народу, своєї країні, своєї раси і т. д. Гординя (лат. superbia) або духовна гордість чи пиха – це найтяжчий з гріхів. Відрізняється від звичайної світської гордості тим, що опанований гординею грішник гордиться своїми здобутками перед Самим Богом, забуваючи, що все отримав саме від Нього.... ". Він все бачить і Він всім віддасть по заслузі, робіть своє діло і не шукайте поваги у людей.
Микола Малуха // 28.10.2009:17.59.18
Шановний киянину! Мені хочеться тільки об`єктивності та поваги. І не краплі більше
Киянин // 28.10.2009:14.19.02
Незрозуміло що вас хвилює. Що вас обходять ЗМІ чи називають нетрадиційними? А до чого тут віра та Бог? Чи вам слави і визнання хочеться? Так і кажіть.