Г.Б. (клянусь, это не джинса!) // 21.10.2009:16.43.55
Стихирь о представителе укрАинской элиты Мише Бродском, приснившийся автору после внимательного ознакомления с интервью тимошенковского изгнанника сайту Украинская Правда, где Моня клянется: «Юлькины баксы я, как Моисея честный правнук, не тырил!» Миша Бродский башковит – уж такая нация, Знает Миша, что почем, где, когда и как. Не большой его фанат, вынужден признаться, я, Но кому, как не ему, нынче в руки флаг. Предоставила Юла Мише полномочия, О которых не мечтал тот в кошмарном сне, Уважуха и респект Бродскому, а прочее Он уже и без того поимел вполне. И хотя не все путем, чую, там с анкетою – У меня как у борзой нюх на этих Миш – Но готов смириться я с неувязкой этою: Ведь и сам не из таких я, а на четверть лишь. А на три на остальных – аккурат оттудова, Где начало всех, что есть, кроется начал: Трое прадедов моих – племени иудова, Лишь четвертый, вот беда, малость подкачал. Не от этого ль мое раздолбайство чертово И привычки, скажем так, вредные мои, Что пошел я весь в того прадеда четвертого И, как следствие, не стал гордостью семьи. Если было б мне дано к тем корням приблизиться, Образ жизни приведя в надлежащий вид, Президентом я б страну выводил из кризиса, А не Бродский, сколь бы он не был башковит.
Тарас Антошевський // 19.09.2009:00.11.56
Якщо судити по охороні, то Ющенківська часом дійсно зашкалює - або забагато охороняє, або фактично зовсім ні. У Львові раз був інцидент під час його недавнього візиту, коли В.А. віришив сам за кермо сісти. Проїхав кільканадцять метрів і якась жінка під кола кинулася з петиціями. Довкола не було жодного охоронця, ні навіть міліціонера. Тобто вибігти міг кожен, хто хотів і т.п. Наступне, потім він не міг виїхати на головну дорогу, бо по ній їхали маршрутки і він їх чемно пропускав. Лише хвилини за 3-4 мєнти здогадалися, що їде президентський кортеж і варто все ж дорогу перекрити. Вже хвилин за 3 рух був відновлений і люди 40-50 метрів поруч на зупинці маршрутки так і не зроузміли чи то їм здалося, чи дійсно президент катається. В той у місті водії не відчули жодних незручностей, насамперед у центрі. Але коли приїздить ВОНА, то ліпше з міста втікати - всюди пробки і затори. А описаний Яніною випадок мені нагадав візит Папи у 2001 році. На зустрічі з понтифіком журналістів дуже мало перевіряли, так якось для проформи. На дорогах можна було спокійно пересуватися, крім тих випадків, коли проїздив Кучма. А на заходи за участю Кучми журналісти проходили обшук як зеки перед зоною. Зате ми діставали задоволення, коли мільйон людей вітав Кучму слова "Україна любить папу"... І то не те, що деякі патріархи навіть службу з охоронцями правлять. Як то кажуть, не довіряють нікому, навіть собі... Старий став, спогадами живу... :) сорі.
FreieFrau // 18.09.2009:16.42.17
Одна Янинка всё никак себя найти не может))) Не там ищите, госпожа Соколовская, не там! Ну, кто, скажите, Бога ради, сказал вам, что журналистика - это ваше призвание?!?!?!? Назовите имя этого шутника! Вы не думали о смене профессии? Может вам заняться прямыми продажами или просто смотреть дома телевизор? Подумайте об этом, еще не поздно все исправить!))))
Гість // 04.09.2009:18.43.41
Чому яни дурні як цір?
Олександр Михельсон // 03.09.2009:17.06.26
Парад из-за Ющенко все-таки не сорвался (к счастью).