Цуца (одеська) // 27.08.2009:07.06.05
Юрко.. ти ж розумний парубок..і бравий у слові..допоки у політику шкарбаном не ступаєш... якої смереки й ти того Медведєва зачіпаєш? яку територію він у нас вигавкує? у нього свого - дівати нікуди! не обійти краще б nb поділився з нами ти високосердечним з того, що на нечуєвій стороні побачив і відчув..
Юрій Луканов // 13.08.2009:23.59.06
Юліє, радий, що хтось знає про це. Але, як я зрозумів із розповіді в музеї Нечуя-Левицького, хоча він пише про Семигори, то фактично мова про Стеблів. Там навіть сьогодні живуть Кайдаші. Одна з них абсолютно розкішна народна художниця на зразок Приймаченко або Білокур. Її картини в музеї зберігаються.
yulia // 13.08.2009:18.09.42
З поверненням! От тільки Кайдаші мешкали в Семигорах, в довгому покрученому яру коло Росі, недалеко од Богуслава... І були вони також привітними і приязними. З чужими. А чубилися тільки між собою. "...Що за золота в вас дитина. Там так пильнує коло роботи, що й не розгинається. Ото, моє серце, гарну невісточку матиму, коли дасть Господь милосердний довести діло до ладу,— заговорила Кайдашиха, неначе в розмові мед розлила по хаті..."