Shugai // 16.07.2009:13.15.24
Так, Олег молодець. Шкода, що таких мало :(
Юрій Луканов // 16.07.2009:12.20.26
Для Shugai. Мені здається, що ви адекватно сприйняли мою репліку про людей, які не здатні визнати свою правоту. Я би оцінив ту свою репліку як подяку і схвалення вашого вибачення по суті, а не формальним "Дякую". Для мене відповідь або оцінка моїх дій по суті є завжди вижливішою, ніж просто "дякую". А оцінюю публікацію в "Темі" я дуже добре. Після того, як я її прочитав, то зателефонував Олегу Єльцову і ми з ним побалакали на цю тему. Я думаю, що такі публікації вкрай необхідні і Олег молодець, що все це розкопав. Його публікація, де викладені факти, не дасть змогу потім вішати лапшу на вуха читачам і виборцям, мовляв, щось там спочатку перекрутили, щоьс там не так висвітлили. А взагалі Олег справді не боїться відривати сідницю від стільця. І не тільки для того, щоб щоьс розслідувати. Він, анприклад, місяць їздив по Чілі і надрукував цикл репортажів про це. Ще раніше він мандрував Індією і Непалом. Я йому заздрю білою заздрістю. Правда, я сам теж трохи мандрую. І теж книжки пишу про це. Але мрію податися до якоїсь екзотичної країни, наприклад, Індію.
Shugai // 16.07.2009:10.44.00
Годі вам, хлопці. Немає ніяких образ. Мені цікаво як пан Луканов все ж оцінює статтю на Темі і саме в такому жанрі (може трішки жорсткому)? Погодьтеся, мало хто так пише. Гадаю, людям треба іноді давати такі матеріали, щоб вони власними очима бачили, що відбувається зі іншим боком дзеркала.
freeman // 16.07.2009:01.42.36
Может, конечно, ошибка и в моем понимании. Но если бы был бы хоть намек на благодарность или нечто позитивное в вашем комментарии об извинениях, то тогда и вопросов бы не было. А так. Лишь некие рассуждения о том, как люди - ужас какой, с трудом извиняются или даже признают свою неправоту... Я - не подстрекатель, но на месте Shugai можно было бы и обидиться:) Хотя... удивление - это, вероятно, тоже реакция. Кстати, можно также порассуждать, как нелегко бывает адекватно принимать извинения:))Так чтобы не задеть этого человека, чтобы не было ощущения "проигранного боя":))
Юрій Луканов // 15.07.2009:09.57.07
Шановний, freeman! Вибачте, але у мене враження таке, що ви, як казали колись, смотрите в книгу и виждите фигу. Я навпаки підтримав вибачення мого випадкового опонента. У відповідь на його вибачення і визнання власної неправоти я написав, що часто зустрічаюся з людьми, які вмруть, але неправоти своєї не визнають. Де тут знущання з нього? А ментами я їх називаю тому, що з тими міліціонерами, з якими менідовжиться мати справу у своїх розслідуваннях, то їх не те, що ментами назвати варто, а бандюганами. Дискредитую їх не я, а вони самі себе дискредитують своїми ганебними вчинками.
freeman // 15.07.2009:08.46.10
А между прочим, извинения принес комментатор, а вот не пройтись и не унизить еще больше человека при этом - это и есть человечность. Извините за патетику, которую вы все равно оценить не сможете. Обычно люди принимают извинения, не изголяясь, что дурак раньше не понял. Но что ожидать от человека, который сам от тюремного языка не отходит и называет одну из властей "менты". Да, вы, вероятно, много знаете и много делаете с теми, кто злоупотребляет властью. Хотя бы на уровне милиции. Но вы же журналист, должны бы понимать, откуда корни, что происходит. И могли бы понимать, какие могут быть последствия в государстве, если власть, государственная - как феномен, явление, а не в персонализованном ее виде, будет полностью дискредитирована в обществе. У такого общество мало сил и почти не будет будущего. Вы это готовите своей стране?
Юрій Луканов // 14.07.2009:15.04.10
Аж дивно. Дуже часто стикаюся з тим, що визнати свою неправоту для багатьох це як достінки стати на розстріл. Будуть біле називат чорним аж до сотаннього.
Shugai // 14.07.2009:14.13.34
Дякую! Визнаю свою неправоту. Перепрошую :)
Юрій Луканов // 14.07.2009:12.00.57
Ось вам ще один лінк http://ua.pravda.com.ua/news/2006/7/5/43933.htm Все інше, якщо цікавить - шукайте самі
Юрій Луканов // 14.07.2009:11.53.11
Результати від поїздок парочка справ, коли Верховний Суд скасував рішення обласних апеляційних. Ще раніше два хлопці, які вийшли з-за грат. Правда, і поразки були. Лінк з теких матеріалів стоїть у цьому блозі. Матеріали публікувалися на ці теми в "Україні молодій", "Українській правді", "Газеті по-українськи" газеті "День". Зайдіть в оці видання і наеріть в пошуку моє прізвище. І по заголовках можете вирахувати розслідування на тему вбивць, які не вбивали. А лінк на один із матеріалів стоїть навіть в цьому блозі.
Shugai // 14.07.2009:11.30.11
А де результат від поїздок?
Юрій Луканов // 14.07.2009:09.58.21
Моя дупа торік десь біля трьох місяців була у відрядженнях у справах людей, яких безневинно посадили. Лозинський в силу свого статусу став найгучнішим злочинцем. А я займався менш помітними бандюками при посадах. Від меншої помітності вони не перестають такими бути.
Shugai // 14.07.2009:09.50.09
http://www.tema.in.ua/article/4916.html Іноді, пане Юрію, краще писати по ділу, а не патякати: "Лозінський, ти де?". Підняти дупу і не сцяти, що й робить Єльцов.