Колишній працівник ВТ // 13.08.2009:11.44.17
Вознячка, невже це ти? Звичайно, тільки твоя "глина" стала переможною на конкурсі, більше ніхто не творив передач. А от на ВТ тебе таки не запам’ятали...
pyrozhko // 29.05.2009:23.21.16
What the hell are yju want from me!!!F@ck you all!!!
Гість // 25.05.2009:07.11.42
отак...хахаха
lucaeoriensis // 24.05.2009:21.44.40
...а тим часом Пирожкові продовжили контракт...
Гість // 17.05.2009:22.05.22
недалекому другові з творчої сфери: зульфії глибоко пофіг ваші містечкові проблеми. лікуйтесь якось самі.
Гість // 17.05.2009:07.57.12
Зульфія,але ж ти су4ара...
друг, далекий від творчої сфери // 15.05.2009:07.56.56
Зульфії:А ще, моя шановна юристко, щоб ви знали:заяви то друзі напишуть..але ті заяви теж будуть далеко від творчої сфери..а коли буде проводитись "розбір польотів", то імена всіх ображених одразу ж випливуть. Тому не вчіть дурному людей, якщо люди мають , що сказати, то краще бути чесними.
лучанка // 15.05.2009:07.38.29
Профі: нічого подібного.вчора дивилась ВТ..симпатичні ведучі...а якщо окремі передачі ведуть журналісти далекі від 90-60-90, то це теж нормально..перш за все змістовне наповнення і творчість.чи ви Ользі Герасимюк теж будете закидати зайву вагу?
друг, далекий від творчої сфери // 15.05.2009:07.35.17
Зульфії: от хитрущя лисиця, "...якщо треба, то я теж буду...а ні то друзів попросіть"..противно навіть читати..як хтось сидить в кущах і підбурює!!!!!!!
Зульфія // 14.05.2009:15.15.28
"Вставай, хто живий, в кого думка повстала". (с) Шановні лучани, я буду просити журналістів звернутись із журналістським запитом до Волинської облдержадміністрації, якщо занадобиться, братиму активну участь в його підготовці. Проте, вам теж не треба там соплі жувати, складіть лист "від громадськості" і теж офіційно відправте. Якщо ви причетні і боїтеся за свої робочі місця, попросіть друзів, далеких від творчої сфери, підписатись. Гуртуйтеся, тримайтеся.
профі // 14.05.2009:14.33.05
Гірше точно вже не буває. Досить поглянути на якість контенту і зображення. А щодо ведучих - це знущання над будя-якими стандартами. Обличчя ВТ - це блондинистий центнер целюліту, який ледве поміщається в екран. Усі доярки - в телезірки!
Гість // 14.05.2009:11.41.36
ВСІМ: А ніхто не думав, що буде, коли прийде нове керівництво..не факт, що стане краще..аби гірше не стало!!!
професіонал // 13.05.2009:16.51.33
Кажуть на Мураховського натисли, бо він поступився навіть своїми інтерасами і кар"єрним ростом давнього друга, якого мав намір пролобіювати на посаду генерального директора ВОДТРК. Зрештою, пане в.о. началька, коли не вдалося заслати "варяга", то варто хоча б було пристати на іншу пропозицію з "місць" щодо нової кандидатури. Це - шанс розірвати ланцюг ПИрожко-Куліш. Ще є час передумати, адже й торги, ймовірно, тривають...
патріот // 13.05.2009:16.34.00
15 травня до Луцька приїздить в.о. Голови Держкомтелерадіо України Мураховський на відкриття книжкового магазину (вул.Червоного Хреста) разом з високим урядовцем. У них і можна поцікавитись, чим вмотивоване рішення продовжити контракт Пирожку. Знає про це і голова облдержадміністраціїі М.РОманюк, який опікується тандемом Пирожко-Куліш.
профі // 13.05.2009:16.24.36
Так бути Пирожку чи не бути?
Гість // 13.05.2009:06.36.20
Зульфії: Чого варта сотня..тисяча..мільйон зацікавлених сторонніх, якщо вони так же як і ви будуть сидіти у блогах???!!!
Abzdolc TV // 12.05.2009:23.37.46
Багато чого цікавого про горохІвські клани старопирдунівських постсовєцьких комуняк серед народу ходить. Та одне ясно - узурпували владу на місцях старпьори і не дають ходу молодим. Офіційно йде пропаганда і боротьба проти корупції а внутрі і своїх тарганів вистачає. Добрий бабулєс там на рекламі в тіхаря місцеві князьки косять. А за якість тв продукції - то взагалі ніхто не печеться. Робиться все бігом і "лєвой нагой". Щодо "Тартака" - то це чистої води правда, там взагалі "націоналістичне" відео під табу. Його крутять вночі, щоб бодай, боги з олімпу не побачили. А що вже й казати про піар місцевих чиновників - вуйків із "дзеркальною" хворобою, то це поставлено на конвеєр. Жодного дня не пройде без того, щоб на екрані не з`явилась тваж одного із них. Розвалився союз, колгоспи і лишився на Волині останній форпост совітської влади. Де збереглися традиції, дух і люди 25-ти літньї давності. Знач, це вигідно місцевій владі, щоб була під рукою така собі кишенькова ТРК, яка як слухняний пес виконує все, що їй скаже хазяїн.
Зульфія // 12.05.2009:16.02.46
Сторонньому: я розповіла факт з свого досвіду. Це моє право, так само як і писати під псевдонімом чи підписуватись справжнім прізвищем. Сприймайте це як мемуари, швновний пассіонаріє. Судитися треба тоді, коли вважаєш це за потрібне, і маєш що відстоювати. Я пов`язала своє життя з іншою професією, і задоволена своїм вибором. Питання на мій погляд лиш ілюструє те, що коїться в так званих творчих колективах, і хто від імені держави очолює культуру в країні, особливо на місцевих посадах. На жаль, люди, безпосередньо пов`язані з тим середовищем - німіють, оскільки ті крихти зарплат, які вони мають, можуть легко втратити за сміливість виражати свою думку. В тому середовищі панує суцільний феодалізм, а місцеве безробіття і непотрібність державі професіоналів в культурі, в чому маємо нагоду переконатись, - теж демократії і плюралізму не сприяють. Життя одне, і ніхто не хоче прожити його на Голгофі. Тож в більшості терплять, сподіваються, що може якось минеться. Якщо ви хочете допомогти людям, запропонуйте щось конструктивне, замість кресати іскру на автора мемуарів. Що більше буде зацікавлених "сторонніх", то менше буде в країні Пирожків.
Сторонній // 10.05.2009:07.12.30
Звичайно, у цьому пості так! Мова йде про загальну анонімність!Чому, маючи такий арсенал фактів, ніхто не спробує перешкодити порушенням. Можливо, не такі й достовірні вже ті факти??Чи просто це переважає складова українського менталітету - кричати з натовпу!
Юрій Шевченко // 09.05.2009:14.10.12
Сторонньому. Анонімність автора пов`язана не з викладеним у цьому пості, а з необхідністю мати кілька анонімних і цікавих авторів у блогах ТК. є ще, наприклад, блогер Кузякін - він дещо менш анонімний :)).
Сторонній // 08.05.2009:18.33.38
Дуже цікава стаття!Можна вивчати історію Волинського телебачення. Тривожить лиш одне - глобальна анонімність автора, юриста від Бога.Мабуть, все-таки не все так чесно і правдиво виклала шановна Зульфія, або ж не така вона вже й гарна юристка, не зможе захистити себе від можливого позову.А щодо інших обізнаних коментаторів скажу, що ви просто підступні люди, стільки років знати про "страшні речі", що відбуваються у Луцьку і нічого не вдіяти..просто жах.Та, мабуть, ви теж "вічні аноніми".
Зульфія // 07.05.2009:22.38.14
Згідна, що регулярна програма Лучика була єдиною (хоч на мій погляд слабкуватою в змістовному плані і надто попсовою за добіркою музичних перебивок) програмою, яку можна було би сміливо віднести до молодіжних, хоча редакція молодіжних програм налічувала чотирьох журналістів і режисера, коли він її робив теж позаштатником. Потім йому таки дали півставки, але недовго то тривало. До честі пані Куліш, на своєму містечковому рівні вона була завжди на висоті. Звісно, з нею працювали найкращий оператор і найкращий режисер, але в неї принаймні було почуття смаку і здатність їх професійну роботу відрізнити і використовувати для своїх програм. А Пирожка в телевізорі не бачила взагалі. Він був як небожитель, недосяжним в своєму просторому кабінеті на останньому поверсі. Не всяк міг до нього з паперами на підпис зайти, тільки обрані.
dryg dryga // 07.05.2009:19.36.30
:-)
Юрій Шевченко // 07.05.2009:17.05.50
пані з полісся із благородно-металевими щелепами відчула, що саме вона є найбажанішою для переважної більшості глядачок волинського тіві, отож і завітала з пропозицією засяяти на волинському екрані. золоті зуби - це, принаймні, золоті зуби, а не доволі поношений, проте дбайливо розчесаний причіпний хвіст. щодо волинських програм, то, на жаль, саме лучик (чи як там його) створив найяскравішу за всю історію програму, яка стала промінцем для волинських дівчат і хлопців.
Зульфія // 07.05.2009:16.51.14
пані Ольго, рада вітати Вас у болоті (цитую Вас). Рима зерно - лайно є апофеозом творчої думки, якою просякнута Ваша багатослівна відповідь в дусі звітів з`їздів компартії з епітетами з комуністичних агіток. Нагадаю, що автора фільму, що взяв приз конкурсу, звати Світаланою, і конкурс той відбувся приблизно 1996-97 р. В принципі, деталі можна відновити, інтернет пам`ятає усе. Враховуючи те, що Ви і пан Пирожко надто пильно вглядалися в калюжі в пошуках зір, не дивує ваша коротка пам`ять, особливо на моє лице. На відміну віш вашого тодішнього фаворита Олексія Лучика, я не надто крутилась у вас перед очі. Чи не спадало Вам колись на думку влаштувати опитування серед лучан - чи подобається їм, що роками ефір центрального телебачення переривався трансляціями ВДТРК. Щодо периферійної жіночки з золотими зубами- не варто кепкувати. Це ж ваша цільова аудиторія. Аби не їхні замовлення на вітальну програму, що би складало базу вашого ефіру? Зуби, знаєте, можна вставити інші, а ось іншу репутацію - не вставиш. І думаю, логіка Ваших порівнянь ще більше ппромовисто свідчить про те, що за 10 років нічого не помінялось у ваших оціночних установках: якщо ви серйозно вважаєте прикладом лояльності те, що хтось працював за кошти на шматок ковбаси тільки з любові до муз, і що ті, хто пішов з ВДТРК - проститутки, посередності і невігласи, а ті, хто лишився - справжні профі, в сумі будете мати бабусю-вахтера, яка сиділа в приміщенні ВДТРК ще до вашої появи на Волинському радіо і досиджує досі. Добре іноді піднімати очі від калюжі, щоби побачити небо, хай не в алмазах, але бодай у хмарах.
Ольга Куліш // 07.05.2009:11.32.53
Усе змішалось в бложиному і-неті: зерно й лайно. На жаль, зерна в дописі пані Зульфії не помітила, тому й не збиралась витрачати свій такий дорогий час на відповідь . Однак бачу, що серед коментаторів є й homo sapiens, тому саме для людей розумних нагадаю факти з історії Волинської ОДТРК. Волинське телебачення створене 1992 року саме завдяки потужному управлінському і творчому таланту генерального директора С.К. Пирожка і наполегливості його команди, до якої маю честь зарахувати і себе, і багатьох своїх колег, недобре згадуваних і незгадуваних у цьому болоті. Тоді зловтішників не бракувало: «Де там тим волинякам телебачення запустити? Ні фахівців, ні техніки, ні приміщення…». Запустили, створили обласну телемережу телеканалу «Нова Волинь» із цілодобовим мовленням, маємо понад 100 нагород всеукраїнського і міжнародного значення, зо 20 Гран-прі. А 1995 року, знову ж таки, з ініціативи нашого керівника в ефір вийшла перша в Україні державна ФМ-радіостанція «Луцьк», також із цілодобовим мовленням. Минулого року створили й власну «Телерадіогазету». Таким чином, на Волині постав державний медіа-холдинг, аналогів якому в інших областях нема. 2002 року Міжнародний рейтинг «Золота Фортуна» назвав Волинську ОДТРК кращою регіональною телерадіокомпанією України, 2006 року Національна спілка журналістів України визнала кращою в державі нашу первинну журналістську організацію . Яких зусиль, якого творчого інтелекту керівництва ТРК вимагали такі здобутки в часи постійної політичної й економічної нестабільності – люди мислячі розуміють. Тому й високо цінують нашого генерального директора фахівці в Україні і за її межами. Я захоплююсь нашим дружним талановитим телерадіотовариством , який вистояв, пережив часи, коли за зарплату можна було купити лише 1 кг. ковбаси «Московської». Цілком розумію і тих, хто змінив місце роботи на більш прибуткове, хоча таких було небагато. Шкодую тих нечисленних невдах, що сплутали журналістику з іншою найдревнішою професією і залишилися за бортом. Радію за успіхи колишніх колег, які пройшли журналістську й управлінську школу С.К. Пирожка і працюють тепер в столиці, інших містах України й закордоном. Люблю нашу неординарну, талановиту молодь, якої в колективі – переважна більшість, щиро бажаю здоров’я й наснаги на подальшу роботу в колективі нашим шановним ветеранам, які невтомно прищеплюють своїй майбутній зміні і любов до рідного Слова, і повагу до професії, і моральні принципи. Так, є у нас і проблеми, але пов’язані вони аж ніяк не з кадровим потенціалом компанії. Але проблеми – наші, і вирішимо ми їх успішно власними силами, за підтримки волинян, для яких ми працюємо, і без допомоги сторонніх і-нетівських паршивих цуценят і підгавкувачів. P.S. Усе намагаюсь згадати ту «талановиту» дівчину, якій так «перекривали творчий кисень» у нас в колективі. Здається, пам’ятаю усіх, навіть одну шановну багатодітну маму з золотими зубами і без взуття з далекого поліського села, яка просилася до нас на роботу телеведучою… А от про такий творчий «скарб», який був поруч, а ми не помітили, - жодного спогаду. Можливо, Зульфіє, це привиділось Вам у нічному кошмарі, як і все інше, описане Вами? Можливо, й на творчий звіт Волині Ви прийшли в не найкращому гуморі, що так гидко потопталися по волинянах і їх святині - пісні «Волинь моя»? До речі, мелодія пісні понад 20 років є позивними Волинської ОДТРК, до речі, наш керівник, С.К. Пирожко вже багато літ опікується проблемами вдови автора нашого гімну: Степана Кривенького, і до речі, що рік, то сонячнішою стає наша Волинь. Щиро, справді щиро раджу Вам і таким, як Ви змінити своє ставлення до життя, полюбити людей, спробувати побачити в калюжах зорі, не шукати на сонці плями, тоді й доля Ваша зміниться на краще. Життя ж бо коротке, але прекрасне! З повагою до людей розумних перший заступник генерального директора Волинської ОДТРК Ольга Куліш
читачка // 06.05.2009:17.00.59
Гм-гм, суперечливі враження. З одного боку в чомусь є і зерно правди, але якщо все так, як описує автор, то так було років 10 тому, якщо не більше. Дещо змінилося, дещо лишилося таким же. Але хочу сказати, що на ВТ зараз багато талановитих журналістів. Не всі, звичайно, але справді багато. І те, що передача позаштатниці стала єдиним призером конкурсу - маячня. А що до фрази "Де ви, а де тепер автор" - ну так це доволі субєктивно. Далеко не всі прагнуть до столиці. Хоча це зовсім не означає, що ці люди - бездарності.
Покусане серце // 05.05.2009:18.17.57
Атас! приємно це все почитати) було) свіжі кометарі) хоча й не є прихильником .. розгляду спіднього чи що.. але так якось воно) до душііііі))) сам мав нагоду попрацювати в колективі ВОДТРК.. декілька років!!!) і знаю що правильно в горохОві) а не в горОхові) це певно принципово для СКП - "за горою козаки ховались))))))0гггггг", а не гороху наїлись? весело) Ану ну відгукніться сюди працівники минулі і теперішні?) а чьо ніхто не говорить про кінотеатр Батьківщина?))) он якака котельня на даху постала) кого гріти? і коли?)) ггг думаю що вже нагріла) і продовжує грітіи.. кишені)) дай мамуда прожити цій статті подовше) разом з коментами)
лучанка // 05.05.2009:17.25.31
А Galina - це Ольга Куліш, яка тут мало не рве на собі сорочку, захищаючи Пирожка. Авжеж, є за що.: з інженера технагляду - та в заступники гендиректора. З ВОДТР пішли всі, хто вважав себе журналістами і людьми з власною гідністю. Всі!!! Лишилися лише ті, кому треба допрацювати до пенсії, та ті, хто через професійну непридатність більше ніде не може працевлаштуватися. Талановитим людям там робити нічого! А Пирожка - на пенсію, а не в редактори газети.
zulfia // 02.05.2009:15.21.02
Галино, у вашому "колективі"? - та краще отруту оберу) Київ, звісно, з вашою індивідуальною масшатбною лінійкою - хутір) Жабі, яка сидить у колодящі невідомий шум океану. Фермато: долучайтесь, пишіть, протестуйте. І чому ж зась? Друг, ми з вами, я відчуваю, спільно назбираємо матеріалу на антологію "вхождєнія" Пирожка в "журналістику". Тримайтесь там, серед боліт Волинських і мерехту болотних вогнів.
dryg // 30.04.2009:23.26.37
Прошу уточнення dze «Пирожків під метро і підземні переходи». Чи малось на увазі «...на рейки і під електровоз...?» «Тому, що у скалі сидить». «...Подейкують, що 18 травня пенсіонера Пирожка будуть проводити». Ну, це подейкують. До Києва напрвлений лист – клопотання Глави облдержадміністрації про призначення Пирожка на новий термін, до того ж, який ж то пенсіонер у 68? Третього травня він їде до Севастополя на тижневий фестиваль телерадіопрограм разом із головним редактором служби інформації ВДТРК, лауреатом обласної премії «Людина року», тридцятип’ятирічною красунею Вікторією Олещенко. Фестиваль називається символічно для Святослава Костянтиновича «Переможемо разом». (Не їде з Яцюком, балуваний). І на остаток. Galina серце моє. Безперечно мені імпонують Ваші слова, що «...Пирожко ввійде в історію журналістики» Тільки ким? В якості кого? Ви знаєте, що Святослав Костянтинович має за плечима тільки десятирічку та дворічні курси Вищої партійної школи?! Запитайте його, який університет він закінчив? Ні, можливо у нього є якийсь теперішній МАУП чи ще щось, але ж це не рахується для академіка, правда? Ви знаєте що у 18 років він став редактором Грохівської районки, бо дядько був одним із керівників області? Що не проходячи служби у лавах Збройних Сил, він став таки полковником а може й вже генералом запасу та ще й видатним козаком Волині? Ви знаєте, що він не є Заслуженим журналістом України, а Заслуженим журналістом УРСР? Яка різниця? А та, що у 90 – х роках коли валився СРСР, обком партії разом з КДБ замовили статтю про діяльність націоналістів – нелюдів Вячеслава Чорновола та Мелетія Семенюка. Всі авторитетні Волинські журналісти навіть під загрозою звільнення відмовились від цієї пропозиції - Віктор Семенюк з «Молодого ленінця», Полікарп Шафета, Володимир Лис, Феодосій Мандзюк з «Радянської Волині». Вони знали про нагороду – звання Заслуженого журналіста УРСР. Пирожко схопився за цю пропозицію як за...Так з’явилась відома стаття «Піна», яку він власноруч, перепрошую, власноязич прочитав в обласному ефірі. І не раз. Galina, а що створив Пирожко на ниві журналістики особисто, окрім «Колонки редактора» у Горохівській районці, «5 хвилин у суботу» на Волинському радіо, де як туркмен – що бачу, те й співаю? Хоча ні – ще ж «Піна». Ви відкиньте ті титри, де справді під толковими програмами інших журналістів він пхає себе чи співавтором, чи редактором, чи директором, чи продюсером. Назвіть його авторські речі, які б декларували особисту позицію ялтинського телеакадеміка. Тому, Galina, Пирожко обовязково увійде в історію журналістики, але як голий король. Бо дитинка, яка серед натовпу побачила, що король без одягу - вже ходить і вміє говорити.
dryg // 30.04.2009:23.26.07
У мене таке враження, що ви всі у цій дискусії вправляєтесь у красномовстві, прагнучи тільки обгадити пана Пирожка, якого я, в ім’я справедливості, мушу захистити. І не соромно Вам, Зульфія, за брудні натяки про блондинок з хвостами, про елементи гарему на ВДТРК та таке інше? По-перше, Святославу Костянтиновичу немає до того діла – блондинка, брюнетка, шатенка. Аби було кому встромити. При цьому найважливішим є не сам акт злуки, а процес, під час якого співробітницю потрібно затуркати фіктивними претензіями, неіснуючими приводами, заставити її самостійно зробити перший крок та самій запропонувати це. Зламати волю – ось азарт. Зробиш так – зможеш здайснити кар’єру, станеш першим заступником, Заслуженим журналістом, будеш їздити до Європи, Америки. Навіть якби ти була посереднім техніком. Відвовідь Гостю на його: «... дівчата з радіо розповідали...». Та не смішіть! Там, де керує Пирожко, дівчат вже не існує. Покальчукові. Олеже, друже, я ж знаю тебе коли ти ще керував у Луцьку Товариством Лева та першим підіймав на Замковій площі синьо – жовтий прапор, як полювало на тебе та брата твого Юрія (вічна йому пам’ять) КДБ. Ти ж класний журналіст, аналітик, пісні в тебе які чудові та й як ти ще за Радянського Союзу привіз останки Василя Стуса із Сибіру до Києва...Це ж дійсно позиція патріота і ти туди ж – Пирожко мудак рідкісний. Та не рідкісний, а типовий. І не мудак, а дебіл. Як психіатр, я скажу тобі, що у дебілів часто порушена та частина мозку, яка відповідає за сексуальну достатність. Нормальний чоловік хоче – має – досить- хоче – має... і т.д. У дебілів схема спрощена: хоче – має – хоче – має – хоче... Звичайно для певних жінок – це скарб, тому у багатьох європейських клініках жінкам – психіатрам заборонено вести дебілів, аби не вводити їх самих у спокусу. Тому не виніть Пирожка за постійну ерекцію. Ви ж не звинувачуєте кульгавого чи заїку. Він теж інвалід. Хіба що йому видали водійські права. До тебе звернулись з проханням прокоментувати статтю Зульфії, і там були такі слова: «Скільком журналістам Пирожко перекрив повітря...». Ну для чого Ви так? Та сотні – другій, не більше. Прийшовши до Луцька років тридцять тому, він витиснув з обласного радіо В. Приходька, М. Носкова, М. Колоска, В.Сінкевича, В. Шевчука, Г. Потапенка, М. Якименка, Ю. Вегеру – список довгий. Після того Володя Приходько став відомим луцьким журналістом, Микола Носков створив «Волинську рекламу», Мірик Колосок десь пропав, Володя Сінкевич нині директор ТРК «Аверс», Володя Шевчук створив фонд, побудував перший у Європі пам’ятник примирення ветеранів Другої світової війни у Ковелі, Григорій Потапенко керував пресслужбою облдержадміністрації, Микола Якименко став київським власкором на Волині, Юрій Вегера – талановитий звукорежисер, який зводив фонограми Олександру Сєрову, Ірині Понаровській виїхав до Ізраїлю – це до того, що кожен з них був людиною неординарною, знахідкою для справжнього керівника. То ж чому вони пішли та сотні інших? Бо чоловіки. Пирожко любить керувати жінками – вони по морді не так сильно б’ють, їх легко пересварити між собою, вони постійно залежні – то дитину із садочка забрати, а день ненормований, то чоловік сердиться, що так довго, то... Зрештою й «встромити» можна при нагоді. Хоча, чого це я – натомість піднялись Микола Главацький, начальник технічної служби, з яким так добре було деребанити державні кошти, виділені на закупівлю техніки (обласна прокуратура пам’ятає захаращені підїзди до її гаражів іржавими ПТС – ками з Москви 1812 року випуску). І головний бухгалтер, вічна соратниця Святослава Костянтиновича, однокласниця Фаїни Каплан, яка стріляла у Леніна – пані М. Божко. Маруся Андрушко із автозаводського радіо, Микола Генсецький – любешівська радіозірка, Юра Яцюк (а що, то правда...?) з творчої фірми «Ідея», хореограф підшипникового заводу Галя Старцева, стоматолог Віта Олещенко, якій дали покі одне крило обласної премії «Людина року».
fermata // 30.04.2009:21.05.16
цілком підтримую авторку...мистецтво краю в невмирущому застої,на телебаченні перекрили кисень молодим і свіжим.а таланти на волині ростуть і процвітають.байдуже,що до києва їм зась.
Galina // 30.04.2009:17.33.56
Юрист-міжнародник на забутому людьми і богом хуторі. І хутір цей - блоги. Якраз ваш рівень. А відносно вечірки...Буде. Тільки не прощальна. Навіть і піде Пирожко на відпочинок, всеодно він буде з колективом. ВІН, а не ви...
Зульфія // 29.04.2009:23.04.39
Галино, вєдущій юрист-міжнародник йа, йопт.) Який журналіст Пирожко, і який ви - то не мені судити, але я плачу дорого і йому і вам - я "набіло" плачу державі податки. дєдушка Крилов щодо таких оцінок уже раз сказав "кукушка хваліт пєтуха за то, что хваліт он кукушку". Лишень подумати, куди б ви пішли, аби не "вітальна програма"? :) Готуйте прощальну вечірку Пирожкові, я прибуду на фуршет.
Galina // 29.04.2009:18.15.50
Юрист?! Тоді все зрозуміло. Вам і , правда, не треб"капусту" садити - вам її принесуть! На вашу ж вимогу! Досі не бачила жодного бідного юриста! Їх принцип - гроші! Хто більше заплатить, під того сопілку й танцюють. А відносно статті - неозброєним оком видно, що за цим стоїть. І якщо ви в Києві, тому чому вам так муляє Пирожко? Чи його досягнення на ниві журналістики вам спокою не дають? Не переймайтеся, навіть на пенсії його не забудуть, а ви і зараз нікому не потрібні, бо крім жовчі і ядовитої слини за вашею душею ні людяності, ні порядності, ні моралі. І який ви після цього юрист?!
Зульфія // 29.04.2009:16.50.32
До речі, панове журналісти, ідея: посмертне звананя Генерального директора ім. С.Пирожка. За особливі заслуги в знищенні думки. Як пише відомий Луцький поет Петро Петрович Мах "Я думку добровільно укайданив". Супер!
Зульфія // 29.04.2009:16.47.24
Галино, я за фахом юрист, капусти не садила - нема городу. Якщо вам цікаво зазирати до чужих кишень, я вас задовольню відповіддю: я достатньо добре заробляю своїм фахом, і без городу, розумію, який в лучан це може викликати подив. Судячи з вашого "праведного гніву" ви беззмінна ведуча "Вітальної програми" і багато чим Пирожкам зобов`язані в житті. Пирожко уже увійшов в історію) - не хвилюйтесь. Хоча би тому, що я єдина, хто його згадав у всеукраїнському масштабі. Коли він уже буде на пенсії, його чекає забвєніє. А блоги - штука безкоштовна, за них ніхто не платить. До вашого відома. (Ми тут в столиці торгівлею людьми і органами влади здебільшого перебиваємось). Сапайте город, переказуйте вітання трансвеститу Яцюку.
Galina // 29.04.2009:14.55.03
А ваше завдання, п. Зульфія, ( я така гадаю ) "нарубати" чимпобільше "капусти"? То як називається така журналістика і така журналістка?
Galina // 29.04.2009:14.47.56
А вам до Пирожка і колективу ВОДТРК рости і рости. Але, сидячи в скелі, навряд чи доростеш. Та й що звідти можна побачити? Нічого, крім власного носа. Ото тільки й сміливості, що квачем обмазувати людей, які щось значать в цьому житті, і бризкати навколо себе слиною! До того ж - ядовитою! Пирожко ввійде в історію журналістики, а вас ніхто не знає і не згадає! Сидіть собі тихенько в скелі і не висувайтесь. А Пирожко був Генеральним директор. Ним і залишиться!
Зульфія // 29.04.2009:12.06.18
дєдушка Крилов, журналісткою і блогером нині, я бачу, може стати кожен, хто має свою думку, спостерігає життя і ту думку може висловити. на факультетах журналістики треба навчати не боятись говорити те, що думаєш і робити те, що треба. ось тоді дипломовані журналісти будуть куди більше в ціні.
Той, що у скалі сидить // 29.04.2009:11.41.40
Нда...Жестяк:) Радує, що є ще "наші партізани"...Міг би додать ще про "властіліна теле й радіо волн"... З останього, - подейкують, що пенсіонера вже 18-го травня під марші із сльозами на очах :) колектив буде проводжати...нарешті вже на відпочинок, хоча є думка, що він очолить новостворену "Телерадіогазету" й далі буде попивати державну "кров" крізь трубочку й ділитись досвідом й настановами - що робити, як робити, й кому куди... Нині констатую що все, що робиться у ВДТРК це просто повний... "Пирожко - постать, особистість, яку брудом не замарати. А ви справді ніхто і звати вас ніяк. І щастя, що таких у колектив ВОДТРК немає!" Пані Галіна, бруд до бруду, як знаєте не пристає... А колектив такий, що декому й туалетний папір не потрібен, так як послужливих язиків вистачає...
дєдушка Крылов // 29.04.2009:09.09.37
нє плюй в колодєц, пирожко, бо проста журналістка стане популярною блогер та й обгаде
журналіст // 29.04.2009:08.55.03
до Gallina: пирожко - інструмент радянської, а потім реакційної, постперебудовної влади. його завдання - балансувати між інтересами державних і місцевих кланів, пускаючи в ефір "красату" про те, як добре діє влада, та інколи, якщо є замовлення, злегка пощипувати котрусь із гілок рослини-паразита, котра у нас чомусь є владою. а у нас така влада, зокрема її органець Управління культури, тому, що журналісти не сколупнуть ніяк отакого пирожка-виконавця інформзамовлень хлопців при владі
Galina // 29.04.2009:07.04.48
Пирожко - постать, особистість, яку брудом не замарати. А ви справді ніхто і звати вас ніяк. І щастя, що таких у колектив ВОДТРК немає!
Зульфія // 28.04.2009:22.16.13
mr: Здається, його Олексієм Лучиком звали. Вони з пані Ольгою намилювались разом на стажування до Америки. Оскільки Олексій вчився на іноз.мовах ВДУ, він пройшов тести, а пані Ольга лишилась. А коли приїхав, - зовсім уже не той Лучик був... Та й пані Ольга не та...
Зульфія // 28.04.2009:22.14.26
Хлопче, (насправді ваше справжнє їм`я нам уже відоме :) - Мафусаїл Якович Єбігніда) не читаєте мій блог, так і коментувать не треба. Як же можна коментувать нечитане? Я ось ваш комент не читаю - і не читатиму, по суті відповісти вам нічим, окрім одного: у мене інший фах, ним я на життя собі непогано й заробляю. "А я яблочки продаю, і с етово хлєб єм" (с) За Двома Зайцями. Брись, згинь, пропади. Цур тобі, пек, почварко інтернетівська!
Лучанинові // 28.04.2009:22.09.02
послала вас Зульфія, а судячи з того де ви, а де вона тепер, життя уже все розставило по місцях. тож продовжуйте брехать і виконувать гаївки, ухкаючи і трусячи садовиною-городиною, можете ще й в бубон ударить...
mr // 28.04.2009:21.22.23
завідувач студії молодіжних програм Юрій Яцюк показував містечковий футбол і далі показує, а фаворит пєд**ом виявився. Спочатку прихований був.
Хлопець // 28.04.2009:15.40.11
Не читаю блог "Зульфії", але після зауваження "Лучанина" все таки переглянув останній допис і... одразу стало ясно, які в неї мотиви мати блог на телевізійному сайті! Не відпускає "Зульфію" телебачення, ще й як не відпускає! Чому ж Ви, після поразки в Луцьку (з усіма трапляються) не зробили свій власний телевізійний прорив у Києві за всі ці роки? Тисячі журналістів з регіонів змогли, а Ви? Зняли б якісь телепрограми, документальні фільми, пішли б попрацювати в новини і т.д.! Своїм телепродуктом Ви втерли б носа тому Пирожку і т.д. набагато краще, ніж дошкульностями в блозі. Замість спрямувати енергію на позитив і креатив, усе - на руйнування, не кажучи про лайку і спроби образити... Бог Вам суддя.
Лучанин // 28.04.2009:15.05.25
Пані, а вИ таки нічому не навчились на ВОДТРК.. Обгадили фестиваль, посилаючись на думку віртуальних "друзів-медіаманів". Розмазали шмарклі старої образи, вилили відро гноївки на Пирожка. І знову ж проявили свій талант "жовтої" журналістки (..з’явився молодик-фаворит..), не дивно, що вАС послали. З таким підпільним борцем за правду я й на одній лавці не хотів би сидіти..
покальчукові // 26.04.2009:23.27.18
уявіть собі, Олеже, яка задуха панує в обласних ЗМІ, на периферії, і як парадокс - гнобителі десятки літ продовжують очолювать ті ЗМІ. То питання до Київської чиновницької про...і: хто тримає Пирожків? Скільком журналістам він перекривав повітря, скільки з них втекли до Польщі, Києва (що ненайгірше), а скількох він, розростаючись немов ракова пухлина зі своїми коханками і придворними карликами, змусив заробляти на життя "челночєствуя" до сусідньої Польщі з смугастими торбами. Ганьба міністерству Культури, Комітетам і Нацрадам за те, що цей упир досі ссе кров і обкрадає людей.
pokalchuk // 26.04.2009:20.44.14
Да, герой сюжету мудак рідкісний, як і вся підобкомівська тусня.А мудаки невмирущі.
Гість // 26.04.2009:20.24.28
а ше, розказували дівчата з радіо, пирожко забороняє крутити пісні "Тартака"!
Юрій Шеляженко // 26.04.2009:08.57.49
Не знаю, як там з євроремонтом у Луцькій філармонії, а я вчора проходив біля будівлі симфонічого оркестру поряд з Київською філармонією і вразився, в якому жахливому вона стані. Фарба на стінах полущилась, двері - такі, як в сільському нужнику. Тільки табличка з назвою оркестру нова й охайна. Отам точно євроремонт не завадив би.
dze // 25.04.2009:15.06.29
А мені сподобалось, малі наболіло. Пиріжків під метро і підземні переходи, їх там зараз як раз не вистачає