Лаврентій Малазонія // 15.04.2009:15.48.59
:)так, все що не є некрологом, є пійяром...атлуплєнная істіна:))Але, саме НЕК у Вас в блозі фігурує...я не проти називати цю "структуру" по іншому.Наприклад ЖОП- це вже не буде пійяром?!:))Все інше, Вами зазначене має важливе значення, має обговорюватись в колі фахівців, дійсно моральних авторитетів, а не пройдісвітів та самозванців ЖОП :)*PS: Слово "криза", мене не дістає.Те що мене може дістати, або фільтрую, або каналізую абратно в істочнік:))
Ігор Розкладай // 15.04.2009:14.58.05
Лаврентію, по-перше. Облиште той НЕК - ми його похоронимо рано чи пізно, не робіть йому зайвий піар. По-друге, я розумію що це факти. І я жодним чином не заперечую їх право на існування. І жодним чином не кажу що треба лише хороші новини показувати. Просто має бути баланс. Я заперечую зайву акцентуацію на них. І я заперечую небажання журналістів шукати цікаві (оті самі "хороші"теми і показувати їх. Вони їх іронічно "бантиками" називають. Але ці бантики і є наше життя, а не, даруйте скільки разів яка нардупа дала іншій. І про негатив - якщо у нас дофіга проблем, навіщо ми тягнемо кожне ДТП з-за кордону, своїх мало чи що? (Звісно, я не кажу, скажімо, про Італію - про нього Дейнека згадував, бо там і життя італійців і українців і культурне надбання світове... ). Але який сенс новини що сталося ДТП в ростовській області чи де там ще. А слово "криза" вас не дістало? А де вихід з кризи? Журналістка з плюсівської "Території впливу" (даруйте не запам`ятав ім`я) сказала, що вони робили не одну передачу, як люди виходять з кризи. Дейнека це висміяв і запропонував показувати як не платити за кредитами. Занавіс.
Лаврентій Малазонія // 15.04.2009:14.31.39
Ігоре Ви тут пишете -"Це звісно дуже важливо - людське горе, але знаєте, коли приходиш в понеділок і бачиш стрічку, де таких новин купа, то настрою не стає і головне чи несуть вони інформаційну користь?"...Ця купа новин, що псує Вам настрій, є ФАКТАМИ!Вони не мають право на існування тіки по одній причині- якщо це брехня!Звісно легше говорити про "чернуху", ніж піти в "поле", там воювати з причинами та наслідками тієї чернухи... В СССР все було добре і тихо в ЗМІ, майже як на цвинтарі, тому СССР на цвинтарі і пакоіцца.НЕК, клоунська версія савєцкай пропухи і галімого шаріата, є шлях до цвинтаря
Лаврентій Малазонія // 15.04.2009:13.46.47
Ігоре, те про що Ви кажете МАЄ право на обговорення.Безперечно МАЄ.Але НЕК не МАЄ ані морального, ані етичноог, ані юридичного права торкатися цієї теми- подивиться хочаб на Васю Фофудю з його бекграундом.Це клоуни- маніпулятори, яких тре в ігнор відправити.Раз і назавжди.Знищити ціх клоунів можна іншими, дійсно авторитетними, чистими людьми з якими можна і треба діскутувати...ЗМІ самі знайдуть, якщо вони не хочуть піарити ціх клоунів звісно, формат та обличчя .Це не важко зробити- паралельну структуру з справжнми авторитетами. Навіть грошей ( ну не стільки як в НЕК:) не треба;)Щодо Вашого запитання-" Скажіть мені, чи багато випадків, коли новину "проводять" від початку і до завершення?" Ось останній приклад- ТСН третй(!!) день показує сюжет про мажорів, що бють людину на заправці та й ще в прісутності ментів.Як залякують свідків, як їх намагаються підкупити...Наскількі я знаю (може теж щось прогавив) є тіки реакція СБУ.Насправді, таких,тобто відпрацьованих, тем достатньо.Але питання Ваше актуальне. НЕК просто піариться на ціх темах- я не знаю навіщо сідати з ними за один стіл?Навіщо Мустафін і Дейнека взагалі брали в цьому КС участь- цей КС тема для флеш-моба підлітків, не більше:))
Самовидець // 15.04.2009:13.19.09
Самокритично з Вашого боку
Ігор Розкладай // 15.04.2009:12.51.03
Та прошу - у нас свобода слова. Кожен має право на висловлення своєї думки, навіть якщо вона не сильно відповідає дійсності.
Самовидець // 15.04.2009:12.42.40
Не велика втрата. Власне і коментар свій я тут залишив не для Вас. А щоб люди, які не були присутні на кругому столі знали, що там відбувалося насправді. А не чули казки дрібного брехуна і псевдоюриста Розкладая
Ігор Розкладай // 15.04.2009:12.33.10
Пане самовидець - ви прекрасний правокатор щоправда трохи підглухуватий, бо почули лише те, що хотіли і говорите лише про те що хочете, випускаючи інше. А так як, ви себе не захотіли назвати, що говорить уже про особисто вашу вихованістьі культуру спілкування, то говорити з вами більше не бажаю. Adieu
Vassa // 15.04.2009:12.29.02
Тю, а де коментарі?
Самовидець // 15.04.2009:12.18.36
Не перекладайте з хворої голови на здорову. Вам висловитися якраз дали. Але висловлюватися і чути - це зовсім інші речі. Що неконструктивного було у виступі Мустафіна? Не треба було нагадувати про мотивацію, з якою впроваджувалися темники? Ви проти того, щоб ЗМІ розповідали правду, а не конструювали власну реальність? Що було деструктивного в тому, що він казав про відповідальність медіа-менеджменту? Ви це почули? Ви почули про редакційні документи, які працюють на СТБ? Схоже, що ні. Дейнека кілька разів наголошував, що попереджає про реальні ризики, які містяться в "позитивних пропозиціях". Але на нього продовжували вішати собак, зокрема і Ви це робите у своєму блозі. Між іншим, а хто Вам дав право визначати, хто невихований, а хто ні? Чи Ви, як пан Шевченко, який заявив з гордістю, що "сам взяв сміливість виступати від імені суспільства"? Що ж до того - хто і як залишив приміщення, то перед тим як пішов Дейнека, ведуча круглого столу заявила, що його час заходу вже вичерпаний. Ви цього не почули, пане Розкладай? Але "позитивний" Шевченко використав те, що Дейнека з Містафіним пішли для того, щоб позаочі вилити на них ще трохи бруду. Ви не помітили це, пане Розкладай? А якщо помітили, чому не пояснили пану Шевченку, що в пристойному співтоваристві так не роблять? Чи Ваш запал апріорі був спрямований в інший бік? Тоді чого дивуватися, що "невихованому" Містафіну довелося навіть повернутися? Дурниця звичайно, лайнометів таким чином не перевиховати, але хоча б присутні побачили справжнє обличчя "позитивників". До яких Ви, схоже, вже готові записатися. Чи вже записалися?
Ігор Розкладай // 15.04.2009:12.17.44
Лаврентіє. Щодо НЕК - я написав вище. На мою думку такого органу і справді існувати не може. Хоча заголовон що Нацкомісія звинувачує показує що журналісти не в курсі що це такий же колегіальний орган, як Нацради чи ще щось, але то питання професіоналізму... Але комісії з журналістської етики існують всюди. І за показ трупу крупним планом, як це зробило одне інтернет-видання (можу показати приватно) уже мали би зробити взбучку. А потім. Скажіть мені, чи багато випадків, коли новину "проводять" від початку і до завершення. Який відсоток від того шквалу негативних новин доводить до логічного завершення. Що того засудили, того вилікували, там чиновника на місце поставили. Сама негативна новина без її продовження і веде до усіх тих наслідків, про які говорила пані психолог. Скажімо, пам`ятаєте що колись на Інститутькій мажор задавив двох дівчат, а потім, якщо не помиляюсь, намагався втікти. І що? В якому стані ця справа, де сам мажор? Звісно, я міг проґавити, але я не пам`ятаю щоб його засудили, як це зробили, скажімо в Харкові. І от питання до вас, як ви будете боротися з фактами, які йдуть з-за кордону? Там літак розбився, в США стрілянина, в Росії ДТП? Це звісно дуже важливо - людське горе, але знаєте, коли приходиш в понеділок і бачиш стрічку, де таких новин купа, то настрою не стає і головне чи несуть вони інформаційну користь?
Ігор Розкладай // 15.04.2009:11.58.29
Пане аноніме. Ви б перед тим як звинувачувати - показали хто ви є. А так ви спадаєте на дешевого провокаторчика. Я не Костицький 5 хвилин розпинався чому він має йти - якщо ви не чули, то вочевидь у вас слух вибірковий. А відтак і ваші судження такі самі. Про брехню - пан Дейнека, зокрема, перекрутив мої слова про психологів. І це є факт. І через його невихованість я не зміг йому заперечити, чи бодай уточнити свою думку. Бо був лише він. І виступи більшості учасників столу, крім уже згаданих панів були дійсно конструктивні. А ще багатьом просто не дали висловитися, тому що - див. вище.
Лаврентій Малазонія // 15.04.2009:11.03.09
Ігоре, Ви запитуете "чому раптом НЕК почала діяти так активно, чому вона взагалі була створена і чому вона стає джерелом головного болю для ЗМІ?"Так ось, цей НЕК є дегенеративним інструментом, що немає аж ніакого відношення ані до моралі, ані до етичних норм.Існують цілком справжні дослідження про ставлення людей до так званої "чернухи"...до речі, вони дуже схожі з дослідженнями в країнах з якіми ми хочемо сидіти на одному гектарі.Але там чомусь прагнуть боротися з "фактами", а не з показом тих фактів в ЗМІ.Декого з членів НЕК Ви ще побачите у відкрито-закритих списках ОПГ (організованниє политическіе группіровкі:).Вони сподіваються на шару рзкрутитися на цієї темі в ЗМІ...Хтось чув, щоб бодай один з членів, або членкінь, НЕК потурбувався моралю та етикою по "факту"? Їх турбує доля згвалтованої дівчини,закатованого в тюрязі, відпіж...о мажорами? Ні. Їх турбує, що це показують.НЕК -це банальний тупорилий більшовізм... Вася Фофудя дзвонить на канали, топає ножкамі і вимагає негайно надати йому ефір, бо він боїться, що не встигне до вибрів розкрутитися...Ви, Ігоре, пишете- "має існувати саморегулювання і певна стриманість і морально-етичні стандарти", і -"я особисто дотримуюся думки, що таких органів, як НЕК, не повинно бути в демократичному суспільстві", тому недарма вийшло "нацкомморалі звинувачує ЗМІ у... депресіях і самогубствах українців".Шиза у НЕК, а не в ЗМІ.
Самовидець // 15.04.2009:10.44.28
Пане Розкладай, першим з зали вийшов пан Костицький, що він цим продемонстрував? Але Ви чомусь обурюєтеся "невихованістю" Дейнеки і Мустафіна. Моє пприпиущення - Ви розумієте, що Вас спіймали на брехні і треба терміново "перевести стрілки". Дейнека казав, що не треба втручатися в роботу журналіста, але не казав, що журналісти "можуть лити на голови бруд, насилля, тони політики і за це не мають відповідати". Це ви, як дрібний брехун, йому приписали. Про "тупий гон" Вам взагалі краще помовчати, бо кращого визначення того, що несли Ви разом з Шевченком годі й шукати. Якраз виступи журналістів були цілком конструктивні. Вам залишалося лише почути, але Ви, цього, вочевидь не схотіли зробити. А тепер кажете, що журналісти в цьому винні
Ігор Розкладай // 15.04.2009:10.28.56
А ви пане, не перекручуйте. Журналісти не сказали, що про те що не треба втручатися в роботу журналіста говорив пан Дейнека. Але цей пан не сказав жодного конструктиву! Окрім купи емоцій і демонстративного виходу з зали раом з Мустафіним. Так що що вони продемонстрували, окрім своєї невихованості і неповаги до інших? І якраз що обурило організаторів - це манера спілкування - тобто тупий гон, які продемонстрували пан Дейнека і пан Мустафін. А якщо вам не сподобалась організація - висловлюйте побажання організаторам. Я прийшов на КС саме по темі чорнухи.
Самовидець // 15.04.2009:10.15.26
Був на цьому "круголому столі". І мушу сказати, що Ігор Розкладай бреше. Бо журналісти не казали, що "можуть лити на голови бруд, насилля, тони політики і за це не мають відповідати, бо це бачите втручання в роботу журналіста". Навпаки. Але вони продемонстрували, що захід не має жодного стосунку до заявленої теми. І це організаторів образило. І вони почали лаятися. Проте тепер зрозуміло, що Розкладай дрібний брехун. А це вже неабияка користьь від того "столу".
Ігор Розкладай // 15.04.2009:09.44.55
Закон не забороняє ні володіння іноземцями телеканалами ні їх робота там. Якщо говорити про власність, то проблема не так в іноземцях, як скоріше в офшорах, за якими і сидять наші канали. Якщо говорити про топ-менеджмент, то на те є причини. Але я тут можу робити лише припущення чому така ситуація склалася. Безпека держави, насправді не полягає в тотальному контролі за ТБ. Проблема починається з сім`ї та школи. Якщо школи бідні, якщо вчителі отримують малу зарплатню, або навпаки в школах корупція цвіте; якщо в школах викладають історію і літературу про те, які ми бідні-нещасні, то що ми хочемо отримати успішних людей та патріотів? Та ніколи! І ось це є те, чим має опікуватися держава і чим вона абсолютно не займається.
Гість // 15.04.2009:09.25.04
А от ще питання - чи законним є те, що загальнонаціональними (!!!!!) мовниками (плюси) кермують іноземні громадяни???? Це якщо ми про те, що ТБ - не просто бізнес, і не крамничка з ковбасою, бо засіб МАСОВОЇ інформації - це серйозно. Чого ви чекали від румунів? Доброго й вічного? І чи не здається нам, що в цьому конкретному випадку, якщо подивитись ширше, йдеться про державну безпеку?
Ігор Розкладай // 15.04.2009:08.42.01
Розумієш, слід розділяти мух і котлет. Про ДЕРХАВНЕ регулювання з боку організаторів і більшості учасників не говорилося. Говорилося про те, що у журналістів мають бути редакційні і етичні стандарти та й просто внутрішні гальма. Те що говорив Костицькій - то окрема тема, хоча пару цікавих речей він сказав. Перша - це те, що власність - зобов`язує. І це правда, будь-яка власність дає право нею володіти і рзпоряджатися, але і зобов`язує до певних дій. Так, наприклад, якщо на земельній ділянці роками будуть розмножуватися шкідники, то у суду з`явиться підстава до примусового продажу, або якщо магазин продаватиме неякісний чи прострочений товар, то він буде відповідати за це. А от ТБ-шники думають, що вони можуть лити на голови бруд, насилля, тони політики і за вони не мають відповідати, бо це бачите втручання в роботу журналіста. А от чогось на другу річ, яку сказав Костицький - не звернули увагу, а дарма. Він так собі обмовився, що в облрадах стали з`являтися комісії подібні до НЕК і цей процес не зупинити. А що обради роблять можна згадати - уже говорять куди які книжки ставити... А про це ні слова не написали... а оце вже справжня цензура...
Отар Довженко // 15.04.2009:07.30.32
Про наявність такої проблеми було говорено вже не раз, принаймні дві-три засідалівки на цю тему я пам`ятаю за останній рік, тому логічно, що журналісти виокремили яскраві заяви впізнаваних людей. Але фігня не в тому. Чорнухи справді має бути менше (хоча, до речі, це проблема все ж далеко не всіх каналів, тим більше - не всіх медіа). Але ідея ДЕРЖАВНОГО регулювання кількості чорнухи (вірніше, того, що хтось вважає чорнухою), будучи реалізовувана ЦІЄЮ державою, ЦИМИ людьми, неминуче призведе до цензури та інших недемократичних практик. Просто без варіантів. Я проти чорнухи, але в той момент, коли костицькі починають простягати до неї свої мацаки, готовий встати на її захист усіма своїми грудьми :)