mhmbblvjmg // 03.06.2014:11.30.17
fqnzmcmpht, <a href="http://www.mldlhcmliq.com/">hkwnpvnwwv</a> , [url=http://www.zrlgbamgrz.com/]idglpkfhnk[/url], http://www.vxnklecmsi.com/ hkwnpvnwwv
Александр С. // 23.04.2014:22.52.30
Браво, Наталья... эко Вы закрутили... за Ваше мнение - стрелять можно и нужно, а за иное: "гнать до Колымы"(слова Вашего поклонника). как у Вас все просто... я даже не стану повторяться про необходимость нахождения истинных виновников смертей на майдане (ой, ...правда может оказаться такой неожиданной для Вас и иже с Вами...), но победители себя не судят, когда так удобно валить все на януковичей... НО! откуда у Вас такая тяга к кровавой радикальности? и праву силы вопреки праву? Вы в курсе что это скорее свидетельствует о глубокой "несчастливости", а не "высокой гражданской ответственности"? Доколе? а я Вам отвечу: доколе не перестанете использовать двойные стандарты! Именно Вы! Пока не научитесь принимать объективную реальность за реальную точку отсчета и не научитесь слышать инакодумающих и не попробуете понять инакодействующих! Пока парковаться и ездить не научитесь по правилам! Начните с себя... это называется нелицеприятность (основа истинного правления по китайской философии) Глядишь и ДОКОЛЕ наступит быстрее... кровожадная Вы наша демократическо-культурологическая элита... ))))
І.Коломийка // 22.04.2014:09.54.44
Дякую, пані Наталіє!
І.Коломийка // 22.04.2014:09.54.32
Дякую, пані Наталіє!
І.Коломийка // 22.04.2014:09.54.24
Дякую, пані Наталіє!
Гість // 21.04.2014:12.55.42
Браво! и толерантным пора бы объяснить ,что виновных нужно не только не пускать в телевизор и изгнать из органов власти, но и пора бы уже начать посадки, тем более, что есть за что.
Володимир // 20.04.2014:23.13.54
Пані Наталю, підтримую. А ще чому треба два дні крутити по каналах пропагандистське шоу Путіна, де він говорить з кримчанами? До речі, чомусь UBR не дає, як Путін поливає шахтарів, а тільки крутять його солодкі слова в вуха кримчан! Чому наші редактори такі безтолкові!
Володимир // 20.04.2014:23.13.26
Пані Наталю, підтримую. А ще чому треба два дні крутити по каналах пропагандистське шоу Путіна, де він говорить з кримчанами? До речі, чомусь UBR не дає, як Путін поливає шахтарів, а тільки крутять його солодкі слова в вуха кримчан! Чому наші редактори такі безтолкові!
Браво, Наташа // 19.04.2014:19.24.45
Об этом надо говорить регулярно и настойчиво - на всех уровнях!
Браво, Наташа // 19.04.2014:19.24.36
Об этом надо говорить регулярно и настойчиво - на всех уровнях!
Олексій Мазур, Дніпропетровськ // 19.04.2014:17.34.42
Ведучу "Майдана" на ТРК "Україна" звати Іванна Коберник. А щодо спікерів-регіоналів і комуняк, то одна річ непритомний і невиправний шустер, він - безнадійний. Інша - 5 канал. Чому ВОНИ їх запрошують? Чому ніяк не можуть відмовитися від цих скотів?
vip_gra // 19.04.2014:16.56.52
1) Як відомо бабло завжди перемає «зло», нажаль. А що містер найвільніший у світі «незалежний» журналіст, містер «всесвіт» журналістики не знає цієї аксіоми? Чи він альтруїст і не хоче солодко спати, смачно їсти, креативно відпочивати. Чи може менеджери й редактори інших каналів не мають своїх апетитів, вказівок від господарів. Так, найкращий варіант для журналістів – це бойкот певних «персон». Добре було коли журналісти проголосили бойкот Чечетову, дієво. Але ж не все залежить виключно від журналістів… Та й самі журналісти не такі вже й монолітні. Хтось має певні «зобов’язання», хтось бігає за сенсацією (мовляв я і тільки я розкручу цю «персону» або виведу на чисту водичку). От і з’являються на ТБ-екранах такі як кАрАлЄвськА, бАндАрЄнкА, чЕчЕтАф, єфрЄмАф, кіДалАф, царьОф, бАгатирьОв-ва, лЄвчЄнкА, сІмАнЄнкА... 2) Мені також надто кортить ліквідувати КПУ і ПР в Україні. Проте робити це потрібно законно, цивілізовано й аргументовано. Будь-який громадянин України, громадський осередок або Прокуратура можуть звернутись до суду за фактом людоненависті, антидержавності, створення диктатури й гіпер корупції. Злочинної діяльності, поодиноких і масових убивств, порушення Конституції, шахрайства, масштабних крадіжок народного майна. Все це справа рук переважно цих політичних сил – КПУ і ПР в країні Україна у різні часи. Осудити й заборонити комуняк (правонаступників КПРС) можна легко. Там, в СРСР такого фактажу назбиралось!!! Треба ретельно підготувати факти і доказову базу численних злочинів комуняк проти України і її громадян. Починаючи із захоплення більшовиками України у 1918-1920. З ПР – складніше. Загальне сприйняття про аморальність цієї партії та її окремих «бійців» є. А докази? Вони є, їх не може не бути. Їх треба скурпульозно й фахово збирати і доводити в суді, тоді й забороняти. Є ще один неприємний аргумент. Ці політичні сили (особливо ПР) мають певну підтримку населення. Їх депутати, як до речі й інші мають імунітет. Верх Рада спромоглася обрізати лише частину привілеїв для себе коханих. Позбутися недоторканості левова частка «слуг» народу – не бажає. Чому нинішня влада цього не робить, питання??? Припускаю – може домовились. Тоді хто й кого має судити чи безпідставно забороняти. 3) Хочеться поставити одне запитання керівнику Телекритики й автору цієї публікації. Чому Ви у своїх матеріалах завжди знаходите привід «невимушено» похвалити виключно одну відому й дієву політичну особу, претендента на Президента. Чому? Чому лише одну??? Чи може це не вважається маніпуляцією журналіста що використовує на свій розсуд медіаресурс де він керує процесом??? Тоді що таке заангажованість або продажність ЗМІ? Скоріше б минули ці вибори Президента (і обов’язково нового Парламента). Скоріше б ми обрали достойних, а не нових тушок, антиукраїнців, зрадників. Може тоді, у спокої ми створимо правила fair play для всіх гілок суспільства. Сподіваюсь що громадяни стали мудрішими і ми позбавимось 5-ї колони.
кияна // 19.04.2014:14.12.24
!!!!! Підписусь під кожним словом !!!! На кого розрахований виступ Левченка. Невже в Донбасі його хтось слухає ?! Гнати подалі від України аж до Колими, а можна і до Аляски ! Мартинюк нехай спочатку відповість за загибедь гімнаста-чемпіона світу Береша, а потім вякає. Цікаво, не дрожить ручка у комуняк, коли розписуються за зарплату. Адже вони НЕ ПРАЦЮЮТЬ ! А нам радять «затягти паски». Чи став Литвин платити 100% за ЖКХ ? Треба НЕГАЙНО заборонити КП і ПР і тоді все у нас буде ОК !
Viktor // 19.04.2014:09.54.42
Пані, Наталіє, абсолютно з Вами згоден!!! У мене було те саме відчуття, і огида від ЛЕВЧЕНКІВ-МАРТИНЮКІВ та інших "фарисеїв", переглядаючи п`ятничні "політичні ток-шоу". Необхідна "люстрація" насамперед на телеекранах!!!