Людмила Чичканьова // 27.10.2011:15.23.02
Дякую всім, хто відкоментував цей запис. Пересилаю Ваші відповіді і Олені Пановій. Але хотілося б, чесно кажучи, щоб сам Сашко це прочитав. Якийсь дивний піар у хлопця. Весь час, де б він не з`являвся (чи на ТВ, чи на шпальтах таблоїдів) він виправдовується, що не такий, як про нього пише "жовта преса", а в той же час іншим його бачить лише десь якась група людей, які називають себе його вболівальниками. Дімо, я не розуміюся на тонкощах академічного співу, виліт Кривошапка в мене так само тоді викликав купу питань, але то все вже позаду. Пройшов рік - і, здавалося б, саме у нього було чи не найбільше шансів назбирати творчого каміння. Але, з іншого боку, в кожного свій шлях. Може, в хлопця після попадання в наш шоубіз взагалі змінилися життєві орієнтири& В будь-якому випадку, особисто в мене неприємні відчуття навіть не від того, що в нього зараз якийсь не такий репертуар, а тому, що молодий актор, який заявив себе як носій високого мистецтва, якось дуже непрезентабельно виглядав останнім часом в численних програмах чи інтерв`ю. Варто запустити його прізвище в пошуковик - це ж якийсь жах! І якщо Олександр не полишив думки дістатися великої сцени, йому варто самому замислитися над тим, що відбувається навколо нього.
Діма // 27.10.2011:14.00.39
Людо! Саме такі проблеми, про які пишете ви та інші, у Олександра побачили судді Х-фактору ще тоді! (читайте коментарі Кондратюка та інших). І тому спобували його "опустити" на грішну землю. Але "вдячні глідачі" продовжували робити з Сашка кумира. Дешевого кумира, як виявилось. Щодо "Соні Раша", то, мабуть, вони дуже далекі від музики, якщо змусили переспівати Кривошапко пісню Vivo per lei. Бо у Кривошапко вийшло гірше, ніж у Бочеллі та багатьох інших. То навіщо ж вони иак поступили?
Олександра // 25.10.2011:16.08.41
Хочеться подякувати авторові статті за об`єктивність, а Олександру Кривошапку побажати побільше прислухатися до професіоналів. Можливо, ще не все втрачено...
Аква // 25.10.2011:15.53.59
Он вроде бы какую-то новую песню записывает. Может, что-то приличное выйдет? И что это за сотрудничество с Сони, если больше полугода прошло, а ни концертов, ни диска, ни песен новых. Только и слышно, что загулы и залеты. Автор права, так себя можно совсем растерять. Другие-то Х-факторовцы вроде скромнее себя ведут, а результатов побольше.
Leopard // 25.10.2011:15.08.25
Мало кто так одарен от природы, как Кривошапко, и никто так наплевательски не относится к своему таланту, как он. Парню надо вырываться из того круга "друзей" и фанатичных поклонников, который на самом деле, как гиря тянет его вниз, и начинать всплывать, пока еще не поздно. То, что дозволено быку, не дозволено Юпитеру. Нельзя подходить к бесспорному таланту с заурядными лекалами. Нельзя разменивать талант на "мелочь" селебрити. "Эпатажный шоу-бой" для вокального таланта - это оскорбление. Кривошапко пора бы научиться ценить себя и уважать своих поклонников, в противном случае он потеряет и поклонников, и себя.