Олександр Михельсон // 07.09.2011:00.20.18
Борисе, повернули не Конституцію 2006-го, а Конституцію 1996-го. Очіпятка :)))
Сергій Штанько // 06.09.2011:14.41.17
Б.Б. - *Що ж до Галичини, то й там чимало хамства, причому хамства амбітного, з претензією на суто європейський його (хамства) характер. Але робити висновки з цього я поки що не наважуюся*. Ну, вже й за це Вам спасибі, пане Борисе! Знаєте, і не наважуйтесь. Бо уявляю, які будуть висновки щодо Галичини. Такі ж, гадаю, *об`єктивні*, як і з приводу Донбасу. Взагалі, я не проти дослідження феноменів певних регіонів. Бо ці феномени й справді реально існують. Я лише проти ТАКОГО базового рівня для серйозних висновків, який Ви запропонували у своєму дописі про Донбас.
Б.Б. - Сергієві Штаньку // 05.09.2011:22.03.00
Знаєте, окремі випадки й справді є окремими випадками й нічим іншим. Доти, доки вони не починають траплятися надто вже часто й бути всі односпрямованими. Феномен Донбасу як політично й соціально... скажімо так, оригінального регіону існує, й нікуди від того не подітися. Коли ж Ви за політкоректність, то хай живе політкоректність! Тільки тоді треба погодитися, що все буде й далі так, як є, а ми робитимемо гарний вигляд. Що ж до Галичини, то й там чимало хамства, причому хамства амбітного, з претензією на суто європейський його (хамства) характер. Але робити висновки з цього я поки що не наважуюся.
Б.Б. - Юрієві Луканову // 05.09.2011:21.55.40
А чим Вам не подобається Гондурас? За даними сайту ЦРУ, Беліз (колишній Гндурас Британський) за рівнем ВВП на душу населення перебуває вище за Україну...
Сергій Штанько // 05.09.2011:09.38.33
Ні, Юрко, твою іронію я розумію. А написав це до того, що немало діячів подібним аргументом користуються ж цілком серйозно! Мовляв, *Донбас нас своїм вибором покарав*. Так порадуйте себе своїм власним вибором.
Сергій Штанько // 05.09.2011:09.34.53
Та вибір-таки й справді... Але якого *прєзідєнта* нам *вібрав* не Донбас за минулі 20 років? Усіх вибрав Донбас? Усіх-усіх? Ну, нехай і так! А де ж в той час, коли *вибірав* Донбас, були мешканці інших регіонів? Вони не вибирали? Чому не вибирали? А якщо вибирали, то де результат їхнього двадцятирічного вибору? Вибачте, але це знов нагадує сліпе звинувачення лише однієї сторони.
Юрій Луканов // 04.09.2011:21.49.16
Зацькували Бехтєєва. Борисе, мабуть, єдиним вашим аргументом у відповідь може стати лише одне: досить того, що житєлі Данбаса нам вібрали прєзідєнта Гондураса:)))))
Житель Донецка // 04.09.2011:18.53.46
Как-то ехали мы с друзьями в автобусный тур по Европе. По пути довелось увидеть на пограничном пункте пропуска жительниц приграничных районов Западной Украины, которые ждали своей очереди перейти в Румынию за покупками. Более ужасных женских лиц с черными от грязи морщинами мне видеть не приходилось. Засаленные гамаши. драные тапки, а запах.... ТАК человеческое тело вонять не может. А когда начали доставать из лифчиков паспорта, замотанные в грязные тряпочки, меня чуть не вырвало. Но я даже не думаю делать вывод о том, что ВСЕ жители Западной Украины выглядят именно так.
Жила // 03.09.2011:22.18.18
Я на 100% згоден, що Київ - дармоїди. Тільки-но, прочитавши дописа Бахтєєва, зрозумів, за що в Києві гроші заробляють. Це ж звичайне свинство. Мій дід - комуніст (!) з Первомайська Луг. обл. - пропрацювавши на шахті з 12 років, у 80 років читає Достоєвського і не дозволить собі сказати слово "бля" навіть на риболовлі. Баба моєї дружини з Рівненщини говорить, що в її рідному Зарічненському р-ні всі баби вагітні, а всі мужики п`яні. Отож, Телекритико, дайте мені гонорара за такі відкриття.
Почтальон Гаврила // 03.09.2011:19.37.43
Вчера возле Главпочтамта видел бомжа из Севастополя. Если с ним побалакать, можно заодно и портрет Крыма наквацять.
Сергій Штанько // 03.09.2011:18.44.42
Браво, пане Бахтєєв! Тричі браво!!! Це, мабуть, Вам першому не лише в українській, але й у світовій історії вдалося зробити настільки *об’єктивні* висновки про Донбас, не виходячи за межі столичного Хрещатика і поговоривши з двома-трьома декласованими тітками. Втім, вибачте, зовсім забув. Ви ж були ще й у Лисичанську, де (який жах!) не змогли у першу ж хвилину поміняти сто баксів… Справді, звірячі порядки в Донбасі. А, ще ж одне не врахував. Ви ж знайомилися з *думками* учасника дискусії на інтернетівському форумі! А інтернетівські форуми, як відомо, і справді усіма визнане глибоке й прозоро-чисте джерело достовірної інформації і високих почуттів. Втішає одне: за Вашими словами, викладене тут автором *не претендує бути науковим дослідженням…* Знаєте, я зустрічав таких от *дослідників* Західної України, які знайомилися із цим регіоном виключно на київському залізничному вокзалі під час півхвилинних розмова із напівп’яними заробітчанами з Івано-Франківська. Тепер вони переконані, оті *дослідники*, що в Івано-Франківську геть усі – це гастролери-заробітчани, які у вільний від трудових міграцій час тільки те й роблять, що *бухАють* і вихваляють дивізію СС *Галичина*. Читаючи Ваш допис, розумієш, чому у декого складається таке потворно-перекривлене представлення як про Схід України, так і про її Захід. Це через таких *спостережливих*, як Ви. Гадаю, якщо пропонує хтось свої *штрихи до портрету*, то мав би хоча б усвідомлювати, з кого саме він той портрет малює. А Ви кажете…
st.Ranger // 03.09.2011:15.27.29
Дякую за вдалий пост, Борисе! Особливо сподобалося про жіночок з пивом і горілкою))