Зоя Казанжи // 04.03.2009:08.52.35
Ну от, Ви - "дніпропетровський"!..:))))))))))) Питання було правильно акцентовано, але ж не з точки зору "виконання обов`язків держави", а з точки зору політтехнологій! Саме так мені здається. "Дишлом" можуть бути не лише цифри, правда? Та й "политтехнологічна сутність "юліної тисячі" все ж таки досить примітивна. Мені подобаються високі цілі, але ж хіба це має відношення до предмета нашої розмови? Українська політика, на жаль, примітивна, прогнозована і безвідповідальна. Саме про це я і пишу. Хоча... Можу собі уявити, якими б спічами захлиналась Юля, якби вона зараз була лідером опозиції, а хтось інший мав би перекриті траси, пікети, галопуючу інфляцію та заморожені гроші в банках:) Знаєте, ми маємо змогу прокинутись ще раз з Президентом Януковичем - це якщо Юля, Сєня та той, "хто потрібен" країні, будуть "не примітивно" толкувати суть того, що відбувається:) Але, можливо, пощастить?:)
Jew // 03.03.2009:23.27.54
...если бы все было так просто, мы умирали на кладбище.. во -первых, насчет «одесской солидарности» шутка:) можете считать проявлением «днепропетровской солидарности»:) во-вторых, на мой взгляд, вы примитивно трактуете полит-технологическую сущность «юлиной тыщи»:«На те й популізм, щоб карась не дрімав (Олег Передерій, доктор історичних наук, професор / 16.11.2007 09:45 )Можливо, обіцянки БЮТ щодо «контрактної» армії та поверненню вкладів Ощадбанку і густо замішані на демагогії. Однак, вони принаймні примушують державу виконувати свої прямі обов’язки. Як там у Еклезіаста: є час для всього – для життя та смерті, любові та ненависті, праці та відпочинку. Цінність цієї мудрості полягає в тому, що вона є принципом, під кутом зору якого варто сприймати все, що відбувається в житті... Не знаю, чи буде Юлія Володимирівна наступним прем’єр-міністром; також не впевнений, що навіть у цьому випадку їй вдасться за два роки віднайти величезний безінфляційний ресурс, але навіть якщо дворічний план погашення сумнозвісних боргів буде дещо подовжено, то все одно вона зробила велику справу для нашого суспільства – загострила болюче для народу питання настільки, що віднині будь-який президент і уряд вже не зможуть ухилитися від публічного з’ясування динаміки погашення боргів. Тут варто згадати вислів Альберта Ейнштейна: в житті дуже часто правильно акцентоване питання має значно більше значення і користь, ніж відповідь на нього.». в- третьих,хотя «блог» не предусматривает точность все же покопайтесь в истории вопроса поднятого В. Симоненко..я уверен ,что Вы поймете -це суцільна маячня... цифры это тоже дышло...
Зоя Казанжи // 03.03.2009:22.28.26
Шановний Jew, я звернула увагу на факти, тобто цифри. Чи, можливо, Ви сумніваєтесь, що то не був валютний кредит?:) Я знаю ще одного "шанувальника" любих бабусь, якому дуже важливо запхати рота гречкою всім, але виходить, що лише бабусям. І я рада, що Юля - не корумпована, а лише всі інші:) А creatiff - воно, знаєте, як у клоунів - перерва на сон та їжу?))))) Я з приводу так званої "одеської солідарності" навіть немає що сказати. Хіба щось на кшалт Вашої київської чи ще якої там:))) Ну давайте все перетворимо на "схід" і "захід"! Але я вдячна за Вашу точку зору. І мені не треба вірити - я ж не месія:)
Jew // 03.03.2009:22.19.32
Пони Зоя, я понимаю «одесская солидарность», имею в виду старого морозовского кадра, председатель счетной палаты Украины Валентина Симоненко, не комильфо и не creatiff (?!) Внеэкономическая заказная порнуха старого коррумпировано чинуши.... исходя из интродукции последующие модуляции выглядят фальшиво... если в целом шановна пани, если бы все было так просто, мы умирали на кладбище..