Сергій Штанько // 11.01.2011:15.55.38
Діаспора і не діаспора мають усвідомити: якщо не зводити Український дім (у широкому розумінні), «українськість» зведеться до того, що нам рік від року в якості «патріотичної» акції пропонуватимуть впровадження «Дня україномовної преси». Зрозуміло, що його треба впроваджувати в Росії, Бразилії й Аргентині, де живуть мільйони українців. Але дещо треба впроваджувати й в Україні. Ну, хоча б принципи елементарної людської порядності. Всі, наприклад, знають, що у Жовтневому палаці в Києві енкаведешники катували й вбивали тисячі людей. Роками. Усі знають! І знали. І роками йшли до Жовтневого палацу (потім – якийсь там Центр культури і мистецтв, чи що?), щоб розважитися на КВНі і поаплодувати кіркоровим. Я на концерти туди не йду. Але ж сотні тисяч йдуть! Так що, для того, щоб проігнорувати дискотеки в Жовтневому палаці, потрібні урядові постанови? А без них хіба не можна? Ну, хочуть гоцати на могилі закатованих батьків – так і роблять. Не потрібен їм Український дім, значить,не потрібен. Все. Про що далі говорити?
Юрій Луканов // 11.01.2011:12.44.17
Сергію, я в принципі розумію про що ти. Але не бачу особливої потреби в цьому. Бо скидатися на українські доми було б зрозумілим, якби це була діаспора. А в державі Україна, чесно кажучи, сама назва "Український дім" трохи дивно звучить. Мені пропонували підписатися під відозвою запровадити День україномовної преси. Я відомвився, бо встановлення такого дня - це психологія діаспорм. Якщо українці тут будуть поводитися як діаспора, то вони такою і стануть. Власне, цей процес зараз намагаються ініціювати можновладці. Але опір в суспільстві зростає. Я не дцумаю, що їм це вдасться. Вибух буде рано чи пізно. думаю, що раніше, ніж ми собі це увляємо.
Сергій Штанько // 11.01.2011:11.02.10
Юрко, ти ж знаєш, у нас Український дім (в Києві на Європейській) знаходиться в колишньому музеї Лєніна (!!!). І жоден національно свідомий мільйонер не запропонував звести його "з нуля", в іншому місці, наприклад, в Батурині. За свій кошт. Щоб це був справді Український дім. Жодна "патріотична" організація не закликала перенести Український дім, відмовившись від "лєнінського" приміщення. Жоден націоналістичний осередок не обурився самим фактом розташування НАЦІОНАЛЬНОГО дому в будинку Лєніна. І там проводилися міжнародні заходи з участю «свідомої» діаспори, яка теж радо засідала в музеї Лєніна!!! І люди не збирають по копійчині на будівництво Українського дому, як на церкву. Їм це не потрібно. А ти говориш про Мінкульт і "бригаду". Ну якщо вже самі українці не хочуть будувати Український дім (хоча б, спочатку, як приміщення, а потім – як символ, як уособлення Держави), то хто ж його будуватиме? Прихильники російського домінування, чи що? Так вони хоча б свою позицію відстоюють, а не сидять, склавши руки. Справа ось в чому: українофоби роблять в Україні не те, ЩО ХОЧУТЬ, а те, що їм ДОЗВОЛЯЮТЬ робити. В цьому, а не в складі працівників Мінкульту, причина. На превеликий жаль…
АК // 11.01.2011:10.26.03
А це ви чули? Кабмин сменил директора Украинского центра оценивания качества образования Вместо уволенного Игоря Ликарчука, возглавлявшего Центр почти с момента его создания, должность заняла бывший замминистра образования и науки Ирина Зайцева. По словам экс-директора УЦОКО (занимается разработкой тестовых заданий для абитуриентов и организацией тестовой кампании), в последние месяцы увольнением ему угрожали уже не раз, и все же о постановлении правительства он узнал из СМИ. Заявление «по собственному» он не писал, а административная реформа не предусматривала реорганизацию УЦОКО. Сам Ликарчук видит причину своей отставки в том, что он «не выполнял заказы очень большого количества людей, в том числе и тех, которые сегодня при власти, на повышение или искусственное выставление результатов внешнего оценивания их протеже». О том, какой будет политика нового главы УЦОКО – 55-летней Ирины Зайцевой – можно предположить, глядя на ее биографию и «трудовую книжку». Она – представитель Партии регионов из «луганских», хотя родилась в Мурманской области РФ. Бывший профессор кафедры русского языкознания и коммуникативных технологий, преподаватель Луганского национального университета им. Т. Шевченко. Известна лоббированием интересов русскоязычного населения в Украине. Так, в марте 2010 года она в качестве депутата Луганского облсовета отстаивала право школьников на выбор языка тестирования. Не исключено, что в этом году абитуриенты смогут сдавать тесты на русском.
Цуца (одеська) // 11.01.2011:09.40.04
....де продають гарні сокири та вила?
Олександр Михельсон // 11.01.2011:00.52.48
Ну, це я в цілому.
Юрій Луканов // 11.01.2011:00.12.38
Чому ниття? Це сарказм. Я не нию ніколи.
Олександр Михельсон // 10.01.2011:23.42.36
Все-таки недарма я, селюк, все життя зневажав так звану інтелігенцію. Що значить "Тепер треба оголосити конкурс на тему: хто вгадає до якого найбільшого маразму дійде ця бригада?" Юрію, даруйте, але це ідіотизм. Насправді все простіше: треба оголосити конкурс на кращий приватний музей УНР. Слабо? Тоді мовчіть усі в ганчірочку... ЗІ Нічого особистого. Просто дістали ниття, скиглення й тренос. До справи!
Юрій Луканов // 10.01.2011:23.02.10
Я вам більше скажу. Минулого літа в Севастополі відбувся фестиваль "Шансону" за підтримки міської МДА і Міністрства культури України.
мила йовович // 10.01.2011:22.35.59
Да уж чему удивляться то! Зампрокурора на "Интере" лабает "Мурку" с Пискуном-в прайм- тайм! Не эфир- а воровская малина в загуле! Всё будет Донбасс! Особое спасибо Ющенку и противсихам!