модератор // 27.02.2009:18.00.18
до yury_108 і Сара Украинка. блоги на ТК створені для обміну думками, а не для образ і принижень учасників дискусії. Закликаю вас до збереження доброзичливого і конструктивного тону, притаманного блогам на ТК.
Зульфія // 26.02.2009:03.01.22
Сара, вишли фотку, будь-ласка - буду бложитись під твоїм ліцом, бо звичайно, красою не блещу аж ніяк. Блищала би - хіба б мені було до блогів? Бережу розтріпане здоров`я таких і без мене нервових людей, як ось ти, то і закриваюсь рядниною. Сподіваюсь, твоє прізвище Бернар. Без префікса Сен-. На знак подяки згадаю тебе колись в своєму заповіті.
Сара Украинка // 26.02.2009:02.51.39
Ты слабачка. И, наверное, с бородавкой на лице и плохии зубами. Иначе блжилась бы под своим лицом. Все некрасивые бабы себе восточных красавиц фотки ставят. Не надо психологию изучать, это просто очевидно. Потому и темы тут про секс разводишь в комментах. У кого есть секс, тот блогов не ведет. Исключая тинейджеров. Ну это ж банальная социология!
Зульфія // 26.02.2009:01.31.15
юрій_108, не вважаю достойним себе вам надалі відповідати. З особами, що надто акцентуються на статевих органах, особливо, чужих, як і статевому житті - і поготів. Для цього є інші спеціалісти. Не мучте себе і не читайте моїх блогів. Судячи з усього, вони завдають непоправимої шкоди Вашій свідомості і лібідо.
yury_108 // 26.02.2009:01.03.32
Дякую за побажання, Зульфія, від мене і від "групи". Бачу вони йдуть від серця, не "щирого", а просто від серця. Я в захваті від Ваших сексуальних фантазій до того ж помножених на глибоке знання юриспруденції. То ж як юрист-юристу заявляю і занєсітє ето в протокол - не вважаю себе Вашим статевим органом. Більше того, як послідовний марксист, впевнений, що зміст проявляється через форму. А форми тієї "популярна блоґер" наплодила стільки в своєму ЖЖ, що від дідуся Фройда і до сантехніка районної поліклініки, всі впевнені, що "сєкса в Зульфії нєт!" Просто у Вас якась патологічна ненависть до Білик, до євреїв, до донецьких, до тих, хто в шкіряних куртках. Нє, написано талановито. За те Ваші блоги і читають. Але не тільки за те. Любить наш народ, коли хтось з боку гірший за нього, особливо коли стосується моралі. А Ви ж моралістка велика, як зав. відділом агітації і пропаганди в райкомі косомолу, або ігуменя монастиря. От написала про Бриниха, що добре цілується, а тоді подумала: Ой який то тяжкий гріх! І давай виправдовуватись, що пожартувала. Не зрозумійте мене так, що я бажаю Вам одного лише сексу. Ні, я бажаю перш за все творчої наснаги. Ну і впевненості в своїх силах. А то плачетесь, що дурості менше, ніж у Карпи. Та хто в теї Карпи ту дурість міряв? Впєрьод к побєдє сексуальной рєволюції!
yetya // 26.02.2009:01.02.30
щира і ємка рецензія! дяк, Зульфія! :)
Гість // 26.02.2009:00.50.15
Зульфия -- это Татьяна Монтян ara mentbuster!!!!!!!!! Только она умеет относиться к браку с таким уважением
Зульфія // 25.02.2009:18.08.54
Хлопче, звісно щодо поцілунків з Бринихом - то стьоб). Михайло одружений чоловік, а шлюб - для мене святе діло. Я би ніколи не наважилась навіть подумки переступити той поріг. В цьому можете мені твердо вірити.
Зульфія // 25.02.2009:18.04.41
юрі108, судячи з усього, ви вважаєте себе моїм статевим органом, оскільки тільки від його імені ви би мали право мені заявляти про наявність у мене сексу або його частоту. мушу Вас розчарувати, - повідомляю, що своєму статевому органу довіреності на будь-які самостійні заявице я би не давала, навіть якщо він би навчився розмовляти. проте, як людина мисляча, ні в чому вас не буду переконувати, залишайтесь при своїй думці, євпочя. йдучи далі вашою логікою, жінки взагалі розкривають рот і щось висловлюють тільки тоді, коли він у них нічим не зайнятий. тож маєте відповідь, чому наші жінки такі говірки. Цікаво буде дізнатись, яким є ваш внесок у вирішення цієї проблеми? За вашою логікою, судячи, що руки у вас не зайняті, і ви мені пишете, мастурбація вам не допомага. То помагай вам Боже в усіх ваших уміннях, які ви висловлюєте в множині - очевидно, пишете групою.
до yury_108 // 25.02.2009:18.00.50
нда... тобі в голівку не приходить, що творчість буває не від ущербності й засмяклості, а від вітальности, тобто надміру життєвої сили...
Хлопець // 25.02.2009:13.59.56
Yury_108, нам і так не світить нічого від "Зульфія". Бачте, вона з Бринихом цілується!))) "Зульфія": Дякую за відповідь! Успіхів у звабленні Бриниха до поцілунків!)))
yury_108 // 25.02.2009:13.48.05
Дуже хороша рецензія, Зульфія. Вміємо не тільки матами крити, але й гарно писати. І це добре. Не треба тільки писати, що секс у Вас понад усе. Насправді його у Вас немає. Але і це добре, бо сублімація перетворюється зрештою на творчість, а так крім стогону в ліжку ніякої користі з вашого сексу ми б не отримали.
zulfiya // 25.02.2009:12.00.36
Хлопче, ну як Вам пояснити. Мені Бриних подобається тільки тому, що він добре цілується. Ну не книжки ж його читати, в самом дєлє ж. А коли я потребуватиму поради на кшталт "што дєлать" я неодмінно звернусь до Вас за порадою. Скопіювати Забужко у мене не вистачить розуму, Карпу- дурості, а Поваляєву я не читала. Книжок я поки що не писатиму, бо у мене секс не на першому місці, а понад усе. В тому числі, і понад літературою. А Шинкаренка я не піарю. Я висловлюю власні суб`єктивні враження. Піар, на мою думку - це розхвалювати те, що добровільно ніхто не купуватиме і собі самому не потрібно. Дай Боже мені і Вам ніколи не знати таких злиднів аби щось піарити.
Хлопець // 25.02.2009:09.54.45
Пропіарили трохи Шинкаренка... Гаразд. Зульфія, чим Вас так захоплює Бриних, що Ви намагаєтесь ніколи не пропускати його презентацій? Чому Ви досі тільки читач, а не письменник? Хист же у Вас є! Ваші блоги просто тріщать від "нєтлєнки", яка рветься назовні... Лаптоп чи блокнот у руки і вперед! (Тільки не копіюйте Карпу, Забужко або цю, як її... Поваляєву. В цих бабів явно щось не склалось із системою координат, через що секс - на першому місці)
чытадТч // 25.02.2009:08.58.40
Зульфия, спасибо за пост. У меня не было времени посетить мероприятие, но благодаря Вам я понял почти кожей ощутил дух презентации+Ваши рефлексии. Спасибо онэ морэ тимэ.