Lapusya // 07.11.2010:22.56.59
О.Михельсону: елементарно, Ватсон! Бандера- воїн УПА, виборював незалежність, герой України. "Криївка" підтримує символіку УПА й годує відвідувачів антимоскальськими коктейлями. О.Мазур на своєму сайті виступає проти "совкових" назв дніпропетровських вулиць, досі залишається фанатом Ющенка, який 5 років просто балдів від незалежності України й дав звання героя С.Бандері. Ю.Луканов зняв документальний фільм про Бандеру, ненавидить совок, вважає себе сучасним українським поетом чорного гумору(особисто ви йому радили друкуватися, порівнювали з Г.Остером). Ось вам ланцюжок. «Чи не можна пойменно назвати тих, котрі "гноблять все російське"? Бажано - з точними методами гноблення?» ось вам маленький приклад: Харьківська облрада. http://www.liveinternet.ru/users/3384518/post119473754/ можна пригадати дії пані Фаріон у дит.садочку, де діти з "неправильними" іменами мусять забиратися до Москви. З недавніх – нещодавний приїзд Путіна, висміювання зовнішнього вигляду й відверте побажання смерті спецкором О.Мазуром, який себе вважає справжнім українцем? Маленький нюанс автора цього блогу, який пропонував вбити Януковича і в діалозі з донецькою журналісткою вважє, що свобода - це «разрешить всем говорить и делать то, что они хотят!» А я вважаю, що свобода й вседозволеність – трошки різні речі. Як думаєте ви?
Алегарф // 04.11.2010:20.23.14
2 Добников Ну разве что Тягнибоков, или Тягнибокин ; )
Добников // 04.11.2010:19.08.12
Ого, Алегарф, так вы и есть Тягнибок? Вот оно что!
Алегарф // 04.11.2010:08.19.45
Михельсон, а ты кто в тридцать с небольшим лет? Тыняешься повсюду в своём засмальцованном чёрно-красном пуховике да геройствуешь в камментах, хоть бы постыдился своих сородичей! Лапуся, недолюбливание Левченко у михельсонов с шустерами это что-то на уровне генетической памяти, ну не даёт, понимаешь, какой-то секретарь горсовета спокойно строить им новый Израиль на благодатных малороссийских землях, не растёт дермова.
Олександр Михельсон // 04.11.2010:03.51.28
Lapusya // 02.11.2010:23.37.18 Ой, а можна дізнатися, що спільного між Бандерою, "Криївкою", Мазуром і Лукановим? У мене до всіх до них теж вельми специфічне ставлення - але от поставити їх усіх в один ряд я якось не наважуюсь... А, і ще: чи не можна пойменно назвати тих, котрі "гноблять все російське"? Бажано - з точними методами гноблення? Наприклад, якщо назвете виродків на кшталт секретаря Донецької міськради Колі Лєвчєнкі, який вимагав ліквідувати українську (сам не знаючи навіть російської ні в зуб ногою), буду дуже вдячний.
Lapusya // 02.11.2010:23.37.18
О. Михельсону: блін, сьогодні мій день.)) в одному блозі в коментах зібралися майже усі вершки ТК))) Великі люди в моєму розумінні це ті, які досягли певного рівня, але не зазвєзділісь окончатєльно й не возомнілі себя царямі всего живого. Був час мені довелося спілкуватися з однією дуже поважною людиною - Філологом з великої літери. Він говорив так, як дійсно має говорити кожен українець. Красиво, без діалекту, дотепно, природньо, скромно, лаконічно, гармонійно. Поряд із ним перевертаєш свій університетський словарний запас аби бути на рівні. Після спілкування хочеться продовжувати розмовляти українською, незважаючи на те, що перша моя рідна - інша. Але буває, коли починають бикувати, гноблять усе російське, вимагають спілкуватися лише українською, гонять до Московії... і ось тут просинаються принципи: мене змушують?!!! Треба розумно підкорювати. Є держава Україна. є українська мова, яку повинні знати/поважати всі. Багато знайомих спокійно це сприймають й розуміють. Ось лише до Бандери, Криївки, спецкора Мазура й творчості Луканова - особисто у мене трошки специфічне ставлення. можливо це для ізбранних? ))
Олександр Михельсон // 02.11.2010:22.10.20
Lapusya // 02.11.2010:21.18.54 Щодо мови Ви принципово помиляєтесь. "Великі люди" нав*язують мову далеко не так, як "нав*язується" українська останні 19 років. Вони нав*язують її так, як з 1701 року нав*язувалась російська. Тобто тупо, відверто й без жодних сантиментів до того, подобається це комусь чи ні. Результат бачите самі :)
Lapusya // 02.11.2010:21.52.27
Алегарфик :) это не первый случай, когда мне предлагают вступить в партию. что-то в этом есть)) Знаешь, в моем понимании, настоящая политика - это не цацки, а изощренная форма садо. если я со своим максимализмом туда доберусь, лихо будет))) Конечно, попробывать стоит, но, говорят, что оттуда обратной дороги не будет. мы идем только вперед.поживем -поглядим)) где-то после парламентских можно рискнуть.
Lapusya // 02.11.2010:21.18.54
Отар, я люблю українську рошки більше, ніж італійську чи французьку. Були часи, коли мені пощастило спілкуватися з такими людьми, які мають певний рівень й знають про нашу мову все. Великі люди не нав"язують мову так, як це роблять насильно на одному забутому форумі))) Ви праві, Україну чекають випробовування. Українська мова не зможе вижити сама по собі, для цьго потрібно: знімати фільми, писати вірші і т.д., але такі, щоб сподобалися навіть російськомовним. Кожен має навчитися займатися своєю справою, а не так як зараз - особливо у політиці - кого там тільки нема.))
Алегарф // 02.11.2010:18.50.46
2 Lapusya Лапуся, тебе тут в комментах предлагали вступить в национал-социалистическую партию. Если что, вот адрес: http://nashi.su
Алегарф // 02.11.2010:18.44.14
А тэги? tags: убить Януковича, уничтожить Россию, даунецкая дура : )
Отар Довженко // 02.11.2010:18.26.48
Лапусю, це все риторичні питання :) Думаю, що людям, яким ще й несимпатичне все українське, значно швидше отримати все це за кордоном, ніж тут. Шлях України до успіху буде довшим і складнішим, і якщо в неї не буде своєї мови і культури, то не буде і її самої.
Игорь Радзиевский // 02.11.2010:17.56.07
Lapusya // 02.11.2010:15.47.48 Уважаемая Лапуся! Ну, что поделаешь. Жизнь - штука странная, непредсказуемая, даже невеселая. Тишина, покой и стабильность бывает только сами знаете где. Нет этой стабильности и в Российской "земле обетованной". Это только на Первом канале тишь и благодать. Следуйте словам классика: боріться - і поборете! Ангела вам!
Lapusya // 02.11.2010:17.44.23
Отару Довженко: я не страждаю за радянським союзом, тому що - реально ми не настільки далеко від нього відійшли, як комусь хочеться. :) Що в Україні кардинально змінилося за часи Незалежності? Мені пощастило народитися в центрі, в місті -контрастів.Якби я була зі Львова чи з Донецька, можливо по-іншому думала. А так - говорю те, що бачу власними очима. На що Київ став схожий за 19 років? На провінцію Європи? До столиці, як і в Москву, їдуть на заробітки. Побільшало пам"ятників, знову перейменували вулиці, відкрили купу непотрібних бутіків, в три рази більше стало ВНЗ, а чи побільшало кваліфікованих кадрів? Чи стало нам краще жити? Чи змінилася совдепівсько-бюрократична-державна-безкоштовна медицина? Хазяїв побільшало, але майже нічого не змінилося крім того факту, що Україна стала документально - незалежною й цим надала купу позитивних емоцій патріотично-піднесеним. Я закінчила російську школу в Києві, поступила в український ВНЗ, вивчила бездоганно українську мову й прийняла її. Хочу: 1. стабільну роботу, яку ми не втратимо при зміні влади. 2. Гідної освіти своїм дітям. 3 Миру й політичного спокою!!!!! Ці бажання в Україні реально втілити в життя?
Отар Довженко // 02.11.2010:16.01.26
Лапусю, навіщо страждати за державою, якої немає, якщо неподалік є її наступниця, де все так само, як було у вашому обожнюваному СРСР? Російська мова, двірники-таджики, сильна влада... І ніякої української!
Lapusya // 02.11.2010:15.47.48
вот и Гитлера вспомнили. а без него никак нельзя? Ну был 5 лет у власти Ющенко - демократ, от народа. Ну что он сделал?Что сейчас сделает Янукович? Может Украине просто не везет? Вот и бегут люди в поисках новой жизни, работы, стабильности. Сколько наших талантов смогли найти себя и реализовать себя за пределами Украины? Европа, США, Россия - почему нет желания возвращаться обратно? Независимость - это самодостаточность. Не надо возвращаться в совок, надо придумать что-то новое, чтобы было комфортно жить в современной Украине всем, кто не хочет сбежать.
Петр Иванович // 02.11.2010:15.30.02
Лапусе: Покой и стабильную работу может дать только Адольф Гитлер! Он же построит дороги, поднимет нашу экономику, укрепит валюту! Разгонит, наконец, всех этих псевдодемократов и разных там оппозицинеров доморощенных, которые подпевают иностранным врагам! А чтобы в нашу великую страну не приезжали всякие там нагловатые люди и не учили нас жить, скорее вступайте в национал-социалистическую партию фюрера! Зиг Хайль! Зиг Хайль! Зиг Хайль!
Lapusya // 02.11.2010:15.08.25
Не знаю как все вы, но лично я родилась в государстве, которое занимало 1/6 часть обитаемой суши /22,4 млн км²./ самая крупная по площади страна мира. Это государство было единым союзным многонациональным. 285 млн 742 тыс. 511 чел - численность населения. Когда топала в школу, власть менялась и вдруг оказалось, что и территория у нас теперь другая и язык другой. один. точнее мова. В Киев с 1991 года стали довольно часто приезжать люди, которые нагловатым образом стали учить нас как жить, при этом не всегда знают "де тут є Хрещатик?". Вот снова власть поменялась. другие хозяева - другие порядки. Хочется покоя, стабильной работы, нормального будущего детям - это так много? неужели ради этого стоит уехать?
Отар Довженко // 02.11.2010:12.44.56
Все нормально: вона - росіянка (якщо не етнічна, то "політична"), обирає російський шлях, їде жити в Росію. Це значно гармонійніше, аніж, будучи в душі росіянином і бажаючи російського шляху, сповідуючи російські погляди на державність, демократію і свободу, жити в Україні та намагатись нав`язати все це українцям. Якби я був росіянином, неодмінно поїхав би жити в Росію.
natka mala // 02.11.2010:12.23.56
Погодьтеся, частково Ваша знайома права. Принаймні на деякі роздуми наводить і "Майн кампф". До речі, звідки Ви взяли, що сучасна демократія по-українськи — це благо? Маємо ж демократію не нас із Вами (нам — тільки свобода слова у дозованій цистерні), а отого бидла-мурла-підвладдя, яке задурює розум часом і владі, і оппозиції. Немає рівня мислення, і наша демократія більше схожа на сільські посиденьки, на які ну ніяк не знаходиться терпіння та часу прийти