Andre // 16.08.2010:19.52.08
Что бы журналистам не так было обидно стоит заметить,что на сегодняшний день в Украине 90% образования это мусорная яма которая ничего человеку,кроме приятных впечатлений и в последствии воспоминаний от интересных контактов не даёт.Словосочетание украинское образование это полный бред,отстой,маразм и дебилизм.Это можно только рассматривать как продолжение школьного образования за свои деньги и в своё удовольствие.Только те 10% максимум что то знают учат и имеют реальные шансы.
Гість // 16.08.2010:11.58.32
тут питання радше про те, чи потрібно взагалі викладати журналістику в вишах, та ще й по 6 років, та ще й з викладачми, які не мають кваліфікації. тут я з автором погоджуюся на сто відсотків - є викладачі з димломами і шкільних вчителів, і бібліотекарів. людина з будь-якою іншою вищою освітою, яка має здібності і бажання, цілком може стати гарним журналістом після нетривалого практичного навчання. власне, значна частина відомих журналістів прийшли з інших професій. а існуючі журфаки дають молодим навїним дітям надію і ілюзію, що з їхнім димломом вони стануть журналістами ... це як з "дипломованими письменниками" з літературного інституту
afina // 16.08.2010:11.27.08
Повністю згідна з тобою, Віко. Проблема низького рівня навчання і складного працевлаштування справді стоїт гостро, особливо в провінційних містах. Наприклад, в моєму рідному Тернополі існує 3 телеканали (з яких 2 менш-більш користуються популярністю), близько 10 достойних газет. хоч вони жаліються, що в них постійний брак матеріалу, чомусь браку спеціалістів вони не визнають. Та й викладання на 2 факультетах у місті не є пречудовим. Гарне висвітлення тематики, цікавий матеріал. Дякую за хорошу статтю!
Медведь // 16.08.2010:11.14.58
На все 100 % согласен: журналистов у нас выпускается неприлично много, а вот качество такого образования - столь же неприлично низкое. В крупнейшем государственном вузе Запорожья вместо журналистики, фактически, учат украинскому языку и литературе с примесью истории непонятно чего. Преподавание находится на столь жутком уровне, что после 5 лет обучения профессиональных знаний у выпускников - ноль. А если больше ноля, то это знания, полученные в процессе непосредственно работы в СМИ. Зачем в таком случае вообще содержать факультет журналистики? Можно увеличить еще человек на 20 набор на филфак. Так будет честнее.
Наталка // 14.08.2010:18.00.18
Так,Віко, чиста гірка правда...нас все більшає, а робочих місць нема...Ото і настрашила ти молоде покоління;)) але, насправді, не все так погано...я вважаю, що попит на професіоналів буде завжди.