Серхіо L // 23.07.2010:12.51.41
"...Одесу, наприклад, подібне ніколи не зажене у глухий кут. Я дивлюся місцеве телебачення (а у нас більше двох десятків телекомпаній, які активні в медійному просторі міста) і НЕ ЧУЮ інших точок зору, окрім однієї - з угодою по Чорноморському флоту нам всім буде надзвичайне щастя..." (Жаль, что только сейчас прочитал эту заметку))) Зоя, не совсем так!) В "Хит-полит-параде" на "Репортёре", например, всегда выражалась иная точка зрения ))))
Гість // 28.05.2010:14.27.57
Захiдну Україну - у глухій кут. Це дуже приемно!!! А Казанжи = до дому у Бесарабію нах...!
babay // 29.04.2010:09.09.31
Дуже показовий той останній пост для мене, щодо тіл і коктейлів - не знаю чому, але в кримчан існує якесь спотворене уявлення про туристичну індустрію - їм, вибачте за слово з лексикону нинішньої влади, западло комусь коктейлі подавати. Але ж, панове, ви ж ті коктейлі подаєте за наші ГРУБІ ГРОШІ, які вам дозволяють гарно жити. Якщо, звісно, більше подобається подавати макарони по флотскі в матроській казармі - справа вибору кожного. Продовжуючи лікнеп з курсу економічної географії за 9 клас школи, хочу нагадати, що туристична індустрія - не здача койко-місця та згадана горілка в коктейлі, але й потужні інвестиції в музейну та екскурсійну справу, охорону природи, будівництво, архітектуру,високі техноллогії, мистецтво. У Венеції студенти, яким влітку не западло працювати офіціантами та подавати горілку будь-яким туристам, які платять гроші, вчаться, щоб згодом стати мистецтвознавцями, істориками, архітекторами, рестораторами - для того, щоб покращувати умови для розвитку бізнесу і культури (!!!!) в рідному місті
Гість // 28.04.2010:16.11.32
Тогда много ошибок надо бы исправить. Аборигены Африки, например, тоже недовольны. Не доходите до маразма, уважаемый Гость! Кстати, а вы знаете, что на территории современной России есть области, которые ВСЕГДА относились к территории современной Украины?
Гість // 28.04.2010:14.59.19
Ну, так они же на своей земле. Не украинской. Ошибку Хрущева надо исправить
Зоя Казанжи // 28.04.2010:14.15.46
Почему не дождутся? А мы сейчас кому-то другому все это подаем? Инопланетянам, говорящими по-русски и размахивающими флагами Российской Федерации?:)
to babay // 28.04.2010:13.34.09
"унікальна курортна зона, яка може приносити державі мільярди і давати в сотні разів більше робочих місць, ніж зараз" Вы будете вываливать свои тернопольские тела на пляжах, а мы будем вам коктейли из водки и бутерброды с салом подавать. Не дождетесь.
Зоя Казанжи // 28.04.2010:12.54.45
Олександру Михельсону: так, погоджуюсь, що всіх українців. Але Одесу, наприклад, подібне ніколи не зажене у глухий кут. Я дивлюся місцеве телебачення (а у нас більше двох десятків телекомпаній, які активні в медійному просторі міста) і НЕ ЧУЮ інших точок зору, окрім однієї - з угодою по Чорноморському флоту нам всім буде надзвичайне щастя у вигляді майже дармового газу. Західна Україна - це ціла філософія...:)
Олександр Михельсон // 28.04.2010:11.54.25
"Західну Україну заганяють у глухий кут". Та не "Західну Україну", а просто тих українців, котрі розуміють, що таке незалежність і що таке Конституція. А це - суттєво більше, ніж "Західна Україна", пані Зою...
Беня // 28.04.2010:00.05.18
Респект, Babay! Урядовцы всех времен и народов знали только одно - тырить! И не в угол их надо, а к стенке!
Гість // 28.04.2010:00.02.28
Всё равно денонсируем этот позорный договор когда-нибудь. Уж будьте спокойны! В мире и согласии с братским народом России можно и без ЧФ РФ в Севастополе жить. Было-бы желание!Бабушка моя после просмотра ВР сказала, что не тем кидали, надо переходить на гранаты! :)) и что-то в этом есть!
babay // 27.04.2010:23.26.01
To Гість. Залишимо осторонь тему готовності деяких співвітчизників продати Батьківщину за дешевий газ і шмат сала - поговоримо, як зараз модно казати прагматично. Чим тупо "дерибанити бабло" від оренди за флот та спекуляцій газом, ВСІМ нашим урядам вже давно було б ІНВЕСТУВАТИ гроші в розвиток інфраструктури Криму. Весь Крим і Севастополь зокрема - унікальна курортна зона, яка може приносити державі мільярди і давати в сотні разів більше робочих місць, ніж зараз. Ви ніколи не думали про те, що, коли б хоч частину надходжень від орендної платні за базування ЧФ наші "слуги народу" направляли б на будвництво доріг, готелів,кемпінгів, санаторіїв і т.д. в тому ж таки Севастополі - нам би той флот, який тільки забруднює наші територіальні води, сто разів був би непортібний. Це тільки такі жадібні та позбавлені будь-якої моралі упирі, як наші урядовці (причому всіх часів та скликань) можуть сидіти на золоті (бо Крим - це чисте золото) і тупо розкрадати те, що ще залишилося собі "на карман" замість того, щоб заради блага жителів Криму і всієї країни створити сприятливі умови для розвитку туристичного бізнесу. А в кут, якщо і треба когось заганяти, то тільки наших політиків, усіх, причому бажано,щоб кут був 5-м
Гість // 27.04.2010:22.55.23
Где западная Украина и где ЧФ??????Чем помешает ЧФ Тернополю и Львову????????????Флот дает рабочие места 20тыс.украинцам.Уберут флот ,куда им идти?К патриотам-тягнибокам в гости?Почему можно загонять в угол восток страны,а запад - ни-ни,все только с его согласия?
Гість // 27.04.2010:20.42.23
Всегда думаю - о чем спорят в комментариях? Всегда удивляюсь, что тема и обсуждения- это две разные планеты на двух разных галактиках:))))))))) Народ, вы поняли, что произошло? Становимся украинским национальным автономным округом!Вот песенка родилась у народа: Под спикера молчание, Под Грищенко кивание, Под Фирташа «башляние», Рождается на свет Большой секрет для маленькой Для маленькой такой компании Для скромной такой компании Огромный такой секрет.
Гість // 27.04.2010:20.32.43
Г-жа Казанжи, вы все отлично поняли - потому и поменяли "галактики" на "планеты":) Дружеский совет: если в чужом русскоязычном материале говорится про картину "Предчувствие гражданской войны", а вы излагаете "свои" мысли на украинском, нужно потрудиться и перевести название - "Передчуття громадянської війни" :))))
Гість // 27.04.2010:20.13.46
Так, треба області об`єднувати, а то нормальні кадри у біло-голуби[ скінчилися. От що мені подруга написала:«Я тільки що прийшла із зборів - представляли нового голову райадміністрації. Сергій Звєрєв каже:"Звезда в шоке". Так я можу сказати: "Я точно в шоке". Янукович відпочиває . Дебіл. Словарний запас менший ніж у мого десятирічного сина, який не любить читати книжки. Виступ - два сусіди теревенять ні про що. Господи, куди дивиться вище керівництво, чи їм байдуже, хто представляє їх на місцях?! У мене пропало всяке бажання працювати тут. У мене були начальники: дурні, самодури, але щоб все це в коктейлі одночасно?! Його навіть важко зрозуміти, що він хоче сказати. Він поняття не має про роботу, на яку йде!.. Подивимося, що він нам завтра заспіває. Погрожував всіх розігнати…»
Зоя Казанжи // 27.04.2010:20.08.59
Почему ретранслирую чужие мысли? Хотя... в какой-то мере мы все ретранслируем мысли, которые уже были до нас:) Я не поняла, если честно. На Украинской правде с утра был заголовок "Украину сдали" - это я видела, это точно. Про Дали пока не видела. Сейчас поищу. Олексію Мазуру: так, Порошенко визначився, але залишається щось таке - ой, невдобно!:)
Олексій Мазур, Дніпропетровськ. // 27.04.2010:19.02.12
Петро Порошенко вже визначився: заради свого місця під сонцем Януковича він здав "Я так думаю" з Ганною Безулик і "5 копійок" з Романом Чайкою. Особливо неформат для часів Януковича іронічно-політичне ток шоу. Можна лише тільки уявляти, щоб глядач міг почути з цього шоу про Віктора Федорича. За це б Петру Олексійовичу голову б відкрутили. В прямому смислі. До слова, пропоную ознайомитись з наступною заміткою: "Прозорливий" Петро Петро ПОРОШЕНКО: "Я запевняю, прем`єр-міністра Януковича в Україні більше не буде." Так у грудні 2005 року під час чергових "Теледебатів" на Дніпропетровському обласному державному телебаченні політик відповів на моє запитання щодо можливості перемоги на майбутніх парламентських виборах (2006 р.) Блоку Януковича і створення у Верховній Раді "біло-блакитної" більшості. Разом з тим, один з лідерів НСНУ зазначив тоді, що запорукою недопущення такого розвитку подій, він вважає людську пам`ять про злочини, скоєні владою до Помаранчевої революції. "Теледебати" на 51 каналі /Дніпропетровська ОДТРК/, запис з трансляції: "...Олексій Мазур, Дніпропетровське Інтернет-видання "СПЕЦКОР": - Пане Петре, як ви оцінюєте шанси на перемогу в парламентських виборах опонентів помаранчевих, чи є вірогідність створення у новому парламенті, умовно кажучи, біло-блакитної більшості і взагалі повернення України до часів, що передували Помаранчевій революції? Порошенко: Я вас запевняю, що прем`єр-міністра Януковича в Україні більше не буде. У ВСЯКОМУ РАЗІ, ЗА ЦЮ КАНДИДАТУРУ НІ ПОРОШЕНКО, НІ БУДЬ-ХТО З ФРАКЦІЇ НСНУ НІКОЛИ НЕ ПРОГОЛОСУЄ. Чи є ризик реваншу? Є. Для того, аби запобігти цьому, людям потрібно ПАМ`ЯТАТИ про ті ЗЛОЧИНИ, які були скоєні протягом 14 років, що передували Помаранчевій революції. Не можна забувати, скільки журналістів поплатилися життям за свою чесну професійну діяльність в умовах відсутності свободи слова і демократії й злочинці досі не покарані. Безумовно, помилки в діяльності нової влади є. Але вона першою чесно і відкрито про це говорить. Є певні прорахунки, але є й очевидні позитивні досягнення. Сьогодні бути в опозиції дуже комфортно - як на курорті: ніхто тебе не переслідує, журналісти вільно беруть інтерв`ю, бізнесу нічого не загрожує. Єдине, якщо хтось не платив податки, то сьогодні він починає це робити...". /кінець цитати/ детальніше - тут: http://spetskor.dp.ua/art_1279.php >>>
Гість // 27.04.2010:18.57.37
До Веддаарди - знаєте, якщо Львівську об"єднають з Волинською, буде якраз нормально - в нас на Волині є ще схрони і в схронах дещо є.... щоб зек з біндюжниками не мав сну.
Гість // 27.04.2010:18.45.24
Г-жа Казанжи, все это (про картину Дали, две галактики, загоняемую в угол ЗУ, не преданных избирателей Януковича, Бишкек и т. д.) мы уже читали сегодня утром на УП. Когда ретранслируете чужие мысли, нужно давать ссылку на первоисточник
atos // 27.04.2010:18.41.57
кикимора не каркай!
FG // 27.04.2010:18.32.24
Нужно объявить всеукраинскую забастовку
Веддаарди // 27.04.2010:17.48.37
А ведь это Янукович ещё в атаку не пошёл. Пока просто львовскому облсовету не дали решить судьбу Севастополя. А ведь будет больше. Можно ведь вообще убрать львовскую область, увеличив волынскую и закарпатскую, к примеру (даже объединённые, они всё равно меньше донецкой или луганской). Чего это только западные области для всей Украины правила рисуют. Восточные тоже могут. Зачем западным облостям столько мэров и облсоветов. Укрупнить! Чиновников разогнать!!! Во тогда вопль будет!