Lapusya // 23.04.2010:11.03.12
сама назва теж багато про що говорить і багато на що впливає - так вважають психологи. тому більшість поганих коментарів - від самої назви. багато хто не шукає основного смислу в самій статті, тільки глазками пробіжаться, основна реакція спрямована на назви тексту подачі. і не забувайте, що люди просто втомилися від усього.... успіхів!
lapusya // 23.04.2010:10.56.28
а що погонаго в суржику? теж нічого! :) ось тільки такі ваші поєднання іноді ятрять мізки як лише україномовним так і російськомовним громадянам. кілька стабільних років Україна вела політику впровадження солов*їної мови за основну, і ви, як патріот, і як приклад, мали б цього правила теж дотримуватися. ви мене спровокували прочитати трошки далі назви вашу статтю: " Зазвичай політичний народ починає десь тижні за півтора - два. А тут більше, ніж за місяць"....так це тому, що дата непроста, а майже ювілейна -65- років і це свято завжди проходить зі сльозамі на глазах і з сєдіною на вєсках для людей похолого віку, тому не потрібно було його змішувати зі "сморідом", який асоціюється лише як сигаретний дим або ще хуже...навіть якщо він лунає від політиків...і ще, чому ви вибрали для своїх "обігрувань" пісню саме "День победи", а не придумали щось нове, своє, стіхотворне?хоча... краще ніж було вже не придумаєш...
КоляКВинница // 23.04.2010:10.06.36
Статья- не выдерживает никакой критики. Автор выбрал комментарий с фамилией Медведчук, ну на это хоть обратите внимание. Как таких печатают? Левый берег аллоооооооооооооооооо???
Юрій Луканов // 22.04.2010:22.35.41
А що поганого в поєднанні двох мов? Я вжив слова "День победи", бо це натяк на пісню і в тексті це обіграно. А чому не можуть бути поєданні перемога і сморід? Адже стаття саме про те, що політики засмерджіли цю дату своїм піаром. В текст статті я жодним чином не висловлюю неповагу до читачів. Здивування їхньою неадекварністю я виніс лише сюди на суд професіоналів.
lapusya // 22.04.2010:17.45.00
Шановний пане Луканов! Давайте почнемо з початку, з назви вашої статті: "День победы" піаром просмердівся.....в одному реченні вже дві каверзякі : 1. смєсь русско-української мови. навіщо? 2. День перемоги і "сморід" ставити в одному реченні не є коректним. у мене не виникло бажання читати вашу статтю далі, бо піднесли ви її нам трошки по-вульгарному. "наші читачі просто отупіли вже і не здатні сприймати реальність у всій її складності." ось така ваша повага до читачів і провокує ті коменти, які вам завжди пишуть. і скажіть, ви свої замітки пишете, щоб вилити душу і забути, чи лише для того аби отримати викоку оцінку хворого від проблем українського суспільства? "День победы" піаром просмердівся