Юрій Шеляженко // 10.03.2010:10.12.19
До зустрічі завжди готовий. Чекаю думки про оповідання, завжди ціную твої зауваження і люблю посперечатись :) Щодо критики новини. Імена злочинців у міліцейських прес-релізах називають рідко. Спосіб кари - розп`яття - названий, і цілком в дусі міліцейської прес-служби додати "жовтизни" (в даному випадку, натуралістичні подробиці кари). За що стратили злочинців, не є предметом новини - предметом новини є боротьба Риму зі злочинністю. Аналогічні страти в той час проводилися регулярно. Слово "жорстокі" є дослівним переказом публічно заявленої позиції високопосадовця. Слово "однак" не тільки трапляється в новинах - є навіть програма під такою назвою на російському телебаченні :)
Олександр Михельсон // 10.03.2010:06.13.59
а взагалі, треба би зустрітись. профспілкові справи, блогерство на закордонних теренах, юридичні речі - багато що хотів би я з тобою обговорити, га?
Олександр Михельсон // 10.03.2010:06.12.03
Думка дуже не нова; оповідання почитаю обов*язково, але пізніше; а в новині в тебе є кілька помилок. 1) Перше речення можливе, тільки якщо аналогічні страти проводяться вже дуже довгий час буквально кожного дня. Або хоча б щотри дні. 2). Друге речення неможливе в принципі. В першому-другому реченні має бути головна інформація. А головна інформація - імена покараних, санкція (за що), спосіб кари. Ні імен, ні санкції в тебе не згадано взагалі, а "руки пробито цвяхами" - це не спосіб кари, а казна-що. Спосіб кари мав би бути "розп*яття". 3). Слово "жорстокі" (страти) не може фігурувати в новинному повідомленні. Це неприпустимий епітет. 4). Туди ж стилістично йде і слово "однак" на початку четвертого абзацу. ОДРАЗУ ВИДНО, ДРУЖЕ, ЩО СТАТЕЙ ТИ НАПИСАВ БАГАТО, А ОТ НА ОНЛАЙН-НОВИНАХ НАВРЯД ЧИ ЧЕРГУВАВ ТИЖНЯМИ ;))))