Олександр Михельсон // 13.11.2009:20.07.52
в принципі, я з тобою згоден. але щодо уніану.. .нє. не хочу нічого казати - я ж із того ж холдингу :))))
Юрій Шеляженко // 13.11.2009:18.54.23
Олександре, приймаю критику і погоджуюсь! Фактів у мене - жодних, голі припущення. Сподіваюся, я хоч не дав приводу дорікати тим, що припущення не відділені від фактів - спеціально ж на початку фрази написано "я думав". Цілком згоден, що стаття на УНІАН може imho виглядати як "заказуха", але не бути заказухою. Мені не варто було уподібнюватись деяким спеціалістам по освоєнню грантових коштів шляхом пошуку справжніх та уявних порушень журналістської етики та поширення всіляких суб`єктивних "висновків", "моніторингів заказухи" etc., навіть не підтверджених оприлюдненням та прозорим дотриманням якоїсь чіткої методики "експертної роботи" (я вже не кажу про об`єктивну кваліфікацію та репутацію "експертів"). Тим більше мені якось незручно висувати такі припущення в зв`язку з великою повагою до УНІАН як суб`єкта українського інформпростору. Найвідомішим "критиком" УНІАН був свого часу пан Петро Щербина, коли щось не поділив з тамтешнім менеджментом, і у мене нема жодного бажання (та й причин) повторювати цей одіозний досвід та уподібнюватись такому діячу. У мене нема жодних доказів того, що зрооблене кривими руками рекламне інтерв`ю з Пухальським є піар-замовленням, а не, скажімо, проявом некомпетентності журналіста - тому процитоване припущення дійсно є "водою". Намагатимусь у майбутньому утримуватись від подібних проявів параноїдального активізму.
Олександр Михельсон // 13.11.2009:16.47.54
та жодних проблем. "Отслеживая эту тему, я думал: если такую «мульку» запустили пиарщики, чтобы проверить уровень информационной «всеядности» СМИ и общества, то, должно быть, к их тихой радости зерна мистификации упали на подходящую почву.Интересно было столкнуть миф и реальность". - чому ти так вирішив? де ФАКТИ?
Юрій Шеляженко // 13.11.2009:14.16.02
Олександре, дякую за похвалу, але ще більше хочу навчитись на своїх помилках. Тому - прохання: якщо неважко, покажи, які саме з моїх розпатякувань псують "читабельність" статті. Завчасно дякую.
Олександр Михельсон // 13.11.2009:13.52.27
води багато, але за суть - бурхливі аплодисменти. юрко, ти молодця.