Останнє у блогах

Більше

Архів


Пані старша курво, у вас тут реклямка впала

Марія Дмитрієва, 10.11.2009 17:02

Я давно цікавлюся діяльністью Національної комісії з питань моралі. І от нарешті, здається, чи не вперше від свого заснування її члени намагаються зробити щось дійсно корисне. 

Комісія з питань моралі і Держспоживстандарт перевірять «Афішу» щодо порнореклами

Народные депутаты проверят журнал легкого поведения Вчера, 13:27

Як феміністка, я обома руками за те, аби жінки насолоджувались сексом і могли пишатися власною сексуальністю. Однак, так само, як феміністка, я категорично проти легалізації проституції та будь-яких способів її легітимації у публічному просторі. В тому числі і у вигляді реклами масажних салонів і ескортних служб.

 
Свого часу мене глибоко шокувала безліч оголошень так званих індивідуалок в розділі Classified (тобто оголошення) газети KyivPost. Вона мене шокує і досі -- якщо найповажніше англомовне видання в країні цим не переймається -- чого ж чекати від решти?


Але мені чомусь здається, що нашу кохану Комісію непокоїть не експлуатація жінок в проституції, а пристойність і традиційні моральні цінності українства. Якими права жінок загалом не передбачені. Хмурый


* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Shift+Enter.

Про автора:
Феміністка, атеїстка, українська націоналістка. за фахом лінгвіст, за покликанням перекладач. живу переважно в Інтернеті, зокрема, у Живому Журналі.


Коментарі наших відвідувачів:


+ Додати
 введіть код  

Всі записи:

    Головна RSS