Останнє у блогах

Більше

Архів


В моем исключении прошу винить...

Микола Малуха, 28.10.2009 22:45

Советский кинематограф подарил фильм о первой любви под названием «В моей смерти прошу винить Клаву К.». Перефразировав название фильма, я заявляю: «В моем исключении из «Новомедиа» прошу винить ТК».

Смешно? Мне тоже стало весело.

В мае этого года я опубликовал один из первых постов в блоге ТК, посвященный «религиозной джинсе». Точнее о том, как ассоциация «Новомедиа» решила попиариться за чужой счет. Я и представить не мог, что сия недостойная претензия получит хоть какое-то продолжение. Руководству, конечно, не понравилось. После недолгой переписки, от некоторых членов правлению организации были отправлены предложения по улучшению деятельности «Новомедиа». Их успешно проигнорировали.

И вот я уже забыл об этом случае.… Пару дней назад мне поступает звонок из ассоциации: хотели узнать точный адрес для отправки письма. Я наивно обрадовался, что конфликт исчерпан и это мне шлют «приглашение на праздничный прием президента «Новомедиа» Руслана Кухарчука» (да-да, это вам не по всяким кремлям и белым домам ходить).

Вчера я получил сей артефакт. Его содержание меня приятно удивило.

На самом деле, это не «первое китайское предупреждение», а признание влияния и силы моего напечатанного слова!

Я не преминул «накатать на коленке» свой ответ.Шановне правління Асоціації «Новомедіа»!

Сьогодні я отримав листа від імені Асоціації на фірмовому бланку та з посиланням на правління Асоціації. Проте документ не містить ані печатки, ані підпису уповноваженої особи. Це – або брутальне порушення правил діловодства, або чиїсь злий жарт.

Прошу прояснити ситуацію.

Якщо все-таки цей документ, через безграмотність упорядника, є офіційним зверненням, то пропоную до вашої уваги наступну відповідь:
1. У документі йдеться: «Враховуючи непоодинокі випадки публічної дискредитації Асоціації «Новомедіа», її уповноважених представників і способів її роботи з Вашого боку…». Прошу навести мені конкретні приклади випадків дискредитації організації та її уповноважених осіб;

2. У документі йдеться: «… у заяві про набуття членства Ви підписалися під наступним формулюванням: «Зобов’язуюсь виконувати вимоги Статуту та внутрішніх документів Асоціації». Наголошуємо, що згідно з правилами корпоративної етики, публічна дискредитація, а тим більше висміювання організації, її представників та способів роботи з боку членів цієї ж організації є неприпустимим явищем». Ви вірно вказали, що я підписував відповідні положення при вступі. Але, вкажіть мені які конкретно статті Статуту Асоціації я порушив. По-друге, хочу зауважити, що я ніколи не підписував так звані «правила корпоративної етики» і ніколи їх не бачив власними очима. Прошу так само зробити посилання на конкретний документ, що містить правила корпоративної етики. Отже, що саме я порушив: правила Статуту чи правила ефемерної корпоративної етики?

3. У документі йдеться: «… будемо вдячні, якщо в майбутньому свої пропозиції та зауваження Ви висловлюватиме безпосередньо в офіс організації, а не показово-публічно (саме цьому нас навчає також Святе Письмо)». Довожу до вашого відома, що від 21 травня 2009 року від групи членів Асоціації (ваш документ датований 09 жовтня 2009 року), в тому числі і мене, надійшли пропозиції щодо покращення діяльності Асоціації. На превеликий жаль, керівництво Асоціації не взяло їх до уваги, не влаштувало обговорення «за круглим столом». Відписка, що надійшла у відповідь, представляла собою не бажання прислухатися до думки членства, а виправдати власний непрофесіоналізм. По-друге, на підставах чого ви посилаєтеся на Святе Письмо? Чи входить Біблія до складу так званих «внутрішніх документів Асоціації»? Також прошу вказати конкретний вірш (з його адресою), на який ви посилаєтеся.

Буду вдячний отримати офіційну відповідь у встановленому діловодством порядку.
А теперь серьезно. Печально, что вместо качественного улучшения деятельности объединения и исполнения евангельского завета «быть первыми, а не последними», хорошее начинание превращается в маргинальный междусобойчик.


 P.S. Теперь жду следующего оповещения - об исключении :)


* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Shift+Enter.

Про автора:
Кореспондент Релігійно-інформаційної служби України


Коментарі наших відвідувачів:


+ Додати
 введіть код  

Всі записи:

Головна RSS