Останнє у блогах

Більше

Архів


«Артек» – на приватизацію!

Наталія Соколенко, 23.10.2009 09:57

     Знаєте, скільки коштувала путівка в  «Артек» цього літа? ОДНУ ТИСЯЧУ ДОЛАРІВ!У мене, як платника податків, виникає питання: а чому я повинна через держб’бюджет утримувати структуру, що надає послуги з «елітного» відпочинку? Одразу відкидаю закиди, що в «Артеку» відпочивають сироти та инші категорії знедолених дітей. Якби моя воля, відправила б їх державним коштом на відпочинок з лікуванням! Приміром, до Трускавця, чи, якщо в Крим, у Сакі, де грязями лікують. І значно дешевше! Адже держава б’юджетним коштом купує по приблизно такій ціні путівки для сиріт.

Продати «Артек»! Хай нові власники, а не держава, організовують,  якщо хочуть, елітний відпочинок  для дітей - за тисячу доларів.  Хочуть - для дорослих. На виручені  від продажу «Артеку» кошти пропоную відремонтувати каналізаційні системи в Ялті, Симеїзі, Севастополі та інших містах-курортах, де відпочивають неелітні діти. Не секрет, що через вкрай поганий санітариний стан кримських пляжів, тисячі дітей повертаються додому хворими. Адже через несправну каналізацію все г. опиняється там, де купаються відпочивальники.

P.S. Очільник «Артека» пан Новожилов днями похвалився, що табір цілодобово охороняє 130 міліціянтів. Якщо припустити, що правоохоронці там чергують у три зміни, виходить, що 390 міліціянтів кинуто на «Артек»! У міліції в Криму інших справ нема, як охороняти діток, що відпочивають за тисячу доларів?


* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Shift+Enter.

Про автора:
Журналіст телеканалу СТБ


Коментарі наших відвідувачів:


+ Додати
 введіть код  

Всі записи:

    Головна RSS