Останнє у блогах

Більше

Архів


Особливості прес-конференцій Януковича

Євген Булавка, 17.10.2009 21:57

Сергій Грабовський все чітко сказав у своїй статті з приводу інциденту між Віктором Януковичем і журналістом УП Сергієм Лещенком.

Насторожує в цій ситуації квола реакція колег по цеху. Якщо кинуте Віктором Ющенком в обличчя Лещенку «морда» стало приводом для реакції, і, згодом, нехай і телефонного, але все ж рукостискання між Президентом і кореспондентом УП, то Янукович схоже відбудеться навіть без легкого переляку.

І це людина, яка планує стати главою держави. Можна тільки уявити як він, у випадку перемоги на виборах, буде розмовляти не з журналістами, а, скажімо, з менеджентом ЗМІ.

Раніше розповіді про те, що Янукович вдається до рукоприкладства по відношенню навіть до своїх соратників, можна було сприймати з іронією. Але публічна погроза журналісту змушує повірити у найгірше.

Справа ще в тому, що питання, які ставилися Януковичу, - абсолютно по ділу. Дуже цікаво було б подивитися на декларацію лідера Партії регіонів і співставити її з вартістю Межигір’я.

Промовиста деталь - замість того, щоб виконати норму закону про оприлюднення декларації (йдеться ж, крім всього, про без п’яти хвилин офіційного кандидата в президенти), Янукович на прес-конференції розповідає про те, як він допоміг з одягом дитині, що звернулася на його гарячу лінію «Почую кожного». Більш популістський крок важко вигадати. 


* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Shift+Enter.

Про автора:
Журналіст.


Коментарі наших відвідувачів:


+ Додати
 введіть код  

Всі записи:

Головна RSS