Останнє у блогах

Більше

Останні коментарі

Monrealquids
die so leicht nicht von der Hand zu weisen sind. Diese zumindest zur Kenntnis zu nehmen <a href=https://www.nsmresearch.co.uk/>& lt;b>pandora charms uk sale</b></a>, that is the attorney ...
Коментарів: 22198
Tania
can hydroxychloroquine be bought over the counter
Коментарів: 737
Thomasbrack
The recirculated air goes through filters of the exact same type that we use in surgical operating theatres. That supplied air is guaranteed to be 99.97 per cent (or better) free of viruses and other particles. ...
Коментарів: 22198
Monrealquids
the platform will help streamline efforts while delivering greater efficiencies across the entire solar project life cycle.. <a href=https://www.bdance.co.uk/><b& gt;pandora online outlet</b></a>, ...
Коментарів: 22198
Arielle
best price for albuterol inhalers
Коментарів: 1590
Davidron
Доброе утро! Думаю, как и другим, бывает не терпится выпустить пар и перейти к игровые автоматы gaminator скачать ...
Коментарів: 1460
Otis
tylenol extra strength 100 caplets 500 mg
Коментарів: 1590
Monrealquids
visit our Syndication site. View our online Press Pack. Was simple to the point <a href=https://www.letstalkpets.co.uk/> <b>pandora sale outlet</b></a>, put an end to all the trouble ...
Коментарів: 22198
Katie
tylenol pm on amazon
Коментарів: 781
Monrealquids
months before the album`s release. Lyrically <a href=https://www.tamwhite.co.uk/>< b>cheap genuine pandora charms</b></a>, whether it is through voluntering at churchso we actually ...
Коментарів: 22198

Архів


Порнуха за кулісами моралі

Юрій Шеляженко, 03.02.2009 16:50

Все прогресивне людство давно здогадалося, чим відрізняється добропорядний громадянин від Члена, чи “експерта”  одіозної Національної експертної комісії України з питань захисту суспільної моралі.

Добропорядний громадянин насолоджується порнухою за власний рахунок, а порнокомісари – за рахунок бюджету, тобто за наш рахунок.

Оскільки така ситуація є нонсенсом з точки зору здорового глузду, ніхто поки не звертав уваги на юридичний аспект справи. А дарма.

Якщо “мораллю” у нас опікується юрист, бюрократ зі стажем (правильніше буде сказати – зі шлейфом) і його “однодумці”, то єдиний спосіб боротьби з войовничим ханжеством та цинізмом може бути лише в правовому полі.

Бо гумору самозванні моралісти не розуміють – перевірено на практиці. Є таке припущення, що єдині доводи, які можуть примусити їх замислитись, це: або шелест купюр, або рішення суду та наручники.

Я не претендую на звання першовідкривача. Кожен, хто дав собі труд познайомитись із законодавством, на підставі якого діє комісія, знає: будь-який її висновок про визнання тієї чи іншої продукції порнографічною апріорі є незаконним.

Більше того, саме існування цієї комісії незаконне. Зараз вона діє фактично на пташиних правах.

Логіка проста. Відповідно до статті 2 Закону України “Про захист суспільної моралі”  “виробництво та   обіг    у    будь-якій    формі    продукції порнографічного   характеру   в Україні забороняються”. Винятків з цього правила не передбачено.

Що таке «обіг продукції порнографічного характеру»? У статті 1 зазначеного Закону дається визначення термінів. «Продукція порнографічного характеру» є як мінімум «продукцією сексуального характеру», бо «порнографія» визначається як «вульгарно-натуралістична,  цинічна, непристойна фіксація  статевих актів». Також у законі міститься визначення: «обіг продукції   сексуального   характеру - виготовлення (виробництво), зберігання, реклама, розповсюдження такої продукції у будь-якій  формі,  в тому  числі і торгівля  нею,  ввезення, вивезення  та  транзит через територію України,  поштова пересилка продукції сексуального характеру». Це законодавче визначення стосується і обігу продукції порнографічного характеру.

Отже, Закон забороняє "обіг продукції порнографічного характеру", тобто - зберігати, пересилати поштою і взагалі розповсюджувати у будь-якій формі продукцію порнографічного характеру. Така діяльність є незаконною – без жодного винятку ні для кого! Щоправда, конкретної відповідальності не вказано. Тим краще для простих людей – нас важко притягнути до відповідальності, на відміну від посадових осіб.

А тепер прочитаємо статтю 19 Закону України “Про захист суспільної моралі” і поплескаємо в долоні маразму наших законодавців. Чи то терновий вінець їм кумекати заважав, чи то цвяхи в пальцях, а може – банальне похмілля після молитви Бахусу, проте написали вони дослівно таке: одним з обов’язків Національної експертної комісії України з питань захисту суспільної моралі є «створення архіву    та    бібліотеки   матеріалів   еротичної проблематики,  порнографічного   характеру   та   матеріалів,   що пропагують насилля і жорстокість».

Тобто, порнокомісари зобов’язані колекціонувати порнуху, що прямо і недвозначно заборонено парою сторінок раніше в тому ж законі!

Більше того, покладені на комісію функції визначати, що є порнографією, теж є незаконними. Бо коли порнокомісари щось вивчають і кажуть «це порнографія», то вони тим самим зізнаються: ми порушували Закон, зберігаючи у себе і розповсюджуючи між собою цю порнографію.

І стукач, що потихеньку відправляє чи приносить до комісії красиві картинки зі словами «це порнографія», автоматично стає правопорушником, злочинцем, бо він не має права поширювати порнографію незалежно від своїх намірів. І правильно. Хай краще викине ненависну порнуху в смітник та забуде про неї.

Чи може існувати «постійно діючий державний позавідомчий експертний і контролюючий орган» (таке визначення дається порнокомісії в Законі), до обов’язків якого входить вчинення дій, прямо заборонених законодавством?

Відповідь на це питання дає теж стаття № 19, тільки вже Основного нашого Закону – Конституції України, де сказано: «органи державної влади та  органи  місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов’язані діяти лише  на  підставі,  в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією  та  законами».

Зобов’язані діяти лише в межах закону! А якщо закон забороняє такому органу державної влади здійснювати свої обов’язки? Тоді цей орган державної влади повинен просто припинити свою діяльність.

До побачення, Національна експертна комісія України з питань захисту суспільної моралі! Перший-ліпший судовий процес за участю компетентних юристів тебе поховає.

Або 50 депутатів напишуть подання про скасування неконституційного закону, написаного кривою кучмістською лапою, що зобов’язує мене і Вас, шановний читач, оплачувати купці лицемірів купівлю порнухи.

Або якийсь розумник скасує через суд постанову Кабінету Міністрів Україні від 17 листопада 2004 р. N 1550, якою було створено цей мертвонароджений орган з незаконними повноваженнями. Це може бути хто завгодно, бо діяльність комісії порушує конституційне право всякого громадянина України на вільне поширення інформації, визначене статтею 34 Конституції, а стаття 8 Основного Закону проголошує: «Норми Конституції України є нормами прямої дії. Звернення  до суду для захисту конституційних прав і свобод людини і громадянина безпосередньо на підставі Конституції України гарантується».

В будь-якому разі, кожне рішення, кожен лист порнокомісарів про визнання тої чи іншої продукції порнографічною є юридично нікчемним. Бо подібна цидулка засвідчує, що це рішення або лист написано з порушенням діючого законодавства – тобто шляхом зберігання і розповсюдження серед “експертів”-самозванців порнографічної продукції.

Той, хто знає закони, може взагалі не звертати уваги на порноцидулки порнокомісарів – вони мають не більший юридичний сенс, ніж напис з трьох літер на паркані.


* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Shift+Enter.

Про автора:
Редактор газети «Правдошукач».


Коментарі наших відвідувачів:


+ Додати
 введіть код  

Всі записи:

Головна RSS