Останнє у блогах

Більше

Архів


Підмочена Свобода

Кость Гнатенко, 27.09.2009 19:07

Зрештою, це мало колись статись. Великий і майже священний Шустер, насправді виявися маленьким і навіть беззахисним перед «бурею», що сам посіяв, хоча буря у конкретному випадку, скорше нагадувала «пук» у кімнаті без вентиляції.

Насправді, мені було шкода завжди «шустрого» ведучого, бо першим, хто почав задихатись від «атмосфери», що створили у студії політики,був сам ініціатор, чи пак, талановитий провокатор.

Звісно, Савик не сподівався, що дійство виявиться таким неконтрольовано безпосереднім, а шляхетна пані Герман, такою щемливо щирою та відвертою, хоча і нагадувала своїми кумедними пересіданнями, персонаж однієї хрестоматійної байки. Вийшло так, як вийшло, Шустер не зумів гайнути звичними манівцями і змушений був виправдовуватись, вдавати ображеного та кришталево чесного, але виходило не переконливо і нервово.

Загалом, шкода було і весь регіональний десант, на чолі із Миколою Азаровим, що «висадився» для захвату плацдарму, що наче, заздалегідь підготували для полум’яної Юлії Тимошенко, бо можна лише уявити, який розбір польотів чекає бідолах, за бездарну «бойову» операцію. Найприкріше чи найпарадоксальніше у даному випадку для регіональних відчайдухів, незрозуміло яким чином зваблених до участі у шоу, було мабуть те, що пані Тимошенко, переговорила бідолашних, на їх власній трибуні та гордо і переможно цокнула високими підборами об підлогу, що горіла під ногами ведучого.

Визначити жанр того дійства, що відбулося минулої п’ятниці на каналі «Україна» у черговій «Свободі слова» надто важко, можливо згодом, саме його визнають новаторським і номінують у наступному Телетріумфі за те, як можна відшмагати самого себе, коли понад усе бажаєш перехитрити і водночас догодити, усім панам одразу!

Був правда у тому вертепі вдаваних чеснот і пристрастей один надто цікавий момент, а саме душок диктатури, що давно вже пурхає у свідомості окремих політиків та радикально налаштованого електорату, війнуло ним випадково, а мо свідомо, залишається лише здогадуватись, певен, що чекати довго не доведеться, адже це кльовий сюжет для чергового, великого та, шкода, заздалегідь підмоченого шоу.


* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Shift+Enter.

Про автора:
Поет-пісняр, публіцист


Коментарі наших відвідувачів:


+ Додати
 введіть код  

Всі записи:

    Головна RSS