Останнє у блогах

Більше

Архів


Достатньо 1 доби

Віталій Мороз, 24.09.2009 18:08

Вже йдуть дебати, хто ініціював першим. І хто яку роль хоче виконувати. Йдуть розголоси, що хтось ззовні вже навіть примірив на себе посаду головного редактораJ.

Одним словом, медіа-середовище гудить. Проект-флешмоб Журнал за 24 години вперше запускається в Києві. Троє ініціаторів за годину в одній з київських кав’ярень обговорять план підготовки до наступної суботи, 3 жовтня. Тоді й стартує проект.

Чому це важливо? Здається, в цей проект  прийдуть ті, хто хоче ще більше реалізуватися. Адже для українських журналістів, особливо напередодні ігр великої політики, залишається все менше місця для творчої самореалізації в стінах своїх редакцій.

В блозі Журналу я ставив приблизні запитання, на які дасть відповідь кінцевий продукт Журналу за 24 години:

- чи здатні журналісти самоорганізуватися?
- чи зроблять продукт кращим від нинішніх на ринку?
- чи достатньо 1 доби аби створити  якісний продукт?
- можливо, це стане дзеркалом якості сучасної української журналістики

Скромно відзначу, що проект є можливим завдяки сприянню Інтерньюз-Україна. Ми також раді, що ініціаторами Журналу за 24 години стали саме учасниці MediaNext -  інтерньюзівського проекту з розвитку нових медіа..

Попередній мій пост щодо майбутнього і нових медіа дехто сприйняв доволі прямолінійно. Очевидно, традиційна журналістика і нові медіа будуть співіснувати. Про це було сказано. Журнал за 24 години - це найкраще поєднання і першого і другого.

Однак тут питання більш глобальне: є прекрасні журналісти з прекрасними професійними навичками. Але де вони можуть реалізувати себе?  На якій щоденній роботі, а не в форматі 1 доби?

24


* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Shift+Enter.

Про автора:
Публіцист, керівник програм нових медіа МГО <<Інтерньюз-Україна>>


Коментарі наших відвідувачів:


+ Додати
 введіть код  

Всі записи:

Головна RSS