Останнє у блогах

Більше

Архів


Догнати та перегнати Америку!

Максим Ростоцький, 10.09.2009 16:25

Догнати та перегнати Америку! Таку мету свого часу проголосив Микита Хрущов. Але тільки сьогодні телеканалу ICTV вдалось досягти поставленої радянським Генсеком мети.

Перемикаючи зранку телеканали, я зупинився на «Зірці телебачення України» (так себе свого часу характеризував канал ICTV). Саме у цей момент (8.50) активно йшла передача новин «Факти», і майже, як для мене, диктор розпочав робити підводку до наступного сюжету.

Зі слів тележурналіста новина полягала у тому, що в американських аеропортах припинили демонструвати рекламний ролик однієї громадської організації, діяльність якої спрямована на захист тварин. Причина відмови полягала у піклуванні керівників аеропортів про підростаюче покоління громадян США, оскільки, ролик містив еротично-орієнтовані сцени, які могли б побачити маленькі діти.

Але на словах ICTV не зупинився. На відміну від американців, які вирішують, чи дозволити обмежений показ згадуваної реклами лише у літаках, український телеканал показав сюжет із нарізками з цього ролику, які містили оголені чоловічі тіла та еротичні танці його головної героїні - Памели Андерсон.

Сміливо! Але жодного натяку на піклування про підростаюче покоління громадян України.


* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Shift+Enter.

Про автора:
Голова Всеукраїнської громадської організації «Телеглядацька асоціація батьків України»


Коментарі наших відвідувачів:


+ Додати
 введіть код  

Всі записи:

    Головна RSS