Останнє у блогах

Більше

Архів


Патріарх Кирил? – 30 грн.

Микола Сухомлин, 27.07.2009 09:26

Читаю вчора обурені нотатки киянина Ігоря Парфенюка «Зустрінь патріарха Кирила - отримай 30 гривень» (http://h.ua/story/215405). Він пише:

«В одному із своїх інтерв’ю патріарх Кирил сказав, що його візит не має політичного характеру. А в Україні, схоже, думають інакше. Зустріч приготовляється багатьма політичними силами. Не тільки патріарх готується до «молитви з українським народом», люди теж готуються із ним на молитву, сподіваючись отримати за дві години чесно зароблених 30 гривень.

Чесно кажучи, я дуже здивувався, коли мені запропонували помолитися із патріархом за 30 гривень. Навіть стало якось образливо за народ. Це ж треба так зневажати людську бідність! Бабусі-пенсіонери по років 70, студенти, які на свою стипендію можуть хіба що кілька разів у продуктовий магазин сходити, «тимчасово» безробітні, яких вдома чекають їх сім’ї, усі вони - ідуть, куди пошлють, аби отримати хоч якусь копійчину.
А тепер і патріарх отримає куплену за гроші підтримку. Постає лише одне питання: «Невже настільки сумніваються в будь-якій ініціативності людей, що уже й за молитву з святійшим патріархом Московським та всієї Русі збираються платити гроші?»...

Ігорю дивно. А мені вже ніскільки. Бо в Харкові Партія регіонів настільки почуває себе безсоромно, що навіть пересічні харків’яни знають місця, де можна отримати гроші за погодинне стояння на місцевому майдані. Приміром, як говорив мені знайомий: «на площі, одразу за вождьом пролетаріату». А за останнім фінансуванням ПР можна було спостерігати з вікон... облдержадміністрації. Активісти настільки втратили пильність або навпаки, їм вже настільки «море по коліно», що роздавали гроші демонстрантам на вулиці, на яку виходять вищеназвані можновладні віконця.

Але соромно, передусім, за людей, в яких ані совісті, ані власної гордості, мабуть, зовсім не лишилося.


* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Shift+Enter.

Про автора:
Журналіст, медіаексперт, тренер (Харків)


Коментарі наших відвідувачів:


+ Додати
 введіть код  

Всі записи:

    Головна RSS