Останнє у блогах

Більше

Архів


„Плюси” чи „Одиниці”?

Олександр Піддубний, 01.02.2009 18:25

Продовжу тему репортерської моралі, а також знань елементарних норм права і поведінки, про що, зокрема, вже писав у своєму блозі Богдан Кутєпов. Йдеться про п’ятничний сюжет на ТСН („1+1") кореспондента О.Душки. Група хвацько зняла матеріал в школі, записала і видала синхрони учнів. Сам автор в сюжеті щиро обурювався, що, мовляв, завуч школи забороняла знімати, непереконливо доводячи свою правоту.

Чесно кажучи я теж обурився, але з іншого приводу - від невігластва репортера, бо будь-який юрист може популярно пояснити „юному таланту", що знімати, а тим паче показувати осіб від 0 до 16 років без дозволу батьків чи офіційних опікунів (якими на час навчання є вчителі або завуч школи) заборонено!!!

Додам, що правова необізнаність громадян надає підстави так поводитись репортерам.

І тут сигналізую юристам - в часи кризи ви можете гарно заробити. Знайдіть подібні сюжети, переконайте батьків відзнятих дітей подати позови щодо відшкодування моральних збитків. Виграти такий позов неважко.

А власникам телеканалів та „топам" це буде простим сигналом - будуючи інформаційні політики каналів, треба все ж покладатися на досвідчених і фахових журналістів.

Час думати, панове!


* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Shift+Enter.

Про автора:
Журналіст.


Коментарі наших відвідувачів:


+ Додати
 введіть код  

Всі записи:

Головна RSS