Останнє у блогах

Більше

Архів


Мій телепакет

Каша Сальцова, 30.01.2009 08:28

Лом, прийом.

У мене, здається, найсоціальніший пакет з усіх можливих - 17 каналів та кілька «привидів» з цифрового потойбіччя, на яких майже нічого не видно і не чутно. Поганий прийом. На одному з них через перешкоди пробивається дуже інтригуючий сигнал з надвечірніми цицьками, машинками, мультиками з героями -смердючками і чимось ще таким джекезовим. Я його називаю Медвед ТБ. На іншому нерозбірливому через перешкоди каналі  - вірші, філармонійні концерти, картинки з виставок. А так скромний набір, жодних розкошів типу Animal planet або Discovery. Три синіх канали, 2 червоних, пара жовтих, 4 з страшненькою графікою, суворий базовий асортимент. Я власне, чого згадала про канал з смердючками - підозрюю що це і є той самий «куй тб». Дізналась про нього випадково - перепідключаючи інтернет в одному з офісів провайдера, побачила замальовку з життя активної теле-аудиторії.

До пункту обслуговування заходить хлопчик, ну такий дядько-хлопчик незрозумілого віку, може 28-може 48, з явними ознаками психічного розладу. Старе пальто на 2 розміри більше, порушення мови, порізи від леза на щоках. Стає за моєю спиною. «Здрастуйте,- каже,- мені тут рахунок прийшов, а у мене пільги, от, - виймає якісь папірці. Менеджер, трохи гидуюючи, ознайомлюється. «А ще, каже хлопець, - можете вимкнути мені оцей канал?- понижує голос, ну цей, куй.» Менеджер запитує чому. «Ну там таке показують, говорять дурниці, я не можу таке дивитись. От жєнщіну-дерево, наприклад...і голих ...». Я заінтриговано заклякаю на стільці, менеджер видає рекомендацію - «То не дивіться, перемикайте. Оцей канал?» - клацає пультом . На екрані плазми - логотип у вигляді лома, підлітки досліджують що буде, якщо забити в гіпс на руці цвях. «Так, - каже клієнт, - вимкніть мені його,будь ласка»

Відверто кажучи, я свідомо не розширюю телепакет. По-перше, обидва моїх улюблених серіали йдуть на сірому і жовтому каналах. По-друге телебачення - суть зло і наркотики, і тільки правильно розраховуючи його дозу можна отримати задоволення. Але взагалі-то я би чесно платила за індивідуальний набір каналів, не знаю, чи можлива технічно така послуга. Може це було б альтернативою піплметрам. Набрав чого захотілось і заплатив. Так би і назвала би його -  пакет-«Банкет».


* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Shift+Enter.

Про автора:
Вокалістка групи «Крихітка».


Коментарі наших відвідувачів:


+ Додати
 введіть код  

Всі записи:

Головна RSS