Останнє у блогах

Більше

Архів


Вони поруч. Зовсім поруч

Віталій Мороз, 12.05.2009 13:07

Важко конкурувати з німецьким посольством з їх Днями німецької культури чи з французським з їх Французською весною. Тим паче, не просто конкурувати за увагу глядача з розкрученим PinchukArtCenter. На все це йдуть чималі кошти.

Фестиваль сучасної нецензурованої білоруської культури «Білоруська весна-2009», за який взялися 20 молодих людей, українців і білорусів, не претендує на центральність в нашому інфопросторі. Однак, як на мене, він може виявитися ближчим і зрозумілішим для багатьох киян. Що ми знаємо про білорусів, наших сусідів? На широкий загал, переважно нічого, окрім Лукашенка і бульби. І якщо поставити питання, що знають білоруси про українців, - перелік виявиться не таким вже й довгим.

Нехай цей пост буде відверто промоційним, але Білоруська весна, яка робиться громадськими активістами за мінімальні кошти, таки варта того, аби відвідати хоч одну з подій. Вже втретє за останні роки «Лижі на асфальті» - знахідка для тележурналістів. Репортажі виходять прекрасні.

in RA Gallery 

Сьогоднішній акустичний концерт "білоруської Даха Браха" - гурту Джамбібум не залишеться непоміченим любителями етно-фьюжн в затишному Чайному клубі на Дружби народів.

Виставка сучасної білоруської фотографії в Галереї «Ра» на Хмельницького 32 - можливість побачити, наскільки багато спільного в щоденних турботах і радостях між нами і білорусами.

Виставка картин Алеся Пушкіна «Руки білорусів» в приміщенні «Смолоскипа» на Межигірській 21 перегукується з серією давнішніх колажів в Дзеркалі Тижня «Що таке свобода для журналіста?»

Хочете приєднатися до організаторів - дайте знати. В громадській діяльності немає зачинених вікон


* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Shift+Enter.

Про автора:
Публіцист, керівник програм нових медіа МГО <<Інтерньюз-Україна>>


Коментарі наших відвідувачів:


+ Додати
 введіть код  

Всі записи:

Головна RSS