Останнє у блогах

Більше

Архів


Як я Луценка розлюбив...

Роман Сухан, 07.05.2009 23:00

Прочитав критику Луценка і сам згадав..

Мені соромно що я брав у тому участь, але той випадок змінив мою думку про головного міліціонера країни. Сталося це ще коли Луценка зняли з поста міністра МВС, бо до влади прийшли біло-блакитні. Вони першим кроком почали обливати Луценка брудом і щотижня влаштовували прес-конференції представників КРУ, які знайшли у діяннях Юрія Віталійовича гору порушень.

Після однієї з таких показух, я вирішив, щоб то мені не коштувало - зробити на цю тему сюжет і обовязково записати коментар спростування від Луценка.

Знайти його тоді виявилось дуже не просто - прес-секретар вимкнула телефон. Але через її помічників дізнався, що Юрій Віталівйович якраз в той час вдома дає коментар якійсь газеті.

Порадилися із колегами з інших каналів і вирішили їхати додому, щоб час не витрачати, а по дорозі дозвонитися прес-секретареві.

Не дозвонилися.. Тому коли підїхали до його резиденції на Печерську, поруч із ЦВК (оті дуже гламурні будиночки), один мій колега (дуже креативний журналіст тоді ще 24 каналу Руслан Шийка) порадив дзвонити в двері квартири :)  Я був проти, але діватися нікуди було.

Вийшла його прес-секретар.. З великими очима сховалася назад... Тоді й почалося.

З квартири вибіг злий, як джикий кабан Луценко і почав кричати на нас гнівним голосом. Посилаючись на право на приватне життя і все таке.

Він звісно мав рацію. Але ота вся його риторика видавалась пафосно-награною і піарно-продуманою. В тому було лише бажання уникнути коментування незручної теми. Будь-то хто інший,будь-який адекватний політик міг би .. звісно образитись, але дати коментар, коли журналісти вже аж так його хотіли. Але не цей дядько. Тоді я зрозумів яка надумана уся його щирість телекамерам.

З того часу не люблю його більше :)


* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Shift+Enter.

Про автора:
Кореспондент 5 каналу


Коментарі наших відвідувачів:


+ Додати
 введіть код  

Всі записи:

Головна RSS