Останнє у блогах

Більше

Архів


Легалайз йоселф

Зульфія , 02.05.2009 20:54

Нещодавно до моєї подруги Дарини прийшла літня сусідка поскаржитись на зловісне "випромінення" з однієї квартири, яке застосовують проти неї негідники-сусіди поверхом нижче. Дарина хотіла порекомендувати носити шапочку з фольги, але не наважилась розбурхувати дискусію з старенькою.

Цікаво, чим опромінюють щороку не малолєток без будь-якого роду занять, а дорослих, які перейшли 30-літній рубіж, і виходять у травні подивитись на "марш свободи - за легалайз", - легалізацію легких наркотиків (загалом канабісового зілля). Ну, якщо кільком істерикам хочеться не просто курити план просто неба, посеред вулиці, в громадських місцях, а ще й курити, поставивши всіх, кого можливо, до відома (офіційно це заборонено), - воно зрозуміло, шапочка з фольги таким уже не допоможе.

А ось людям, які щороку своєю "пасивною" присутністю з цікавости опосередковано підтримують таку безглузду фанаберію, що є нічим іншим, аніж, в моєму розумінні - "відтягуванням голосів", варто подумати про шапочки і носити їх з числа 25 квітня по 9 травня. Адже традиційно хтось з них, хто зовсім "не при ділах", отримує по пиці від жлобків з передмість, які організовано наїзджають випорснути молодецьку пасіонарність на Майдан, або стає жертвою інших провокацій і раптових сутичок. Тож їм, таким цікавим, - шапочка з фольги таки не завадила б у побуті.

Підкреслю - ніхто чомусь не звертає уваги на тенденцію - по пиці отримують не активісти акції в різнокольоровому лахмітті, що нескромно називають її цілим "маршем", а саме ті, які прийшли "з цікавості". Чому?

Як пише в своєму вірші один з плеяди луцьких "поетів на три букви" Петро Петрович Мах: "укотре на крайліссі заковую свою стрімку цікавість". Закуйте свою стрімку цікавіть, якщо не кортить по пиці отримати раз у раз щороку, і бракне розуму поміркувати "за що і за кого я тут стою?". Що, в країні тільки й проблем, що покурити маріхуани "з повідомленням" не можна?

Поки ми тут дискутували, Микола (він же Мафусаїл Якович в коментах) написав п’єсу-пародію про легалайз:

ЛЕГАЛАЙЗ
пейса пйеса з димовими ефектами



ДІЙОВІ ОСОБИ

жозефіна арнольдівна - анархістка-антіфашистка, прихильниця легалайзу.
мафусаїл якович - наркоторговєц.
ничипор генріхович - нацист, а также фашист.

сйомна київска квартіра. в ній туман. при ближчому розгляді туман виявляєцця димом з характерним запахом. між молекулами диму виднієцця обичний антураж, оставшийся від хазяїв - коври всюди, крім потолка, порцелянові хвігурки ввідє цілующихся лебедів, гігантська люстра, в яку непривичні і надишавшіся диму гості постоянно гупаюцця головою, і таке інше.
з обстановкою рєзко контрастірує ноутбук фірми apple з якого тихо лунає реггі.

за столом накритим клєйонкою сидить жозефіна арнольдівна, молода симпатична блондинка. вона вдягнута в нєбрєжно повязану червону косинку і більш ні в що в красиве плаття цвєта хакі, яке вигодно підкреслює її форми. в руках у неї цигарка.
навпроти сидить мафусаїл якович. це мужичок неопрєдільонного возраста з крючковатим носом і такими же пальцями. на ньом біла рубашка, костюм і лакові туфлі. на носу очки в дорогій оправі.

далі можна прочитати в його щоденнику на лайвджорнал 


* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Shift+Enter.

Про автора:
популярна блоґер


Коментарі наших відвідувачів:


+ Додати
 введіть код  

Всі записи:

Головна RSS