Останнє у блогах

Більше

Останні коментарі

Maxmaw
<a href=http://nvzmk.ru/novosti/novinskiy-z mk-nachal-postavki-metallokonstruktsiy-d lya-raspredelitelnogo-tsentra-lenta-v-le ningradsk/>nvzmk.ru</a>
Коментарів: 18
PINTOS3739
https://vfd-drives.ru/osnovnye-neispravn osti-chastotnyh-preobrazovatelej/
Коментарів: 126
DavidPhf
Pills information sheet. Long-Term Effects. <a href="https://nortriptyline4u.top&q uot;>get nortriptyline</a> in the USA Actual information about pills. Get information now.
Коментарів: 276
mamaligadoc
<b>Looking for a Proscar? No problem with us! Guaranteed Worldwide Shipping Discreet Package Low Prices 24/7/365 Customer Support -------------------------------------- ---------------------------------------- --------- ...
Коментарів: 30235
mamaligadoc
<b>Looking for a Sumycin? No problem with us! Guaranteed Worldwide Shipping Discreet Package Low Prices 24/7/365 Customer Support -------------------------------------- ---------------------------------------- --------- ...
Коментарів: 30235
mamaligadoc
<b>Looking for a Viramune? No problem with us! Guaranteed Worldwide Shipping Discreet Package Low Prices 24/7/365 Customer Support -------------------------------------- ---------------------------------------- --------- ...
Коментарів: 30235
Переводчик новокузнецк
<a href=https://vk.com/perevod_s_angliyskog o>Переводчик новокузнецк</a>
Коментарів: 3322
mamaligadoc
<b>Looking for a Amoxil? No problem with us! Guaranteed Worldwide Shipping Discreet Package Low Prices 24/7/365 Customer Support -------------------------------------- ---------------------------------------- --------- ...
Коментарів: 30235
KiMlde
Drug information sheet. What side effects? In Canada <a href="https://baclofen2021.top" ;>baclofen price</a> Best trends of medication. Read here.
Коментарів: 276
DaDyiv
Pills information leaflet. Long-Term Effects. <a href="https://effexor4u.top"&g t;effexor generic</a> in USA Everything about medicament. Get now.
Коментарів: 276

Архів


Ющенко своїй нації - ви тупі ідіоти

Павло Булгак, 15.04.2009 12:41

Маразм нашого Президента як то кажуть "крєпчає". В своєму інтервью "Комерсанту" Ющенко вкотре показав народу усі свої комплекси, давно відомі спеціалістам, ще з часів нашумілого "Психологічного портрету Ющенка", опублікованого паном Морозовим.

Отже, яку подяку ми виборці, які за нього голосували 5 років тому, отримали наприкінці президентсва Віктора Андрійовича, судячи з його слів.

На питання журналіста, чи не боїться він, що з приходом іншого президента буде "відкат у демократизації" суспільства, Ющенко відповів: "А це не моя проблема. Це ваша проблема! Ця проблема – у тебе й у 47 мільйонів інших українців". Таким чином Гарант повністю зняв із себе відповідальність за те, що зробив з країною і довів, що діє за принципом - "після мене хоч потоп".

Крім того, виявляється, це ми мали будувати інституції демократії, які він обіцяв розбудувати як Президент, і які б забезпечили невідворотність демократичних перетворень, незважаючи на те, хто опиниться в наступному президентському кріслі.

А найбільше обуруює те, що Президент каже, що нація його незрозуміла і, що нація недоросла до його рівня розуміння України та всього українського - тобто всі ми тупі ідіоти, хохли, малороси, бидло і лише один він - безгрішний Месія, істинний українець, меценат і аристократ.

Дякуємо вам ваше високосте і святійшиство Віктор Андрійович за нашу щасливу молодість, за "5 млн. нових робочих місць", за "молодіжне житлове кредитування", за "повалення корупції", за "політичну стабільність", за "вступ до НАТО", "вступ до Європейського союзу", за "відсутність кумівства в державному упарвлінні", за чесну і "порядну пресу та телебачення" і т.д.

З цього інтервью я остаточно переконався, що наш Президент живе у своєму нереальному світі, а його "маленькі українці", що те ж завжди обурювало (він що великий?) в іншій реальності.


* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Shift+Enter.

Про автора:
Політичний аналітик, член ревізійної комісії Київської незалежної медіа-профспілки.


Коментарі наших відвідувачів:


+ Додати
 введіть код  

Всі записи:

Головна RSS