Останнє у блогах

Більше

Архів


На підтримку боротьби з піратством

Сергій Мамаєв, 28.08.2015 13:44

1+1 підняв тему, яку, багато років воліли не помічати регуляторні органи - пірацтво. Останні роки так сталося, що у мене була можливість дивитись різні регіональні телеканали. І, мабуть, немає жодного регіону, де б не було "піратів". Їх, навіть, у місцевій пресі дуже легко знайти - як тільки в програмі передач мовника є позиція "художній фільм" без назви - 99,9% - контент крадений. Так само, як і фільми та мультфільми, які покажуть в невеличких кінотеатрах приватних пансіонатів по всьому Азовському і Чорноморському узбережжю України.

У нас просто не склалася судова практика боротьби за права. Це з одного боку. З іншого - порушують всі. Від невеличкого міського телеканалу до потужної телевізійної групи. Навесні ми з подивом побачили відео, зняте ТОЧНО тільки нашим телеканалом в програмі чужих журналіських розслідувань! При тому, що воно було скачане з офіційного каналу TV5 і там зберіглися логотип і титри! Тема була резонансною, і ми б дали його безкоштовно, але до нас ніхто не звертався.

Зрозуміло, що "піратський" фільм в ефірі може нанести більше збитків, ніж кілька планів в програмі. Але правила гри мають бути однаковими для всіх. Маленьким завжди важче відстоювати права, ніж великим. Пам’ятаємо!


* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Shift+Enter.

Про автора:
Керівник редакції інформаційно-аналітичних програм телеканалу TV5 (Запоріжжя)


Коментарі наших відвідувачів:


+ Додати
 введіть код  

Всі записи:

Головна RSS