Останнє у блогах

Більше

Останні коментарі

Ярослав
Браво !
Коментарів: 1
Rita
say thanks to so a lot for your website it assists a great deal. Recommended Internet page - simply click the up coming post - Click That Link - click the next site - relevant website - my company ...
Коментарів: 10
Анатолій Загравенко
Дуже шкодую, що таку мудру і патріотичну людину Президент України не взяв у свої радники. Скільки полегшення і ...
Коментарів: 7
Ник-ник
Странно как это создание вновь нашо роботу. Лилиана больная на всю голову, но похоже новые работодатели этого ...
Коментарів: 58
Anisha
Off-topic, but I wanted to give you a ^5 Field for your choice of House Negro of the Day. Brothaman has really and truly mucked-up. But from what I read, hed been doing it all his career. Perhaps old ...
Коментарів: 4
Bobbo
Regarding in.:adetcomrNo doubt, there can be a certain wisdom in markets, but investors have been known to pick losers that they thought were "sure things." Same with Obama. The geeks who trade ...
Коментарів: 4
Essie
si chaque famille riche &lsquo;prend en charge&rsquo; une famille pauvre et qu&rsquo;elle aide dans tous les domaines (alimentation, scolarité, soins <a href="http://hsbvtqfhrd.com"&g t;etÃ3&82#0;)dc©jà</a> ...
Коментарів: 4
Lavigne
Intrinsicly expedite strategic alignments for high-payoff information. Holisticly facilitate highly efficient funaeionclitits vis-a-vis stand-alone products. Credibly expedite transparent methodologies ...
Коментарів: 4
Валерій Степаненко
Сьогодні Ді Капріо отримав за цю роль "Золотого Глобуса"...
Коментарів: 1
если у вас нету жопы
значит у вас жопы нет
Коментарів: 1

Архів


Хамство лузерів

Юрій Луканов , 11.08.2015 21:04

Певне, приємно було б відчути себе автором нетлінки. А що ж.  Понад 10 років минуло, а мене все не тільки цитують, а ще й передруковують.  Правда,  обставини, за яких це відбувається, спричиняють не гордість, а скоріше іронію. Гірку, певна річ.  

Підігнали мені недавно відео ізраїльського телеканалу ITON TV, ток-шоу «С большой буквы» російською мовою. Автор програми журналіст Олександр Вальдман запросив на балачку  колишню донецьку журналістку Нату Потьомкіну.

Журналістка ця, як випливає з програми,  накатала роман на 500 сторінок під назвою «Факінг Юкрейн» І в цьому романі вона ПОВНІСТЮ передрукувала мою статтю від 2004 року «За що мені любити донбасян?». В ній я з фактами в руках демонстрував, що на Донбасі розвивається фашизм, тільки не національного гатунку, а регіонального. Я не буду переказувати докладно. Бажаючі можуть її перечитати.  Схоже, що моя  стаття була одним з факторів, який надихнув авторку на написання цього роману.

З цієї передачі я ще раз  переконався, що донецька вата має  на стільки  суворий  інтелект, який навіть  не дозволяє їй збагнути, що вона простодушно викриває власне хамство.

Авторка розповідає, що на таку назву книжки  її надихнув шотландський хлопчик, котрий після перемоги футбольної збірної України над збірною Шотландії бігав і кричав «Факінг Юкрейн». Ясна річ, що дитині таке можна пробачити, бо вона через брак досвіду просто не відає,  що творить.

Та коли так починає  поводитися доросла людина, то це явища такого ж порядку, як і вчинок  російських  хокеїстів, котрі,  програвши канадцям,  демонстративно пішли з майданчика, не залишилися на гімн Канади на честь переможців. Це є хамство лузерів, котрі не  здатні перемогти і єдине, що вони можуть - це образити переможця.

На моє здивування ведучий програми теж поводився аналогічним  чином. Він спершу процитував шматок роману, де описується стара тітка  з плацкартного вагону, яка була схожа на здуте  рятівне коло, і яка,  гучно плямкаючи, щось їла. Так ось йому здалося, що для Потьомкіної Україна це і є та стара. Чому? А чорт його знає! Сама авторка здивувалась такому припущенню. Але захотілося йому так. Політ фантазії у нього такий. Ну не подобається йому Україна і ввижаються йому на її місці якісь плямкаючі бабки.  Добро хоч не хлопчики криваві.

Під час обговорення моєї статті, яке почалося на 16:45, він спершу незрозуміло кого звинуватив у фашизмі. Вони десь з хвилинку з’ясовували, кого  він має на увазі. Виявилося мене, бо я начебто закинув донбасянам   фашизм нібито на підставі того, що в Донецьку стоять пам’ятники Кобзону і Бубці. Коли він нарешті роз’яснив що він мав на увазі, Ната Птьомкіна тут же з ним погодилася, мовляв, Луканов є фашистом по відношенню до донбасян.

Тим часом, ведучий просто пересмикнув інформацію.  В статті було сказано буквально наступе: «У Донецьку ви можете зустріти ознаки культового мислення, яке притаманне фашизму та іншим тоталітарним режимам. А саме ви побачите прижиттєві пам’ятники стрибуну з жердиною Сергію Бубці і співаку Йосипу Кобзону. 

Зразу наголошую: я визнаю заслуги цих людей і нічого не маю проти них. За винятком хіба того, що ходять наполегливі чутки, ніби видатний співак радянської епохи має український паспорт всупереч українському законодавству. 

Але прообрази цих пам’ятників є, хвалити Господа, живими і здоровими - й хай собі далі живуть во здравії. Але напружмо пам’ять й пригадаймо, де ставили пам’ятники живим людям. 

Правильно, це було у фашистській Німеччині, а також у комуністичному СРСР при Сталіні й в епоху пізнього маразму цієї держави, коли увічнювали живих двічі героїв соціалістичної праці і героїв Радянського Союзу. Я навіть фотку бачив, де вічної пам’яті Леонід Ілліч Брежнєв, який мав, якщо не помиляюся, п’ять зірочок, стоїть біля власного бюсту. І, звісна річ, подібні монументи тішили око громадян античної Римської імперії в ті епохи, коли там панували тирани. А саме в тираніях можновладці прагнули виховувати у своїх підлеглих громадян культове мислення». 

Ви тут багато фашизму з мого боку побачили? Якщо ведучий не здатен передати чужу думку коректно, то він на Кисельова стає схожим чи не так?  

А я собі думаю. Оці ватники в Ізраїлі громадську думку формують. Вони слухачам нарозповідають про хунту в Києві, про нацистів на чолі держави - Гройсамана? Коломойського? Правда, останній вже пішов з посади. Про гноблене  рускоязичноє насєлєніє.

А потім ще яку-небудь Тельавівську  народу республіку проголосять. А потім закличуть: «Путін, пріді!». Значить рускоязічну вату рятувати.  

І навіщо воно отим євреям треба? Їм власних проблем бракує чи що?


* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Shift+Enter.

Про автора:
Журналіст, який грає вар`ята, за сумісництвом голова Незалежної медіа-профспілки України, http://yuriylukanov.ucoz.ua/


Коментарі наших відвідувачів:


+ Додати
 введіть код  

Всі записи:

Головна RSS