Останнє у блогах

Більше

Останні коментарі

Переводчик новокузнецк
<a href=https://images.google.co.uz/url?sa= t&url=https://perevod42.com>Пе еводчик новокузнецк</a>
Коментарів: 3274
Anjelajutty
купить электронную сигарету в кудепсте <a href=https://hqd.wiki/kupit-hqd-optom/&g t;hqd оптом дешево заказать</a> ------ электронные ...
Коментарів: 5
LarryOxype
Meds prescribing information. What side effects? <a href="https://fcspam.ru">ge t seroquel online</a> All news about medicine. Get here.
Коментарів: 234
TaniaStymn
Крутой новый порно туб с большим колличеством порно и секс роликов.Вы можете поделится своими видео и фото,а так ...
Коментарів: 401
TaniaStymn
Крутой новый порно туб с большим колличеством порно и секс роликов.Вы можете поделится своими видео и фото,а так ...
Коментарів: 401
BruceHew
<a href="https://klavamaster.ru/" >десерты</a>
Коментарів: 234
RufusLex
<a href=https://drawing-portal.com>Ав окад видео уроки</a>
Коментарів: 848
DesignHom
Ландшафтный дизайн под ключ от команды специалистов ландшафтного профиля учитывает ландшафтный дизайн, благоустройство ...
Коментарів: 3274
JamesVodia
<a href="https://vash-pc.ru/program/pr ogrammy-dlya-skrinshotov-ekrana-kompyute ra-obzor.html">Программ для скриншотов экрана компьютера: обзор</a>
Коментарів: 234
DavidBOr
<a href="https://0verstyle.ru/lesson/o nline/">3D</a>
Коментарів: 234

Архів


Хамство лузерів

Юрій Луканов , 11.08.2015 21:04

Певне, приємно було б відчути себе автором нетлінки. А що ж.  Понад 10 років минуло, а мене все не тільки цитують, а ще й передруковують.  Правда,  обставини, за яких це відбувається, спричиняють не гордість, а скоріше іронію. Гірку, певна річ.  

Підігнали мені недавно відео ізраїльського телеканалу ITON TV, ток-шоу «С большой буквы» російською мовою. Автор програми журналіст Олександр Вальдман запросив на балачку  колишню донецьку журналістку Нату Потьомкіну.

Журналістка ця, як випливає з програми,  накатала роман на 500 сторінок під назвою «Факінг Юкрейн» І в цьому романі вона ПОВНІСТЮ передрукувала мою статтю від 2004 року «За що мені любити донбасян?». В ній я з фактами в руках демонстрував, що на Донбасі розвивається фашизм, тільки не національного гатунку, а регіонального. Я не буду переказувати докладно. Бажаючі можуть її перечитати.  Схоже, що моя  стаття була одним з факторів, який надихнув авторку на написання цього роману.

З цієї передачі я ще раз  переконався, що донецька вата має  на стільки  суворий  інтелект, який навіть  не дозволяє їй збагнути, що вона простодушно викриває власне хамство.

Авторка розповідає, що на таку назву книжки  її надихнув шотландський хлопчик, котрий після перемоги футбольної збірної України над збірною Шотландії бігав і кричав «Факінг Юкрейн». Ясна річ, що дитині таке можна пробачити, бо вона через брак досвіду просто не відає,  що творить.

Та коли так починає  поводитися доросла людина, то це явища такого ж порядку, як і вчинок  російських  хокеїстів, котрі,  програвши канадцям,  демонстративно пішли з майданчика, не залишилися на гімн Канади на честь переможців. Це є хамство лузерів, котрі не  здатні перемогти і єдине, що вони можуть - це образити переможця.

На моє здивування ведучий програми теж поводився аналогічним  чином. Він спершу процитував шматок роману, де описується стара тітка  з плацкартного вагону, яка була схожа на здуте  рятівне коло, і яка,  гучно плямкаючи, щось їла. Так ось йому здалося, що для Потьомкіної Україна це і є та стара. Чому? А чорт його знає! Сама авторка здивувалась такому припущенню. Але захотілося йому так. Політ фантазії у нього такий. Ну не подобається йому Україна і ввижаються йому на її місці якісь плямкаючі бабки.  Добро хоч не хлопчики криваві.

Під час обговорення моєї статті, яке почалося на 16:45, він спершу незрозуміло кого звинуватив у фашизмі. Вони десь з хвилинку з’ясовували, кого  він має на увазі. Виявилося мене, бо я начебто закинув донбасянам   фашизм нібито на підставі того, що в Донецьку стоять пам’ятники Кобзону і Бубці. Коли він нарешті роз’яснив що він мав на увазі, Ната Птьомкіна тут же з ним погодилася, мовляв, Луканов є фашистом по відношенню до донбасян.

Тим часом, ведучий просто пересмикнув інформацію.  В статті було сказано буквально наступе: «У Донецьку ви можете зустріти ознаки культового мислення, яке притаманне фашизму та іншим тоталітарним режимам. А саме ви побачите прижиттєві пам’ятники стрибуну з жердиною Сергію Бубці і співаку Йосипу Кобзону. 

Зразу наголошую: я визнаю заслуги цих людей і нічого не маю проти них. За винятком хіба того, що ходять наполегливі чутки, ніби видатний співак радянської епохи має український паспорт всупереч українському законодавству. 

Але прообрази цих пам’ятників є, хвалити Господа, живими і здоровими - й хай собі далі живуть во здравії. Але напружмо пам’ять й пригадаймо, де ставили пам’ятники живим людям. 

Правильно, це було у фашистській Німеччині, а також у комуністичному СРСР при Сталіні й в епоху пізнього маразму цієї держави, коли увічнювали живих двічі героїв соціалістичної праці і героїв Радянського Союзу. Я навіть фотку бачив, де вічної пам’яті Леонід Ілліч Брежнєв, який мав, якщо не помиляюся, п’ять зірочок, стоїть біля власного бюсту. І, звісна річ, подібні монументи тішили око громадян античної Римської імперії в ті епохи, коли там панували тирани. А саме в тираніях можновладці прагнули виховувати у своїх підлеглих громадян культове мислення». 

Ви тут багато фашизму з мого боку побачили? Якщо ведучий не здатен передати чужу думку коректно, то він на Кисельова стає схожим чи не так?  

А я собі думаю. Оці ватники в Ізраїлі громадську думку формують. Вони слухачам нарозповідають про хунту в Києві, про нацистів на чолі держави - Гройсамана? Коломойського? Правда, останній вже пішов з посади. Про гноблене  рускоязичноє насєлєніє.

А потім ще яку-небудь Тельавівську  народу республіку проголосять. А потім закличуть: «Путін, пріді!». Значить рускоязічну вату рятувати.  

І навіщо воно отим євреям треба? Їм власних проблем бракує чи що?


* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Shift+Enter.

Про автора:
Журналіст, який грає вар`ята, за сумісництвом голова Незалежної медіа-профспілки України, http://yuriylukanov.ucoz.ua/


Коментарі наших відвідувачів:


+ Додати
 введіть код  

Всі записи:

Головна RSS