Останнє у блогах

Більше

Архів


Послухайте Руслана Коцабу

Юрій Шеляженко, 15.02.2015 11:12

Брехлива влада, рукою Порошенка підписавши мирний договір, язиком Яроша відмовилася його виконувати. Беруть приклад з Путіна, у якого теж маріонетка Гіркін 14 лютого обіцяв воювати до падіння хунти в Києві?

На сході України досі воюють "наші" та "їхні" "добровольці", підло зриваючи мирний процес. Вони давно підписали кров’ю з дияволом договір про вічну українсько-російську війну і плюють на мирні договори президентів.

А спецслужби, що наші, що російські, без доказів, замість роззброєння войовничих "добровольців" саджають інакомислячих зі згоди переляканих суддів та журналістів-оборотнів, які стали демонами агітпропу.

Мирні люди, такі, як в’язень совісті Руслан Коцаба, мають зараз виступати на всіх телеканалах в Україні та Росії, закликаючи суспільство до миру. Але натомість мирні голоси звучать тільки в неправедному суді, заглушаючи брехливе й безчесне бурмотіння головуючого.

Колеги, якщо ви ще не втратили повагу до професійних стандартів і просту здатність вислухати іншу сторону, саме час послухати, що каже Руслан:

-- Я заступник голови Меморіалу, правозахисної організації. І ви знаєте, що я за суспільні інтереси страждаю, не за себе. Тому що я не хочу, щоб людей вбивали. Я стверджую, що не можна воювати. Громадянську війну можна завершити тільки мирними переговорами... Не соромно вам? Мені 12 років дають. Я вийду з тюрми в 60 років... Ви знаєте, що я ніякої шпигунської діяльності не вів. Ви знаєте, що мені нема за що просити пробачення. Ви знаєте, що на телешоу, крім мене, була купа українців. Був Кость Бондаренко, був представник посольства, був представник НАТО в Росії. Нікого з них не судять, що це буцімто шпигунська мережа. Ви розумієте, в чому ситуація? Це судилище! За вами теж прийдуть!.. Мені дуже прикро зараз за журналістську братію, яка підігрує дебільній пропаганді, що за те, що я поїхав у Росію і захищав УПА на телешоу, мене зараз звинувачують, що я шпигун. У святий вечір, коли нормальні люди моляться, стукач пішов писати тєлєгу до СБУ, як його дід стучав у КГБ і прадід у польську охранку. Журналісти, підтримайте, бо наступні будете ви...

Я почув Руслана Коцабу. Коли президент називає злочином критику, я не сиджу склавши руки.

Після того, як Петро Порошенко брехливо і цинічно прирівняв критиків мобілізації до ворогів України, мені не залишилося нічого іншого, як притягнути його до суду за протиправне посягання на мою честь і гідність як переконаного пацифіста, віруючого в найвищу цінність людини і активного критика мобілізації.

Войовничий "патріотизм" - це саморуйнування. Справжні патріоти, як я, обирають мир для України.

Присуджені мені за позовом 25 тис гривень пожертвую на програму правового захисту критиків діяльності армії та спецслужб в Україні, особливо журналістів, від протиправного переслідування. Або таку програму почнуть українські та міжнародні організації (УГСПЛ, Amnesty International, НСЖУ, НМПУ, тощо), або я сам займуся цим проектом.

Відстоюймо свободу слова разом. Поставимо мирну крапку після гігабайтів войовничого марення.

Приєднуйтесь.


* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Shift+Enter.

Про автора:
Редактор газети «Правдошукач».


Коментарі наших відвідувачів:


+ Додати
 введіть код  

Всі записи:

Головна RSS