Останнє у блогах

Більше

Останні коментарі

PhillipQuams
You`ve made the point. <a href="https://albuterolasthma.com/& quot;>Albuterol Nebulizer Recommended Doses</a> <a href="https://flomaxtoday.com/" ;>Flomax Urine Leakage</a> ...
Коментарів: 632
Ernestexiva
Awesome facts. Regards! <a href="https://ipropecia.com/"& gt;buy finasteride</a>
Коментарів: 632
Larrysuino
You explained this exceptionally well. <a href="https://amoxicillincaamoxil.c om/">Amoxicillin If Pregnant</a>
Коментарів: 632
PhillipQuams
Valuable content. Cheers. <a href="https://buymotilium-norx.com/ ">domperidone</a> <a href="https://lisinopriltrust.com/& quot;>lisinopril</a> <a href="https://advair-coupons.com/&q uot;>Buy ...
Коментарів: 632
Ernestexiva
You have made the point! <a href="https://celebrex-phermacy.com /">Celebrex And Elevated Bp</a>
Коментарів: 632
RichardVat
Thank you! Plenty of facts. <a href="https://lisinopriltrust.com/& quot;>How Long To Get Lisinopril Out Of Your System</a>
Коментарів: 638
Tyronepex
Wow a lot of excellent knowledge. <a href="https://canadianpharmacyopen. com/">canada rx</a>
Коментарів: 638
PhillipQuams
You have made your point very effectively!! <a href="https://rxdiflucan.com/" >Fluconazole Tablet 150 Mg</a>
Коментарів: 638
Ernestexiva
Nicely put, Appreciate it. <a href="https://weightlosswellbutrin. com/">Pristiq And Bupropion</a>
Коментарів: 630
Larrysuino
With thanks. Quite a lot of forum posts. <a href="https://inderalrxbest.com/&qu ot;>propranolol</a>
Коментарів: 630

Архів


Ювілей медіа-профспілки: приймаємо привітання бронежилетами

Юрій Луканов , 28.10.2014 18:06

Шановні  колеги! У мені просто вилетіло з голови, бо я зараз у Маріуполі і займаюся журналістською роботою. Сьогодні 10 років від дня створення Незалежної медіа-профспілки. Загалом перші організації почали утворюватися раніше, але в єдину вони об  ’єдналися 28 жовтня 2010 року.

За цей час медіа-профспілка організувала Журналістську революцію 2004 року. Не допустила ухвалення «закону про наклеп» від Віталія Журавського, який, до речі, не проходить до нинішнього складу парламенту.

Організувала акції протесту, коли 18 травня побили Влада Соделя і Ольгу Сніцарчук. Коли три сотні злих журналістів прийшли під МВС, то тодішній міністра Віталій Захарченко забігав туди-сюди і змушений був засудити нападників за 171 статтею ККУ. Це рідкісний випадок, коли зловмисників покарали за  перешкоджання журналістській діяльності.

Профспілка була активною, коли почався Майдан. Ми роздавали журналістам жилети з написом «Преса» та захищали в суді. Коли почалася війна, то ми вжили заходів, щоб навчити журналістів як працювати в гарячих точках. Підготували шість тренерів за програмою Міжнародної федерації журналістів. Ми навчаємо журналістів як не потрапити під кулі, не потрапити в полон і в той же час зробити якісний матеріал для своєї редакції.

Можна перелічити купу справ, які профспілка вигравала в суді. Кожен член організації може розраховувати  на юридичний захист.

І загалом наша профспілка динамічна організація, яка не потонула в бюрократичному болоті. Все керівництво організації працює журналістами і де факто є не керівники,  а координатори.

Я втаю всіх нас з цим святом. Бажаю нам всім мати бойовий характер. Не піддаватися на тиск. Збирати об’єктивну інформацію. Виводити шахраїв на чисту воду. Не панікувати і не сіяти паніку. Твердості духу. І ми переможемо.

Наш виконавчий секретар Оксана Винничук висловила побажання. НМПУ приймає подарунки у вигляді бронелижетів, касок, захисних окулярів, наколінників та інших предметів захисту, потрібних для роботи у зонах масових безпорядків та небезпечних умовах. Можете нас таким чином привітати. Будемо вдячні.


* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Shift+Enter.

Про автора:
Журналіст, який грає вар`ята, за сумісництвом голова Незалежної медіа-профспілки України, http://yuriylukanov.ucoz.ua/


Коментарі наших відвідувачів:


+ Додати
 введіть код  

Всі записи:

Головна RSS