Останнє у блогах

Більше

Архів


Шукаємо виміряних піплів?

Світлана Тараненко, 30.03.2009 19:02

Нам кажуть, що глядацькі симпатії об’єктивно і без зайвих емоцій оцінюються за допомогою системи, відомою під назвою ПІПЛМЕТРІЯ (people meter) — і що це є одним з найбільш ефективних методів вивчення телеаудіторії. Проводиться дослідження так: у квартирах встановлюються спеціальні прилади. Вони реєструють канал, який дивиться сім’я, а також того, хто конкретно дивиться телевізор (для чого кожен член сім’ї натискує певну кнопку пульта дистанційного керування).

Але зараз вже є висловлювання, що „про послідовне зменшення сукупної телевізійної аудиторії свідчать вимірювання кількох соціологічних служб”.  І цілком логічне відчуття того, що відсотки за допомогою яких спільноті надають інформацію про ці самі піплметри не відображають і ніколи не зможуть продемонструвати дійсну кількість глядачів жодної телепрограми.

Ніколи не бачила і не чула, щоб хоч у когось, кого я знаю було встановлено піплметр вдома. Навіть спробувала зробити невелике опитування серед моїх знайомих на ознак наявності цієї техніки. Ну хоча б одного з цих магічних апаратів у моїх знайомих, а може в їх знайомих, та знайомих їх знайомих. Результат – ніхто такого звіра як „піпл-метр” на власні очі не бачив. Тобто жодного піпла, якого виміряли, ніхто не бачив. А за відомою в Інтернеті статистикою кожна людина в світі знайома в сьомій ступіні, тобто через шістьох своїх знайомих чи родичів. Отже в мене виникає одне відчуття від якого не можливо позбутись, як там у Станіславського: „Не вЕрю!”

Де ці люди, в яких стоїть ця суперсучасна техніка?

Може в розшук треба подати? Щоб знайти хоч одного, кого вже виміряли піплметром?


* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Shift+Enter.

Про автора:
PR-експерт.


Коментарі наших відвідувачів:


+ Додати
 введіть код  

Всі записи:

    Головна RSS