Останнє у блогах

Більше

Архів


Правда завжди переможе!

Людмила Чичканьова , 30.05.2014 16:43

Ще 31 січня Комітет з присудження урядової премії імені Лесі Українки за літературно-мистецькі твори для дітей та юнацтва оголосив лауреатів премії 2013 року у чотирьох номінаціях.

За результатами таємного голосування в номінації «Кінотвори для дітей та юнацтва» перемогу здобув творчий колектив повнометражного дитячого фільму «Іван Сила» у складі актора, режисера, сценариста, продюсера Віктора Андрієнка, актора, режисера, сценариста Ігоря Письменного, художника-постановника Ігоря Філіпова, кінооператора Олександра Кришталовича, а також композитора, диригента Ігоря Стецюка.

Сьогодні в "Укрінформі" нагороду було вручено членам творчої групи фільму.

Не всі змогли бути присутніми на церемонії нагородження. Але радість - на всіх одна!))

Сподіваємося, що приємні почуття розділять з нами друзі з усієї України - всі ті, хто не дав першому за роки Незалежності дитячому українському фільмові не загубитися в недолугій прокатній кампанії. Ми дякуємо усім, хто впродовж осені 2013 та першого зимового місяця допомагав і підтримував нашу промогрупу, хто організовував благодійні перегляди "Івана Сили" для діточок УСІЄЇ НАШОЇ КРАЇНИ! Адже починаючи з вересня і до середини грудня ми проїхали з фільмом за довжелезним маршрутом: Запоріжжя-Київ-Чернівці-Івано-Франківськ-Мукачево-Ужгород-Львів - Тернопіль-Дніпропетровськ-Дніпродзержинськ-Полтава-Харків-Суми-Херсон-Севастополь-Симферополь-Бахчисарай-Алушта-Феодосія-Керч-Луганськ-Донецьк-Трускавець... Побачили нашу стрічку вже у Вірменії та Болгарії...Скрізь на адресу творчої групи лунали теплі відгуки, скрізь ми бачили очі дорослих та дітей, що світилися добром та радістю. 

Ми не говоримо сьогодні про низку інших нагород, які отримав "Іван Сила" на кількох фестивалях. Просто дуже хочемо саме сьогодні подякувати за підтримку усім шанувальникам нашого фільму, усім журналістам, хто відгукнувся рецензіями, усім працівникам культури та соціальної сфери, керівникам навчальних закладів та державним службовцям,  які допомагали нам в організації показів, усім волонтерам, усім благодійникам...Дякуємо, друзі. 

Сьогодні ми всі переживаємо складі часи. Але згадаймо, що кілька місяців тому ми усі були разом. І об’єднували нас щасливі миті. Тому бажаємо кожному набратися терпіння і мужності, згадати й повірити в один з головних слоганів нашої стрічки: ПРАВДА ЗАВЖДИ ПЕРЕМОЖЕ!

***

В подарунок усім глядачам телеканал "Інтер" наступного тижня включив наш фільм у свою програму.

ДИВІТЬСЯ х-ф "ІВАН СИЛА"

7 червня о 22.00 (для дорослих)
8 червня об 11.00 (для дітей)      
Більше інформації - офсайт http://ivan-film-ua.com/ua

Наша група у Facebook https://www.facebook.com/IvanSila.StrongIvan


* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Shift+Enter.

Про автора:
Викладач, журналіст


Коментарі наших відвідувачів:


+ Додати
 введіть код  

Всі записи:

Головна RSS