Останнє у блогах

Більше

Останні коментарі

Ernestexiva
Incredible many of useful information. <a href="https://the-baclofen.com/&quo t;>baclofen 10 mg</a>
Коментарів: 624
Larrysuino
You actually suggested it very well! <a href="https://albuterolasthma.com/& quot;>Albuterol Pills For Asthma</a>
Коментарів: 624
PhillipQuams
This is nicely expressed. . <a href="https://inderalrxbest.com/&qu ot;>How To Get A Prescription For Propranolol</a> <a href="https://larapropecia.com/&quo t;>finasteride</a> ...
Коментарів: 643
Larrysuino
Incredible quite a lot of terrific facts. <a href="https://augmentin4u.com/" ;>Augmentin Probiotics Same Time</a>
Коментарів: 643
Larrysuino
Cheers! I like this. <a href="https://albuterolasthma.com/& quot;>Ventolin Knee Brace For Osteoarthritis</a>
Коментарів: 635
PhillipQuams
Appreciate it. Numerous forum posts. <a href="https://amoxicillin-amoxil.co m/">Buy Amoxicillin 500mg For Tooth Infection</a> <a href="https://nextdayneurontin.com/ ">gabapentin ...
Коментарів: 635
Ernestexiva
Seriously many of superb information! <a href="https://advair-coupons.com/&q uot;>generic advair</a>
Коментарів: 635
RichardVat
You explained this really well! <a href="https://flomaxtoday.com/" ;>Order Flomax Without Rx</a>
Коментарів: 659
Tyronepex
Very well spoken genuinely! ! <a href="https://cbd-oil-trust.com/&qu ot;>kratom</a>
Коментарів: 659
PhillipQuams
Thanks. Loads of info. <a href="https://celebrex-phermacy.com /">celecoxib 200 mg</a>
Коментарів: 659

Архів


Генсек

Борис Бахтєєв, 15.03.2014 12:20

Російська агресія у Криму має, окрім воєнного, ще й суто політичний вимір. Бо вона є спробою дискредитувати нову, постмайданну владу. Після втечі Януковича Україна - поруч із економічною прірвою. Виправляти ситуацію треба негайно. Аж тут - російська агресія, й уся увага влади - туди, на Крим. Бо там найважливіше, все решта - зачекає.

От тільки чи почекає? Чи не робить Росія, зокрема, й розрахунок на те, що почекають ті українці місяць-другий, а потім і розчаруються в новій владі - так само, як свого часу розчарувалися в помаранчевій?

Російська агресія - це підніжка новій владі. А чи, може, подарунок?

Бо всю увагу суспільства нині прикуто туди, до Криму. Там - найважливіше, все решта - зачекає. Владні коридори й кабінети залишаються на краєчку поля зору. Майже всі - практично всі - підозрювані у злочинах проти людяності без проблем утекли за кордон. Дмитра Фірташа заарештували не за поданням українських фемідівців. Випадковість, казус Лазаренка номер два.

Хто стріляв у протестувальників, хто були таємничі - й досі таємничі - снайпери, хто віддавав злочинні накази - ні, не взагалі, а хто конкретно який саме наказ, так і залишається невідомим.

Зрозуміло: швидке слідство - погане слідство. Поспіх недоречний. Зрозуміло: публічне, розпіарене й розрекламоване слідство - провалене слідство. Але щоб геть нічого не ставало явним, зовсім нічого?

Щоб геть нічого не ставало зрозумілим в економіці - у розумінні: що уряд має намір робити? Арсеній Яценюк їздить по закордонах, дістає гроші. Спасибі йому велике, але чи не міг би те саме робити міністр фінансів? Міністр економіки?

Арсеній Яценюк та Олександр Турчинов їздять по закордонах, домагаються підтримки в боротьбі проти агресорів. Спасибі їм велике - але чи не міг би те саме робити міністр закордонних справ? А Яценюк узгоджувати телефоном?

Верховна Рада ухвалює закони «про пташок - про рибок», про насильство в сім’ї. Важливо, дуже важливо - але чи на часі?

А всі ми тим часом прогавили дуже «цікаву» ситуацію. Дуже старанно, дуже ретельно добирали коаліційний уряд - щоб не порушити коаліцію. А вийшло? Виконувач обов’язків президента та прем’єр-міністр - обидва вони представляють одну й ту ж саму політичну силу. Й обидва не є керівниками цієї сили. Тобто, за партійною лінією обидва вони є підлеглими Юлії Тимошенко, обидва мусять виконувати її розпорядження. Утілювати її політичне бачення та її цілі.

І не важливо, чи користується Тимошенко з такого всевладдя, а чи ні, а якщо користується, то до якої міри. Важливо, що в Україні з’явився генсек - людина, що формально ані за що не відповідає, але все вирішує.

Чи саме та це ситуація, за яку стояв Майдан?


* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Shift+Enter.

Про автора:
Журналіст.


Коментарі наших відвідувачів:


+ Додати
 введіть код  

Всі записи:

Головна RSS