Останнє у блогах

Більше

Архів


Диктат Путіна

Діана Дуцик, 17.12.2013 21:22

Чому ключові меседжі за результатами підписання документів у Москві озвучив Путін, а не Янукович?

У таких справах випадковостей не буває. У команді Путіна, яка активно працює на полі інформаційних війн та вміє чітко вибудовувати свою пропагандистську лінію, це прекрасно розуміють. Чи розуміють це ті, хто сьогодні представляє найближче оточення Віктора Януковича? І чи розуміє це сам Віктор Янукович? І чи не принижує це його?

У мене нема відповіді на ці запитання.  Але факт залишається фактом - сьогодні повістку вечірніх випусків новин українських телеканалів сформував Володимир Путін. Легко і  без зайвого нажиму. Тільки тому, що саме він озвучив ключові меседжі за результатами зустрічі, яку він мав сьогодні з Януковичем у Москві.

А Путін сказав таке:

«Хочу всіх заспокоїти, сьогодні ми взагалі не обговорювали питання про приєднання України до Митного союзу» (джерело: УНІАН)

«"Газпром" і "Нафтогаз" підписали доповнення, яке дає можливість "Газпрому", що він і має намір робити - продавати Україні газ за ціною 268,5 долара за тисячу кубів. Зараз ця ціна близько 400 доларів була» (Джерело: УНІАН)

Про те, що Росія розмістить 15 мільярдів доларів з Фонду національного добробуту (ФНБ) в суверенні єврооблігації України в 2013 і 2014 роках, взагалі повідомив журналістам російський міністр фінансів Антон Силуанов.

А що сказав Янукович своєму народу?

Перед зустріччю він сказав, що зустріч з Путіним є стратегічною для України.  А після зустрічі йому залишалося тільки «думати, як нам вибудувати спільну роботу» та говорити про абстрактну прозорість...

Цитата:

«Ми, звичайно, торкнулися газу - нашого болючого питання. Я абсолютно згоден з тим, що тут йде питання не тільки про ціноутворення. Ціноутворення - це продукт нашої спільної роботи. У перспективі ми, звичайно, повинні думати, як нам вибудувати спільну роботу, яка б створювала мотивацію для двох сторін. Я маю на увазі, створити умови для прозорості роботи української газотранспортної системи» (Джерело: УНІАН)

Отже, український народ дізнався сьогодні про стратегічні рішення в Москві з вуст російського президента Володимира Путіна.  

Усі емоції залишу при собі. Усім кому треба, і так їх зрозуміють...


* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Shift+Enter.

Про автора:
Виконавчий директор ГО "Телекритика"


Коментарі наших відвідувачів:


+ Додати
 введіть код  

Всі записи:

Головна RSS