Останнє у блогах

Більше

Архів


«Х-фактор» маст гоу он!

Максим Ростоцький, 20.09.2013 13:30

Четвертий рік поспіль мільйони телеглядачів із любов’ю у серці зустрічають на телеканалі СТБ черговий сезон шоу «Х-фактор». Багатьом із моїх знайомих відомо, що цей проект є одним з найулюбленіших для мене на українському телебаченні, і що тільки йому вдається зробити прогнозованими мої суботні вечори від вересня і до кінця грудня.

Я багато разів задавав собі запитання, чому саме «Х-фактор», а не будь-яке інше близьке за своєю концепцією телешоу володіє магічною силою, здатною з першого разу полонити та вже не відпускати цікавість глядача.

Звісно, телепроект такого масштабу не може мати лише одного винуватця свого успіху. Це заслуга усієї команди задіяних у ньому професіоналів. Але, на мій погляд, неповторною родзинкою Х-фактору є його унікальна атмосфера, котру майстерно створюють п’ять зірок українського телебачення, а саме: чарівна Ірина Дубцова, інтелігентний Сергій Сосєдов, мудрий Ігор Кондратюк, справедливий Серьога та незрівняна Оксана Марченко.

Сьогодні вже важко собі уявити осінній ефір телеканалу СТБ без Х-фактору. Навіть складається враження, ніби він був і буде завжди. Однак, унікальні сюрпризи та інтрига, котру містить у собі кожний сезон близького та рідного серцю телеглядача шоу, знову і знову  роблять його новим та цікавим.


* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Shift+Enter.

Про автора:
Голова Всеукраїнської громадської організації «Телеглядацька асоціація батьків України»


Коментарі наших відвідувачів:


+ Додати
 введіть код  

Всі записи:

    Головна RSS