Останнє у блогах

Більше

Архів


Про "Час націоналізму" член Спілки письменників Німеччини

Юрій Луканов , 15.09.2013 13:39

16 вересня о 16:00. на Хрещатику, 27-а у прес-центрі НСЖУ чергове засідання Прес-клубу НСЖУ і НМПУ.

Тепер є підстави звинуватити мене в корупції.:) Наступний гість Прес-клубу НСЖУ і НМПУ свого часу був у мене завідувачем відділу в газеті «Молодь України» - свого часу дуже популярна, вона і нині існує, але тиражі там дуже маленькі. Отож, запрошений він винятково по блатуJ)))

Отже, Віктор Тимченко, член Спілки письменників Німеччини написав книжку «Час націоналізму».  Автор, який 23 роки живе та працює в Німеччині переконаний, що в Німеччині таку книгу видати неможливо - тема є табуїзованою для «цивілізованої Європи».

Де пролягає межа між націоналізмом і шовінізмом? Які нації є сильними, а які слабкими? Чому євреї, на думку автора, сильна нація, а німці - слабка? Чи є українці сильною нацією? Хто є союзниками і противниками націоналістів в їхній діяльності?

Про це - Віктор Тимченко. До дискусії запрошено відомих політиків, істориків та політологів. Авторові опонують троє експертів, імена яких буде оголошено з початком дискусії.

Віктор Тимченко автор книжок: «Україна: знайомство з новим Сходом Європи», «Владімір Жириновський: Я пробуджу Росію кров’ю», «Ходорковський: Легенди, міфи та інші правдиві історії». «Росія після Єльцина», «Путін і нова Росія».

Контактні телефони: (044) 234 52 09, (050) 469 39 03.


* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Shift+Enter.

Про автора:
Журналіст, який грає вар`ята, за сумісництвом голова Незалежної медіа-профспілки України, http://yuriylukanov.ucoz.ua/


Коментарі наших відвідувачів:


+ Додати
 введіть код  

Всі записи:

Головна RSS