Останнє у блогах

Більше

Останні коментарі

Oscarluq
Medicament information. Short-Term Effects. <a href="https://fastpicc.ru"> fastpicc.ru</a> order claritin pills In the USA Best what you want to know about medicine. Read now.
Коментарів: 79
HaroldAlino
1XBET входит в число наиболее популярных в РФ букмекерских контор по ставкам на спорт. Сервис функционирует по ...
Коментарів: 2779
HaroldAlino
1XBET – одна из наиболее популярных в РФ букмекерских контор по ставкам на спортивные события. Площадка функционирует ...
Коментарів: 2779
Inga
<a href=https://kuban.photography/>ку ань фото</a>
Коментарів: 30100
HaroldAlino
1XBET – одна из наиболее популярных в РФ букмекерских контор по прогнозам на спорт. Сервис функционирует по лицензии ...
Коментарів: 2779
Borisyro
Pills information sheet. Brand names. In USA <a href="https://cymbalta2021.top" ;>cymbalta2021.top</a> cymbalta cheap Everything trends of medicine. Get information here.
Коментарів: 79
HaroldAlino
1XBET – одна из самых востребованных в России букмекерских контор по ставкам на спортивные события. Площадка ...
Коментарів: 2779
HaroldAlino
1XBET – одна из наиболее востребованных в России букмекерских компаний по ставкам на спортивные события. Площадка ...
Коментарів: 2779
HaroldAlino
1XBET входит в число самых востребованных в России букмекерских контор по ставкам на спорт. Сервис работает на ...
Коментарів: 2779
HaroldAlino
1XBET – одна из самых востребованных в РФ букмекерских компаний по ставкам на спортивные события. Сервис работает ...
Коментарів: 2779

Архів


Невчасна велич страшна, як неміч…

Олександр Горобець, 01.06.2013 18:50

Усе більше розчаровуюся в "великому" новому політику В. Кличку. Не пройшовши політичного лікбезу на піднесені патронів під барикади опозиції, він одразу ввірвався до сонму вождів, і, либонь, вважає, що знаходиться на боксерському рингу, розкидаючись словами наліво і направо. При чому, як неважко зрозуміти, доволі недоречними. Якби складати список цих недорікуватих недоладностей, то він би точно вийшов на другу позицію услід  за чемпіоном із безглуздих накладок -  тим, хто стрибає по пеньках.

Те, що цього разу бовтнув цей новоявлений політик, як мені видається, взагалі не лізе ні в які ворота. Ірині Герашенко, Марії Матіос, чи ще комусь із поміркованих членів команди УДАРУ, либонь, знову потрібно поспішити виправити абсурдність тверджень свого командора, заявити, що його знову не так зрозуміли. Мовляв, не звертайте уваги, зірвалося, як з кілка...

А ситуація, в якій проколовся В. Кличко, виявилася більш як проста.

Ну, що і кому не зрозуміло, нині, скажіть, із виборами в Києві? Влада вирішила об’їхати на козі всіх - опозицію і мільйони  аполітичних громадян, вивівши на ігрову дуель додаткового картяра - Конституційний суд. Той у ролі барана провокатора вказав: чергові вибори в Києві мають відбутися в жовтні 2015 року.

Позаяк і без ворожки зрозуміло, що нині владі в столиці нічого не світить - ні на посту голови міста, ні в Київраді.

Грамотні, толкові люди, як приміром, Віктор Мусіяка, відомий юрист і знавець конституційного процесу, ще вчора, 31 травня, зранку розтолкував  повну абсурдність замовного рішення КС, яке грубо порушує аж чотири статті Основного Закону України. Його позицію оприлюднили багато засобів масової комунікації. Але на питання "Дзеркала тижня", як він ставиться до такого абсурдного вердикту, хвалений В. Кличко публічно виявив готовність узяти під козирок. Бо, мовляв, влада не хоче виборів, і нічого тут не поробиш. А тому, щоб провести вибори в Києві, потрібно... змінити владу.

Фігурально позиція ця виглядає так: зі столиці в Одесу, чи Крим їхати через Чернігів.

Не даремно ж в Інтернет виданні "Українська правда» сприйняли все буквально за цією чудернацькою схемою, тому таку позицію лідера УДАРУ назвали так - "Кличко вирішив, що влада не допустить виборів цього року". Про це читайте тут.

Із огляду на цю дивну позитуру, провальну щодо іміджу лідера-захисника, я би відніс пана Кличка до розряду людей, які частіше капітулюють, ніж зазнають аварії. Не зважаючи на всі його блискучі нокаути на рингу. Виходить, що міцність кулаків, витривалість у спорті зовсім не тотожні  твердості характеру і духу в політиці. Про яку вже тут можна говорити рішучість у відстоюванні ідей партії, опозиції, чи навіть компетентність!?

Тим паче, що з цим рішенням КС у Партії регіонів більше провалу, а ніж виграшу. Гадаю, що панові Кличку резонно було б ознайомитися з позицією щодо цього ще одного експерта з конституційного процесу Степана Гавриша, який також однозначно заявив: "Вибори в Києві мають відбутися цього року".

Однак наш герой, як бачимо, вже надійно засів у кущах. Він, склавши руки, буде чекати 2015 року, на який вказав шулерський КС.

Смішною, аж комічною ця ситуація є з огляду на те, що навіть лідер комуністів П. Симоненко явно переграв тут В. Кличка, і в даній ситуації виглядає справнішим бійцем, на відміну від захваленого чемпіона світу з боксу. Симоненко чітко і однозначно задекларував свою позицію: "Київрада і мер міста Києва повинні працювати у встановлений термін, а саме: п’ять років. Кияни повинні обрати депутатів Київради і мера у 2013 році."

Прикро, що в такій простій ситуації опозиційний  гладіатор достроково ретирувався з поля бою. Невже ж такою є позиція всього УДАРу?


* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Shift+Enter.

Про автора:
Журналіст, письменник


Коментарі наших відвідувачів:


+ Додати
 введіть код  

Всі записи:

Головна RSS