Останнє у блогах

Більше

Архів


Чи прийдуть донецькі начальники на програму у Донецьку?

Олександр Івахнюк, 29.03.2013 08:14

Щоразу ми запрошуємо перших осіб міста і області на програму "Коло запитань" у різних регіонах України. Пропонуємо учасникам самим визначити теми і потім обговорити їх у прямому ефірі.  Буває по різному. Наприклад у Вінниці у програмі брав участь міський голова, у Чернівцях - голова ОДА, голова облради  і виконувач обовязків міського голови,  У Львові у програмі брали участь заступники,  У Хмельницькому на програму прийшла начальник податкової, у Сімферополі було кілька міністрів уряду Криму. У Черкасах міський голова нашу програму проігнорував, хоча позиціонує себе як людина без комплексів і страхів, що поставлять незручне питання. У Луцьку міське і обласне начальство теж прислало заступників. Найпереляканішою, як завжди виявилася влада Києва - від них просто не було жодної відповіді. причому ні від КМДА, ні від київської податкової, прокуратури, міліції і так далі.

Цікавий момент, коли запрошуєш міліціонерів, прикордонників, митників - краще писати листи у центральні офіси. Тоді цей лист з резолюцією спускається вниз і хтось обовязково приходить. Коли ж пишеш листа обласним начальникам - він часто навіть  до них не потрапляє. Найбільше питань по всій Україні до міліції. Але міліція якраз нас найактивніше ігнорує. Тепер про східні регіони. Найуспішніша програма була у Луганську, як мені здається - там дуже сильна громадська складова. Чиновники теж проігнорували. Харків - важко, але більш менш, хоча місцеві начальники міста і області, я так розумію, не готові до участі у радіопрограмах. Це і не дивно. Виборці, які голосують за таких людей, явно не слухають інформаційну радіостанцію. А на цивілізовану інтелігентну публіку, вони, певно, не розраховують.

Сьогодні програма у Донецьку. Від прес-служби мерії дзвінок був, але тільки з розпитуванням про те, чи не займе сланцевий газ усю програму. Я заспокоїв - не займе. Але інформації про те, хто ж прийде від мерії я не маю до цього часу. Прес-служба ОДА постаралась - будуть спікери з усіх тем, але не перші особи. Теж, певно, не готові перші особи на Донбасі до відкритої розмови без зрежисованих питань на зразок "Чому Ви такий красивий?"  Співчуваю людям, які працюють у прес-службах тих регіонів. Вони, можливо і хотіли б працювати за правилами та інформувати громадськість про роботу державного органу, натомість, мають просто пояснювати журналістам чому той чи інший керівник не може відповісти на питання, прийти на ефір і так далі. Ще один момент - донеччани не довіряють спілкуванню в інтернеті. Електронною поштою мені відповіла тільки прес-служби ОДА і облради  (окрема подяка професійним людям Оксані Малтабар і Олені Малютіній) Решта державних органів спілкувалися зі мною телефоном і спілкування було насторожене: "врагі єдут мачіть" - відчувалося у кожному слові донецького абонента-держслужбовця. Всім донеччанам, хто допомагав при підготовці програми ДЯКУЮ!!!

Сподіваюсь, ця програма внесе свій маленький вклад у те, щоб освічена, самодостатня україномовна аудиторія радіо Ера ФМ дізналася про Донбас щось нове і цікаве. Наприклад про те, що там існує велика група людей, яка переймається долею будівель старої Юзівки,  є люди, які проводять екскурсії Донецьком і ці екскурсії такі ж цікаві як екскурсії Львовом чи Одесою  тут є український розмовний клуб (уявляєте, люди у цих краях збираються у розмовні клуби для того, щоб поспілкуватися мовою своєї держави) Тобто, Донбас, це таки дійсно не лише холодильник, зеки, копанки, розвалюхи, бандити, начальство, яке називає журналістів "говномьотчиками",молоді люди з вищою освітою, неспроможні відповісти на питання хто ж такий Артем і вважають цього сепаратиста і уркагана достойним памятника і вулиці совкова біомаса, яка голосує за.... ой, за кого вона тільки не голосує... Це справді цікавий край, вартий уваги.

Слухайте програму "Коло запитань" з Донецька сьогодні о 14.12 на радіо Ера ФМ     гості і теми програми у Донецьку тут. Частково. Захід відкритий. нікому не скажемо: "Ідіть звідси"


* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Shift+Enter.

Про автора:
Редактор сайту www.eramedia.com.ua. Живе і працює у Варшаві. +48 794573460


Коментарі наших відвідувачів:


+ Додати
 введіть код  

Всі записи:

Головна RSS