Останнє у блогах

Більше

Архів


25 березня суд над Ющенком та Януковичем

Юрій Свірко, 23.03.2013 12:46

Вже 25 березня - Печерський суд над Ющенком та Януковичем

До уваги Вікторів Ющенка та Януковича: суддя Печерського суду Ірина Литвинова викликає вас обох як відповідачів за моїм позовом на 14-ту годину 25 березня 2013 року на вул. Гайцана, 4 (ріг Московської).


Звертаюся також до Ірини Ваннікової та Дарки Чепак: поінформуйте, будь ласка, ваших шефів, що їм можна не розповідати багато про "закон один для всіх" та "суди в Україні незалежні", а довести цю тезу, прийшовши за направленими ним повістками судді Литвинової.

"Виктор Андреевич находится в отпуске, как и каждый человек он имеет право на это. Как только Виктор Ющенко вернется в Украину, он сможет прийти в суд и дать показания. Виктор Ющенко никоим образом не планирует уклоняться от дачи показаний по уголовному делу, возбужденному в отношении Юлии Тимошенко и готов сотрудничать", - сказала Ирина Ванникова.

http://korrespondent.net/ukraine/politics/1247525-vannikova-obyasnila-pochemu-yushchenko-ne-yavlyaetsya-v-sud-po-delu-timoshenko

Про це заявила прес-секретар Президента України Дарія Чепак. "Хочу офіційно заявити: Адміністрація Президента поважає незалежність суду і жодним чином не втручається в судовий процес", - йдеться у коментарі прес-секретаря Президента України агентству "Інтерфакс-Україна". http://zik.ua/ua/news/2011/07/22/300030

Отже, ми з суддею Литвиновою чекаємо обох президентів на засідання у справі про цензуру та корупцію на Банковій.

Це диво, але Вищий спецсуд 13 лютого став на мою сторону та скасував рішення Печерського суду, направивши справу про цензуру на новий розгляд до того ж Печерського суду (ОСОБА_3 - це я, а ОСОБА_9 - улюбленець Юлії Тимошенко Андрій Радюк, якого вона вже після обрання Януковича президентом, але за добу до його інавгурації - 24 лютого 2010 року - призначила керувати поліграфкомбінатом "Україна"http://zakon2.rada.gov.ua/laws/show/260-2010-%D1%80):

У х в а л а

і м е н е м у к р а ї н и

13 лютого 2013 року м. Київ

http://reyestr.court.gov.ua/Review/29620054

Судами встановлено, що відповідно до наказу від 7 квітня 2008 року N42 ОСОБА_3 звільнено з посади виконуючого обов’язки головного редактора друкованого засобу масової інформації "Економічні відомості щоденна газета", яку він займав за сумісництвом.

Згідно із повідомленням керівника служби Секретаря Ради національної безпеки і оборони України від 23 травня 2011 року ОСОБА_9 працював в апараті Ради національної безпеки і оборони України на посаді керівника департаменту з 20 лютого 2008 року по 4 березня 2010 року.

Апеляційним судом встановлено отримання ОСОБА_3 23 травня 2011 року вказаного листа Апарату Ради національної безпеки і оборони України.

Судом також встановлено, що ОСОБА_9, будучи державним службовцем та перебуваючи одночасно на посаді генерального директора закритого акціонерного товариства видавництва "Економічні відомості", підписав наказ про звільнення ОСОБА_3 з посади.


Зверніть увагу: 7 квітня 2008 року цей Радюк працює в РНБОУ та керує приватною газетою, а станом на 3 березня 2010 року - в тій самій РНБОУ та очолює поліграфкомбінат. І цей незаконний сумісник звільнив мене за сумісництво, якого не було!

Це буде судовий процес не лише про цензуру та корупцію.

Це буде суд над продажними судами, які постановляють протилежні рішення не тільки в однакових, але й навіть у тих самих справах.

Це буде перший Печерський суд над Ющенком та Януковичем, хай собі поки що цивільний. Але я впевнений, що не останній.

Цензуру та корупцію вигадав не Янукович - він успадкував її від Ющенка, хоча й потужно розвинув отриману спадщину. За часів Ющенка "ми здобули" не свободу слова - Ющенко просто лінувався застосовувати цензуру, хоча й робив це, що й доводить моя справа. А ось щодо корупції Ющенко не лінувався.

Ця справа вже містить встановлені судом докази цензури та корупції.

Ба більше - вона містить і докази судової корупції.

Моє завдання - перетворити цю справу на політичний процес.

Якщо ви допоможете мені - пізніше це допоможе всім вам.

Отже, від теорії малих справ (цивільних) - до практики великих (кримінальних).


P.S. [URL=http://blogs.pravda.com.ua/authors/svirko/504a1f107c933]Найцікавіше, що покидька ющенка, який раніше припхався до Печерського суду свідчити проти Тимошенко, в моїй справі до цього Печерського суду взагалі не викликали, хоча він був відповідачем!!!

Суддя Батрин усно пояснила в засіданні, що ющенко мешкає на державній дачі з державною охороною, а тому повістку надіслати йому неможливо. Але суд встановив, що всі сторони в справі були належним чином поінформовані про цей процес![/URL]


* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Shift+Enter.

Про автора:
Журналіст, головний редактор газети «Обзор».


Коментарі наших відвідувачів:


+ Додати
 введіть код  

Всі записи:

Головна RSS