Останнє у блогах

Більше

Архів


Коло запитань у Донецьку 29.03

Олександр Івахнюк, 19.03.2013 09:40

Шановні колеги - журналісти Донбасу! (не тільки Донецька) Радіо "Ера ФМ" запрошує вас до висвітлення та до участі у програмі "Коло запитань" у Донецьку 29 березня 2013 року.

На цю програму запрошуємо керівництво міста і області, депутатів рад різних рівнів, селищних, міських голів Донеччини, громадських активістів з усієї області. Наша мета - відкрита дискусія у прямому ефірі на актуальні для Донбасу теми.

Теми дискусії ще формуються і ви можете взяти участь у їх формуванні, надіславши опис проблеми і контакти спікерів з цього питання на адресу ivao@mail.ru

Поки що ми виділили такі теми:

- Перспектива малих міст і містечок області, у яких закрилися містоутворюючі підприємства. Що буде з ними? Чи варто донеччанам миритися з життям у напівзруйнованих халупах без газу і опалення,  без доріг, шкіцл парків і скверів? Чому жителі таких містечок не поспішають щось міняти у своєму житті. Чи є шанс змінити щось? Що планує влада цих містечок?

-Видобуток сланцевого газу на Донеччині: за і проти.

- Чи можливе збереження і відродження старої Юзівки, як історичної памятки.  

-Український Донецьк: Чи є щось на Донбасі, що б нагадувало місцевим жителям про те, що це українське місто і тут живуть українці, громадяни України?

Частина з цих тем при підготовці відпаде, якщо місцеві активісти вважатимуть важливішими інші теми. буду вдячний за підказку стосовно тем. Головне - не будьте байдужими. Напишіть у темі "Коло запитань з Донецька" на моїй сторінці про те, які теми ви вважаєте актуальними. Або ж пишіть через Facebook, Twitter, Google+ У нас багато слухачів з Донбасу, чимало листів приходить на редакційну електронну пошту з цього регіону. За умови, що ми спільно обиратимемо теми і запрошуватимемо гостей може вийти цікава і корисна розмова у пятницю 29 березня о 14.00 Слухати можна буде тут   


* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Shift+Enter.

Про автора:
Редактор сайту www.eramedia.com.ua. Живе і працює у Варшаві. +48 794573460


Коментарі наших відвідувачів:


+ Додати
 введіть код  

Всі записи:

Головна RSS