Останнє у блогах

Більше

Архів


Коло запитань у Львові 22.02

Олександр Івахнюк, 09.02.2013 05:38

Радіо «Ера-ФМ»  запрошує небайдужих галичан  взяти участь у проекті «Коло Запитань» зі Львова  22 лютого 2013  року о 14.00.

Пропонуйте теми і гостей. Колеги-журналісти, давайте спільно  сформуємо питання, на які пошукаємо відповіді у Львові і гостей, які на ці питання зможуть відповісти. Перевага надається темам, які зроблять програму про Львів цікавою для всіх наших слухачів.  Це повинні бути теми і гості, яких можна  почути тільки у Львові. пропозицій чекаємо на електронну пошту ivao@mail.ru   За перебігом підготовки можна буде стежити на сайті 

 «Коло Запитань» - це  ток-шоу, яке створюється з використанням досвіду передачі Британської телерадіомовної корпорації (Бі-Бі-Сі) «Any Questions».

Під час програми її гості та аудиторія обговорюватимуть актуальні  для міста і області проблеми. (пропозиції і тези приймаються на електронну пошту ivao@mail.ru)

Звертаємо особливу увагу на те, що ми прагнемо презентувати усі точки зору на вирішення місцевих проблем, зокрема і точку зору чинної влади. Усіх учасників програми ми закликаємо до кваліфікованої дискусії без взаємних  образ і емоційних оцінок. Тільки факти і конструктивні ідеї спрямовані на добробут місцевих жителів. Тільки відкритий діалог влади і опонентів у атмосфері поваги до усіх учасників програми. Ми запрошуємо керівництво області, міста, облради, міліції, прокуратури, податкової інспекції, депутатів обласної і міської рад.Програма «Коло запитань» транслюватиметься у прямому ефірі на хвиляхРадіо «Ера-ФМ»

Контактна особа Олександр Івахнюк 0503743902 

Якщо Ви хочете, щоб запропоновану Вами тему побачили інші запрошені - залиште повідомлення у гостьовій книзі  

Відповіді на запитання, які найчастіше ставлять запрошені чи їх помічники, перш ніж ухвалити рішення про участь у програмі:

ЗАПИТАННЯ Ми готові взяти участь у Вашій програмі, але не цього разу. Коли це можна буде зробити?  

ВІДПОВІДЬ Наступний раз буде через кілька років, коли ми об’їдемо усі обласні і деякі районні центри України

ЗАПИТАННЯ А які будуть питання до голови?(прокурора, начальника управління і т д)

ВІДПОВІДЬ Це не прес-конференція. Програма «Коло запитань» дає можливість висловитися у всеукраїнському ефірі представникам регіону, до думки яких прислухаються. Отже, питання стосуватимуться проблемних моментів, чи здобутків про які гість сам заявить.

ЗАПИТАННЯ А хто ще  буде брати участь у програмі?

ВІДПОВІДЬ Ми запрошуємо перших осіб міста і області:  Голова ОДА, Голова облради, Міський голова, Депутати міськради, Депутати облради,  Начальник податкової служби у регіоні,  Начальник облуправління міліції, Обласний прокурор,   Міський прокурор,   Природоохоронний прокурор,  Ректор місцевого університету,  Начальники департаментів та управлінь.

ЗАПИТАННЯ Як Ви собі уявляєте, мер отак просто сидітиме  разом з іншими людьми?

ВІДПОВІДЬ мер, голова ОДА та облради будуть у статусі VIP-гостей і сидітимуть окремо, та матимуть постійно увімкнені мікрофони

ЗАПИТАННЯ А хто буде стовідсотково?  

ВІДПОВІДЬ Хто з них буде учасником програми  ми стовідсотково можемо сказати тільки у момент початку ефіру, оскільки всі ми люди.

ЗАПИТАННЯ Ну і що з того, що ми поговоримо у вас в ефірі?

ВІДПОВІДЬ Програма «Коло запитань» входить до переліку програм, моніторинг яких здійснюється центральними органами влади, відповідальними за регіональну політику.  Всеукраїнський ефір – реальний привід звернути увагу на проблему регіону на державному рівні і бути почутим.  Аудиторія «Радіо Ера ФМ»  - це освічені, свідомі самодостатні громадяни. Чимало з них ухвалюють рішення від яких може залежати і добробут Вашого регіону. Їм може бути цікавою думка учасника програми, а Вам може бути цікавим донести Вашу думку до такого слухача. 

ЗАПИТАННЯ Чому ви нам надіслали листа факсом і електронною поштою замість того, щоб дотриматись правил діловодства і надіслати поштового листа? Лист факсом у нас навіть не зареєстрований!

ВІДПОВІДЬ  Наше завдання – не домогтися реєстрації листа у Вашому відомстві, а надати Вам інформацію про можливість висловитись у всеукраїнському ефірі перед аудиторією «Радіо Ера ФМ»  Тому ми надаємо інформацію зручним для усього цивілізованого світу способом. Ваше право – скористатись наданою можливістю, або ж не скористатись.

ЗАПИТАННЯ І все ж таки, як воно все буде відбуватися? Який буде формат?

 ВІДПОВІДЬ Див. вище.


* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Shift+Enter.

Про автора:
Редактор сайту www.eramedia.com.ua. Живе і працює у Варшаві. +48 794573460


Коментарі наших відвідувачів:


+ Додати
 введіть код  

Всі записи:

Головна RSS