Останнє у блогах

Більше

Останні коментарі

PhillipQuams
Excellent material. Kudos! <a href="https://diflucan4u.com/" >Over The Counter Drug Containing Diflucan</a> <a href="https://albuterolasthma.com/& quot;>Ventolin Spacer ...
Коментарів: 620
Larrysuino
Thanks a lot, A lot of stuff! <a href="https://buymotilium-norx.com/ ">domperidone medication</a>
Коментарів: 620
Ernestexiva
Amazing postings. Appreciate it. <a href="https://weightlosswellbutrin. com/">wellbutrin generic</a>
Коментарів: 620
PhillipQuams
With thanks! Lots of stuff! <a href="https://phenergangel.com/&quo t;>Phenergan And Early Pregnancy</a> <a href="https://valsartanhydrochlorot hiazide.com/">Where Can ...
Коментарів: 644
Larrysuino
Valuable data. Kudos. <a href="https://levitraoua.com/" >Price Of Levitra Professional 20mg Without Prescription</a>
Коментарів: 644
Ernestexiva
Very good facts. Thanks a lot! <a href="https://levitraoua.com/" >Fast Shipping Vardenafil</a>
Коментарів: 644
Ernestexiva
Nicely put. With thanks. <a href="https://phenergangel.com/&quo t;>Phenergan Elixir Online</a>
Коментарів: 635
PhillipQuams
Amazing tons of very good data! <a href="https://lisinopriltrust.com/& quot;>prinivil medication</a> <a href="https://rxdiflucan.com/" >fluconazole cream</a> <a ...
Коментарів: 635
Larrysuino
You actually expressed this very well. <a href="https://phenergangel.com/&quo t;>phenergan generic</a>
Коментарів: 635
Larrysuino
Nicely put. Kudos! <a href="https://online-retin-a-cheap. com/">Generic Tretinoin Cream 1%</a>
Коментарів: 2536

Архів


ТРК "Україна" каламутить воду

Юрій Луканов , 08.02.2013 15:20

Сьогодні відбулося два акти   комедії на ТРК «Україна». Зранку  туди не пустили   керівника Юридичного бюро Незалежної медіа-профспілки України, члена комітету НМПУ Юку Гаврилову. Звісно, вона туди прийшла не на прогулянку, а супроводжувати харківського кореспондента телеканалу Ольгу Вдовенко, яку суд поновив на роботі після незаконного звільнення. НМПУ відстоювала в суді інтереси пані Вдовенко. Два  дні тому Ольгу запросили до офісу, щоб поновити на роботі.

Вдовенко, яка зайшла до офісу сама,  в кінцевому підсумку нібито поновили на роботі і обіцяли прислати у понеділок наказ, аби вона  стала до праці. Ольга телефонувала  до свого оператора в Харків  і повідомила, що у понеділок вона вийде на роботу. І тут стався другий акт комедії. Оператор їй пояснив, що їй вийти на роботу  неможливо, бо від’їздить до Києва на тижневе стажування. Офіс буде зачинений.

З самого початку в нас виникла підозра, що телеканал каламутить воду. Бо ж навряд чи вони гадали, що Юка Гаврилова прийшла до  офісу вивідати якісь секрети. Ми намагалися все вирішити в мирний спосіб і не стали викликати міліцію, хоча дехто з юристів НМПУ нам це рекомендував.  Можливо, даремно ми їх не послухалися.  Наступні дії юристів каналу підтвердили наші підозри.   Вони  пропонували  Ользі Вдовенко написати   заяву про відновлення на роботі з 5 лютого. Тим часом, згідно з рішенням суду, формально вона має бути відновлена з 5 травня минулого року, коли її незаконно звільнили. А фактично її мають прийняти назад зразу після рішення суду, яке було ухвалено 25 грудня - такі в нас поки що  закони, які захищають права найманого працівника.

Оскільки телеканал не бажав виконувати рішення суду і Ольга  вимушено прогуляла з 26 грудня до сьогоднішнього дня, то поновлення її на роботі означало б, що їй  мають виплатити зарплату за цей час. Канал, певне,  не хоче цього робити і створює перешкоди. Інакше пояснити перелякані дії юристів каналу неможливо.

Ця комедія  приклад того, які проблеми створює недотримання законодавства. На каналі було запроваджено практику, коли угоди підписуються на певний термін, а потім перепідписуються. Тим часом, за законом, якщо таку угоду підписано більше, ніж один раз, то працівник вважається прийнятим на роботу на постійно. Історія з Ольгою Вдовенко, яка опротестувала своє рішення в суді, примусила замислитися керівництво каналу. За нашими даними, там вже почали відмовлятися від такої хибної практики.

Але все одно не можуть позбавитися звички перехитрити закон. Ось і грають комедію. І це не єдиний такий канал. На СТБ аналогічна річ відбувається з Османом Пашаєвим. Коли вже керівники каналів навчаться не наступати на одні і ті ж граблі? 


* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Shift+Enter.

Про автора:
Журналіст, який грає вар`ята, за сумісництвом голова Незалежної медіа-профспілки України, http://yuriylukanov.ucoz.ua/


Коментарі наших відвідувачів:


+ Додати
 введіть код  

Всі записи:

Головна RSS