Останнє у блогах

Більше

Останні коментарі

Архів


MULTIMEDIA IN UKRAINE

Валерій Бебик, 23.01.2013 11:37

 

         З цікавістю прочитав матеріал Олени Коркодим «Виктор Марущенко: В сфере мультимедиа Украина отстала на 10 лет» (http://www.telekritika.ua/lyudi/2013-01-23/78109). Цікава тема, хороша справа, але – не коректною є заява, що Україна відстала у мультимедіа на 10 років…

            Якщо В.Марущенко подивиться на сайт «Телекритика», де розміщене його інтерв’ю, він переконається, що там є рубрика «ВідеоТеКа». Отже, «ТК» давно працює в режимі мультимедіа.

            Зараз практично всі телерадіоорганізації мають свої сайти з відео та аудіо матеріалами, які можна переглянути, як в архівній версії, так і в режимі on-line. Клікніть, наприклад, сайт «ТОНІСа»: http://www.tonis.ua/index.pl?page=videoteka&id=civ_inc чи Львівської обласної ТРК: http://www.lodtrk.org.ua/ і ви в тому переконаєтесь.

Аналогічно можна було б назвати сайти 5 каналу, ТВі чи «Інтера». Сайт «Інтера» взагалі живе практично самостійним життям і ще не відомо, хто у кого на «підтанцьовках».

            Минулого року я виступав на конференції, присвяченій 20-річчю ЄС, у польському сенаті і демонстрував наживо відео-матеріали безпосередньо з сайту нашого журналу «ОСВІТА РЕГІОНУ: ПОЛІТОЛОГІЯ, ПСИХОЛОГІЯ, КОМУНІКАЦІЇ» (http://www.social-science.com.ua/incognita).

Там були представники 22-х країн, які заявляли, що у них таких наукових журналів, які працюють в режимі мультимедіа практично немає!

І ще одне. Враховуючи, що не всі мають в кабельному пакеті телеканал "ТОНІС", творча група програми "Цивілізація INCOGNITA" відкрила свої сторінки в соціальних мережах:

Клікніть на посилання і переконайтесь, що МУЛЬТИМЕДІА: MADE IN UKRAINE знаходяться на рівні світових стандартів! :)

 * Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Shift+Enter.

Про автора:
Доктор політичних наук, професор. Головний редактор українського наукового журналу „Освіта регіону: політологія, психологія, комунікації”. Автор і ведучий освітньо-наукової програми «Цивілізація INCOGNITA» телеканалу «ТОНІС».


Коментарі наших відвідувачів:


+ Додати
 введіть код  

Всі записи:

Головна RSS